čtvrtek 25. dubna, 16:06 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Černé prádlo

Datum: 05.03.2008 15:38
 
Holky, taky se vám stává, že se vám na černé prádlo nachytá kde co a ne se toho zbavit angry smiley U nás je to samozřejmě ještě zhoršené tím, že se na vše chytaj psí chlupy a na té černé to pěkně vynikne thumbs up . Ale já se snažím to vždycky vyklepat, rukou co nejvíc obrat a pak peru opravdu jen černá trika pohromadě, nic jiného k tomu nepřidávám. No a stejně mi připadá, že je to samý chloupek (ne ten psí, všechnomožný)sad smiley . A to už jsem dospěla tak daleko, že před tím peru tmavé prádlo, ne bílé,a by náhodou v pračce něco nezůstalo z předchozího cyklu a na tom černým pak ta bílá vlákna neulpěla. Všechno nanic.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 17:17
     
    lostris, ponožky a flanelové pyžamo to jistí, co??? My máme v ložnici 17 stupňů, kdo by po mě mohl chtít satének těsně pod zadek? winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Černé prádlo

     
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 18:50
     
    Ten modýlek k plotně by se mi líbil. Měli by ho v Kashičině velikosti? grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 21:43
     
    Tragedku, určitě winking smiley Už se těšíš, až ti tam v tom bude pobíhat, viď? grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 08.03.2008 13:43
     
    Traged napsal(a):
    Ten modýlek k plotně by se mi líbil. Měli by ho v Kashičině velikosti? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Zuzko, co blbneš, copak já....vařím?! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 08.03.2008 14:39
     

    Těším se, Anavi, ale vidíš sama....asi z toho nic nebude grinning smiley

     

    Kash: no já v tom pobíhat nebudu a nikdo jinej tady není grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 09.03.2008 14:22
     
    Kashiko, koukej se do toho nasoukat a marš na nivový kolečka nono winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 09.03.2008 15:56
     
    Teď jsi na to kápla. Nivový kolečka budou, až koupím ten obleček. grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 09.03.2008 23:03
     

    Hihih se z vás fakt picnu, se tady řehtám, až mi tečou slzy. Co myslíte, jaká je oblíbená barva naší rodiny?
    No přece ČERNÁÁÁÁ... chlup sem chlup tam, válečky se u nás válej všude. Jeden papírový lepící, další lepící gumový (ten je umyvatelný, tudíž déle vydrží). Než přijde návštěva, tak ještě pro jistotu odchlupím celý byt... barák bych už nestihla. Ale to si jenom myslím, že jsem ho odchlupila. Návštěva, převážně v černém(to říkám, nejoblíbenější barva), odchází jako skupinka melírovaných medvědů. Jsem z toho na prášky, jak já nesnáším chlupy...já je nesnášela nikdy, ikdyž jsme neměli doma psa. Dnes se mi doma válí dvě chlupatice a já bojuji s větrnými mlýny, bo chlup je nezničitelnej a vždycky se objeví v tu nejnevhodnější chvíli. Dá se to léčit? .... ještě chvilku a budu mít tiky, nevíte, proč jsou všichni doma tak klidní? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 10.03.2008 07:49
     
    skrblice, máme jeden pokoj, do kterýho pes nechodí. No a já minule koukám, a z knížky v polici asi metr a půl nad zemí visí psí chlup eye popping smiley !!! Se to šíří jak cholera grinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 10.03.2008 16:36
     
    U nás je to nejhorší v autě. Tam je vstup na vlastní nebezpečí grinning smiley grinning smiley grinning smiley Z těch černejch sedaček to nejde ničím. Tak to tam nechávám grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 10.03.2008 20:53
     

    Anavi : hihihi taky jsme měli takový pokoj....kdepáááák... chlupy se za tebou táhnou jako smrad, můžeš lítat jako satelit s hadrou v ruce, a stejně je ti to prd platný. Aaaaaale nevzdávám se, já nad nimi jednou vyhraju... holky pudou na skíny, bude léto, tak co.... spinning smiley sticking its tongue out

     

    Traged : Zuziiiii... koupili jsme větší auto s tím, že holky dostanou do kufru velkou plastovou vanu a tam jim na převoz uděláme pelíšek... zatím to je ve stádiu VIZE, hihi... ještě jsme je v autě nevezly. Tak nevím, co na to řeknou, protože jsou zvyklé se vyvalovat pěkně na sedačce a na klíně. Budou vejrat, až se Honzova vize uskuteční eye popping smiley ... v koutku duše vystrkuje růžky myšlenka, že moc vejrat nebudou, protože VIZE je asi konečná fáze.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 10.03.2008 21:16
     

    Taky bych to tak viděla. My bysme je do kufru nedostaly ani náhodou. V autě si dělaj prakticky co chtěj grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Teda, dělaj si to všude grinning smiley grinning smiley

    A když chce Tedík dozadu, neudrží ho Kash ani náhodou, to jí skočí třeba přes hlavu. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 11.03.2008 08:00
     
    Náš pes je naštěstí omezen prostorem, žádné přeskakování přes hlavu v autě nehrozí smiling smileygrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 12.03.2008 13:33
     
    amelia.jpg
    Další fotografie:
    Dnes mi přišly nějaké nové modýlky mailem, tak se podělím winking smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 12.03.2008 19:14
     


    Anavi napsal(a):
    Kashiko, koukej se do toho nasoukat a marš na nivový kolečka nono winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    To nepude, Anavi.

    Nemaj NIVU.

     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.