pátek 19. dubna, 10:44 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Černé prádlo

Datum: 05.03.2008 15:38
 
Holky, taky se vám stává, že se vám na černé prádlo nachytá kde co a ne se toho zbavit angry smiley U nás je to samozřejmě ještě zhoršené tím, že se na vše chytaj psí chlupy a na té černé to pěkně vynikne thumbs up . Ale já se snažím to vždycky vyklepat, rukou co nejvíc obrat a pak peru opravdu jen černá trika pohromadě, nic jiného k tomu nepřidávám. No a stejně mi připadá, že je to samý chloupek (ne ten psí, všechnomožný)sad smiley . A to už jsem dospěla tak daleko, že před tím peru tmavé prádlo, ne bílé,a by náhodou v pračce něco nezůstalo z předchozího cyklu a na tom černým pak ta bílá vlákna neulpěla. Všechno nanic.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 10:41
     
    Hele, holky, ňák nevím, co si mám myslet.stydlin smiley winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Černé prádlo

     
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 12:14
     


    drahus napsal(a):
    Odchlupuju lepkavým válečkem a návštěvám říkám, že k nám nesmí v černém (ovčanda světlou podsadu) a v bílém (dobrman-černý). Jinak, že na vlastní nebezpečí smiling smiley

     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 12:15
    Hodnocení fotografie "Černé prádlo": 5
    Hodnocení kategorie "Úklid": 5
     


    Anavi napsal(a):

    Tak jsem vám do toho hupsla grinning smiley winking smiley

     

    Já se z Tebe poseru! Ty už se fakt svlíkneš všude. Tobě ten Playboy snad nestačil!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 13:23
     

    Kash, no když má někdo co ukázat...winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A jinak - se z tebe poseru taky grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 15:00
     
    ted už je to jasné Anavi.ses chtěla pochlubit v negližé a bylo ti to blbé přímo,tak si to vzala oklikou přes chlupy že?grinning smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 16:27
     

    Jej..ja som tiez povodne zavahala - lebo pod ciernym pradlom ma tiez napaduju hned erotickejsie myslienky..I ked zo sexi cierneho spodneho pradla...som uz davno dost vyrastla, sice este sa nieco najde...ale ....skoda reci..

    Takze o tom ciernom( a nielen ciernom) ... melirovanom psimi chlupmi ...achhhhhh....to by som mohla rozpravat story...Dtto pouzivam pre navstevy hlasku, nechodit k nam v ciernom...a este vopred upozornujem, ze...chlpy u nas lietaju vsade -stydlin smiley ....... teda aj v kuchyni.(mls smiley dalej vam uz nemusim vykladat...angry smiley )... Este aj ked otvaram sacik s kavou, tam uz aj z neho na mna ceri zuby biely Bibin chlp!!!..ako sa dostal dnu skor ako som ten sacik otvorila, to nechapem...Biba ma taku jemnu hodvabnu srst, tie jej chlpky k tomu este elektrizuju a aj hocikedy plachtia vo vzduchu....a prilepia sa vratkach kuchynskej linky, alebo na lustri..atd.

    ...a teraz pribudla Nelly, podobna kvalita...myslim, ze linaju 365 dni v roku a nemame minipsov, ale bernardinov..

    Haha...takze na zaver zarucena rada ...najlepsie sa psie chlpy odstranuju lepiacou paskou...sirsia je pohodlnejsia...Manzelov a synov cierny flausak by bez toho nebol neositelny...a bordovy koberec v byvalej synovej izbe sa tiez inak neda zbavit chlpov, aj ked mame silny vysavac a pouzivam aj mechanicku metlu..Raz za cas idem do koliena a lepim a lepim...a hresim a hresimmmsmoking smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 06.03.2008 19:24
     

    To se nám to rozjelo, takhle má vypadat diskuze "Černé prádlo" winking smiley

    Anavi, tos to nemohla vybalit hned? To musíš přes úklid? grinning smiley grinning smiley grinning smiley Lostris Tě odhalila grinning smiley

    Evčo opatrně, ještě je chladno grinning smiley thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 08:38
     
    Holky, v souvislosti se změnou tématu k prádélku a erotice smiling smiley se mi vybavila historka, jak bývalá kolegyně kdysi chtěla potěšit manžela černým prádlem a samodržícími punčochami (na podvazky už odvahu neměla, tak chtěla zkusit ty samodržky). No a my druhý den Co jako? A ona: No holky, trapas. Já se mu v tom ani neukázala. Jak ty punčocháče stahujou, tak mi to nějak vyhnalo všechny ty přebytky na stehnech nahoru a moje nohy vypadaly jako zrmzlina. Odspodu se to pořád rozšiřovalo a nahoře takovej kopec, tak jsem uznala, že pokud to není přímo odpudivý,tak erotický rozhodně ne!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 10:19
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Též jsem si tyhle punčochy, teda ještě zaštíhla, pořídila, tehdy ještě ve Švýcarsku. Bohužel mi vydržely asi jen půl hodiny, hned jsem je roztrhla. A než jsem si stihla našetřit na další.......ehm......už je jaksi není nač natahovat, srolovaly by se. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 11:44
     

    tak to zase proložíme jedním kouskem:

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.03.2008 12:00)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 11:47
     
     a něco k plotně pro teplejší dny grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 11:53
     
    a na večírek winking smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.03.2008 12:01)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 11:58
     

    a pak hurá do postele:

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 16:14
     

    Pred tyzdnom by som zmakla z toho posledneho obrazku asi tak frizuru...hihi, lenze aj tie polodlhe vlasy su v cudu( teraz mam zostrih pod usismoking smiley )......a o ostatnom ani nehovorim, to je v cudu uz moooc daaavnoooo...grinning smiley ...

    No co...namiesto cierneho sexi pradla, bude vecer zaujimava...maximalne vecera...mls smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 07.03.2008 16:34
     
    modely super,ale kam to ty cérky nosí?mě je furt taková zima,že bych kolikrát nejrači spala ve vlnáku a upřímně ,v té chvíli ,mě celá erotika může škrabat na zádech.grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.