čtvrtek 28. března, 20:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Černé prádlo

Datum: 05.03.2008 15:38
 
Holky, taky se vám stává, že se vám na černé prádlo nachytá kde co a ne se toho zbavit angry smiley U nás je to samozřejmě ještě zhoršené tím, že se na vše chytaj psí chlupy a na té černé to pěkně vynikne thumbs up . Ale já se snažím to vždycky vyklepat, rukou co nejvíc obrat a pak peru opravdu jen černá trika pohromadě, nic jiného k tomu nepřidávám. No a stejně mi připadá, že je to samý chloupek (ne ten psí, všechnomožný)sad smiley . A to už jsem dospěla tak daleko, že před tím peru tmavé prádlo, ne bílé,a by náhodou v pračce něco nezůstalo z předchozího cyklu a na tom černým pak ta bílá vlákna neulpěla. Všechno nanic.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 16:28
     
    S tím problém nemám. Pokud tedy někdo nezapomene papírový kapesník v kapse. Sušička prý ty chlupy odstraňuje, ale nemám vlastní zkušenost, já odchlupím už praním.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Černé prádlo

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 16:34
     
    Jo, občas se to stane. Někdy pomůže vyklepání, jindy peru podruhé. eye rolling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 17:00
     
    Majko, mám problém zrovna s manželovou mikinou, suška je na ní přeškrtnutá, nemám moc odvahu ji kvůli odchlupení třeba zdrcnout napolovic eye rolling smiley smiling smiley.Ale obávám se, že to jsou takové minichloupečky, na které ani ta suška nezabere thumbs up . nevím, kde se to tam nabralo.angry smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 17:28
     

    Ježíš, Ivčo, ty jseš estét, druhý vlas mám na všem a normálně to nosím. (A že se černé něco nanosím, když zeštíhluje a přidává roky. To víš, já, takový mladý kůzle. grinning smiley winking smiley )

     

    Zcela vážně, přijde mi to typem látky - ani ne tak materiálem samým (jasně, stoprocentní čínská bavlna má holt svá specifická kritéria přírodnosti, ale to teď nemyslím), jako prostě kus od kusu různou náchylností. Některé černé věci mám zcela (realista trochu ubere..)chlupuprosté, jiné neodstranitelně zarostlé.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 17:29
     

    Hanule, no jo, ale ty máš aspoń NĚCO chlupuprosté!!! Já nic sad smiley - teda mluvím pořád o tom prádle winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 17:32
     
    Odchlupuju lepkavým válečkem a návštěvám říkám, že k nám nesmí v černém (ovčanda světlou podsadu) a v bílém (dobrman-černý). Jinak, že na vlastní nebezpečí smiling smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 18:00
     
    Ale ne, Ivi, já mám jenom dost dioptrií. winking smiley

    Anavi napsal(a):

    Hanule, no jo, ale ty máš aspoń NĚCO chlupuprosté!!! Já nic sad smiley - teda mluvím pořád o tom prádle winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 20:53
     
    Já myslela, že to bude o černém prádle a vy tady zatím perete grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 21:06
     
    Jo, černý hadry a psí chlupy, to moc dobře znám. Odchlupuju různě, normálním kartáčem na šaty, lepkavým válečkem, kartáčem červeným jednosměrným sametovým, v případě tísně nejvyšší i navlčenou molitanovou houbou.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 21:08
     
    Taky jsem čekala,že se nafotíte v černém prádle a nicsad smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 21:22
     

    Ta Anavi ale umí nalákat na název diskuze, co? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Evčo, i s fotkama? winking smiley eye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 21:46
     
    teda dámy?furt jen samé chlupy a kde jsou krajky a podvazky?confused smiley grinning smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 21:52
     
    Počkáme na Anavi, tohle musí vysvětlit! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Černé prádlo

    Datum: 05.03.2008 23:16
     

    Tak jsem vám do toho hupsla grinning smiley winking smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.