čtvrtek 28. března, 16:31 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:

Cenovky

Datum: 12.09.2006 22:47
 
Iste to poznáte,kúpite nejaký darček a je na ňom prilepená cenovka.Snažite sa ju odtrhúť,ale niekedy to nejde,zastáne tam nechutná matlanina lepidla a zvyšok papiera.Poznáte nejaký sposob,ako bezbolestne a bezozvyšku odstrániť cenovku?
 

Komentáře a názory

 
  • Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 12.09.2006 23:04
     
    Jde to blbě nekdy pomůže Iron na okna a prý na to existuje speciální sprej, nemám ho trápím se stím taky :-(
     
  • Autor: Reklama

    Re: Cenovky

     
     
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: Cenovky

    Datum: 13.09.2006 09:15
     
    Dobře funguje odlakovač na nehty.  Dej ale pozor, abys tím neporušila samotný dárek.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cenovky

    Datum: 16.09.2006 10:56
     

    Jájo,o tom spreji som to tiež niekde zahliadla,ale nepamätám si nič bližšie.

    Benji,odlakovač je dobrý,ale predmet na ktorom je cenovka nesmie púšťať farbu,ako sa mi stalo stalo na knížke,čo bola povodne určená ako darček.

     
  • Status:

    Re: Cenovky

    Datum: 17.09.2006 13:42
     

    Pokud je to na porcelánu nebo na nějakém tvrdém povrchu, ta na to stříknu spray na mytí oken (třeba CIF) a hadříkem vyleštím. Nejdříve ale nálepku rukou strhnu co to jde.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 24.07.2007 09:53
     
    Téměř na všechno používám líh nebo technický benzín na kosmetickém odličovacím tamponku. I na přebaly od knížek. Zatím jsem ještě nic nezničila, ale jistě se najdou i citlivé povrchy, kterým by to nesvědčilo..
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 24.07.2007 10:20
     
    Hanule, já taky, ale dnes jsem četla, že Henkel dělá nějaký gel, který lepidlo "bezbolestně" odstraní z jakéhokoliv povrchu bez poškození a je to i na sekundové lepidlo a permanentní fixy, ale taky tam psali, že je toho 5gramů a stojí to asi 85,- Kč. Název tam nebyl (kvůli reklamě)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 24.07.2007 12:03
     

    Drahuš, sice nic laciného smiling smiley, ale dobré vědět, že takový produkt existuje. Jeden nikdy neví, že jo, co si kde polepí smoking smiley. A až bude v zoufalé situaci, zkusí všechno grinning smiley. Dík za info smiling smiley

    odkaz tak nebo tak, je to totéž, jen první větším písmem v pédéefku jako leták

    [www.henkel.cz]

     

    [www.henkel.cz]

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 23.03.2011 12:26
     

    Sice odpovídám na 5 roků starý příspěvek eye rolling smiley

    Cenovky se dobře odlepují když se nahřejí třeba fénem thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cenovky

    Datum: 23.03.2011 13:38
     

    Kde to lze tak olejem...u plastu úplně skvělé.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 23.03.2011 19:05
     

    Některé stačí nechat odmočit ve vodě, jiné jdou uvolnit olejem a pak jsou některé "bůh ví čím" přilepené, že je nedostanu dolů vůbec. Ze skla jsem je napřed máčela, pak drhla kovovou drátěnkou, škrábala nožem, drhla realem, nechal projít myčkou... a stále je tam vrstva lepidla a drží a drží... Takže další použití jinak pěkné skleničky je nemožné a skončila vyhozená. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 23.03.2011 19:56
     

    Je na to jakýsi sprej, ale jak funguje netuším. Je dost drahej myslím se nevyplatí kupovat takhle pro jednotlivce , měli by ho mít v krámě. Byl myslím od HG, jééé já tu firmu zapoměla, taky mají takové leštěnky na poškozený nábytek.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cenovky

    Datum: 24.03.2011 10:36
     

    Když je to něco, u čeho to neva, tak to přelepím čistým bílým štítkem, abych jen "zakryla" cenu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.