středa 24. dubna, 22:00 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alenak
Status: expert

čemeřice - helleborus

Datum: 07.11.2021 16:36
 
dsc01644.jpg

tak jsem zjistila, že mi začíná po roce čemeřicí sezóna a dovolila jsem si otevřít nové okénko, neboť určitě se využije smiling smiley

jako první u mne vykukuje Maestro



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 16:05
     

    Aleno, hezky ses rozšířila. thumbs down smiling smiley A daří se jim.

     
  • Autor: Reklama

    Re: čemeřice - helleborus

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 17:23
     
    p1060896.jpg
    Další fotografie:

    Alenko, to je nádhera. love smiley Máš baj voko spočítaný, kolik jich máš?

    A ty Regi? Nebo už to nepočítáte?

    Taky tvrdím, že momentálně je to nejhezčí kout zahrady.

     
  • Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 18:55
     

    Gabco, já už radši nepočítám. eye rolling smiley Ale víc než 50 jich bude po posledním nákupu dcery.Když trochu jdou, je to vděčná kytka. Roste tam, kde by kolikrát nic jiného ani pořádně nerostlo.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 19:14
     

    Gabčo, raději nepočítat, přibližně kolem 30ti + obyč. orientálky. Nějaká ta ztráta, viz. vánoční dárek, pak zase něco uvidím v prodeji za slušnou cenu, atd. no koloběh.... winking smiley pak furt říkám, že už opravdu nic....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 19:18
     
    431537413_7029247550519175_6772772671109224663_n.jpg

    Máte v přátelích na FB Martu Táborskou? To je teprv nadšenec jak má být. Má teda poklady. Jednu fotku přikládám, snad se nebude zlobit. Je to jedna z mála fotek, má od každé barvy hafo druhů. love smiley thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 19:25
     
    2e1cf407-ec41-4d47-9f86-cea085d75620.jpg
    Další fotografie:

    Sestra mi dnes poslala fotky z procházky. Asi někde v lese u Kravař, čemeřice kam se podíváš. Prý někde u nějakého polorozpadleho domečku. Holkám se tam asi zalíbilo a rostou si tam samy jak se jim zachce. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 21:42
     

    Gabčo, nejsem přihlášená na fb. Těm holkám v lese se velmi daří a jsou krásné, bez péče, listí ze stromů jim svědčí. thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 23.03.2024 22:44
     

    Já zahlédla v lese čemeřice cestou z Brna, ale tolik jich nebylo. A podléšky. Čekala bych třeba, že je bude trochu hyzdit staré listí, ale jsou fakt krásné, nic flekatého. To potěší, když se člověk snaží a bez péče v lese rostou líp grinning smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 00:21
     

    To jsou krasavice všechny, jen zírám flower smiley Jdou vám parádně thumbs down

     

    V lese kousek u nás jsou také, vysadili je tam lidé z vesnice. Je tam studánka, kaplička, pergola, je to takový pěkný plácek. thumbs down Budu se tam muset podívat, ještě jsem tam letos nebyla. A kus před studánkou jsou ve stráních podléšky - modré. Za studánkou i sem tam růžové smiling smiley A když bych šla ještě kousek dál, tak jsme viděli sněženky love smiley 

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 11:18
     
    dsc08382.jpg

    nedělní pozdrav smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 13:19
     

    Alenko, paráda😱👌, já bych.mohla tak na dezertní talířek 😁

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 15:09
     

    Alenko eye popping smiley , no, já asi tak na podšálek - talířek pod kafešálek, asi na dlaň by se mi vešlo.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 16:51
     

    Jelikož se mě zda, že cemeřice málo kvetou, přihnojila jsem je kvasnicema thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 24.03.2024 21:29
     

    Aleno, thumbs down. A je vidět, že už máš zahradu hotovou a můžeš se kochat. Na tohle ještě u mě nedošlo. Ale spousta hyacintů spíš leží než stojí. Tak jsem je ostříhala a dala domů. Vůně nádherná. Mám je i v ložnici u postele.

    Kordulko, to jim neuškodí. Ale teď je spíš hnojíš kvůli růstu. Na kvetení psali v návodu z německé školky, že se mají přihnojit v srpnu. V té době mají zakládat na květy.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: čemeřice - helleborus

    Datum: 25.03.2024 10:00
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Aleno, thumbs down. A je vidět, že už máš zahradu hotovou a můžeš se kochat. Na tohle ještě u mě nedošlo. Ale spousta hyacintů spíš leží než stojí. Tak jsem je ostříhala a dala domů. Vůně nádherná. Mám je i v ložnici u postele.

    Kordulko, to jim neuškodí. Ale teď je spíš hnojíš kvůli růstu. Na kvetení psali v návodu z německé školky, že se mají přihnojit v srpnu. V té době mají zakládat na květy.

    ......Ale ten pocit, že jsem pro mě něco udělala grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.