pátek 29. března, 11:10 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Zlatica
Status: nováček

Umělé oplodnění

Datum: 09.02.2010 10:57
 

Do 33 let som čakala, ak sa najdie ten pravý, potkala som ho, keď mi bolo 35 let - moj doktor mi povedal, že som v naprostom poriadku ( žádné potraty, mimoděložní těhotenství - žiadne těhotěnství ) - a možeme založiť rodinu, bohužial v tejto dobe mi začal umierat otecko na rakovinu, a tak sa všechna péča sústredila iba nan ho, založenie rodiny som pustila z hlavy, otecko zomrel - stale som - nemohla prisť do iného stavu. Moj doktor mi doporúčal súkromu kliniku - Ženských nemocí a umělého oplodnění - žial už šest raz som podstúpila - umelé oplodnenie, leč bohužial - embryo sa vo me neujalo a zomrelo prakticky okamžite po prenosu do delohy. Teraz - lebo mi je cez 40 let ma čaká poslední prenos - pre celkový pohlad - priznávam, že vajčka na oplodnienie - ja už nemám, a tak som nucena ich kúpiť od dárkyně..

Mám strach, lebo, keď " to " teraz nedopadne dobre - už nemám šancu - lebo mimo psychického vyčerpania jsme na dnie aj finančno...( v súčasnej dobe sme zaplatili takmer 200 tisíc korún ).

....a preto sa ptám - máte niektorá podobné zkúsenosti? Znáte léčitelov? Mám dajakým zposobom posílit dělohu? Mám zmenit zposob stravovania.....moc prosim, pomožte...každá rada dobrá....

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Umělé oplodnění

    Datum: 09.02.2010 23:55
     

    Zlatica: zkus, prosím, stránky [www.emimino.cz] nebo [www.baby-cafe.cz], myslím, že tam k této problematice najdeš mnohem více, než tady a určitě je tam i mnoho diskuzí, kde jsou konkrétní rady a zkušenosti.

    Mnoho štěstí!

     

    [www.baby-cafe.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.02.2010 23:58)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé oplodnění

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    věra

    Re: Umělé oplodnění

    Datum: 17.07.2010 13:20
     

    ahoj maminky podstoupila jsem uměle oplodnění ale bohužel to nevyslo ale zbyly mi prasky doma.... Když byjste měli zajem ozvěte se verka.zabkovazavinač seznam.cz

     
  • Autor: ewa
    Status: začátečník

    Re: Umělé oplodnění

    Datum: 14.07.2014 18:44
     

    není v takovém případě jedním z řešení i adopce?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.