pátek 29. března, 12:17 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tichomoří
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Za exotikou > Austrálie a oceánie > Tichomoří
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před caší cestou!
 
 
 
 
Autor: evelina
Status:
Výsledné hodnocení: 1

cbob-fotky

Datum: 07.08.2006 17:43
 
Cbob mas fantasticke fotky, ty si vsetko sam nafotil a navstivil ?
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: cbob
    Status: začátečník

    Re: cbob-fotky

    Datum: 07.08.2006 17:53
     

    Dík.

    Ano navštívil.

    Ale ono to není tak složité (vlastně to chce jen peníze). Vyrazil jsem na čas do Austrálie, a když už jsem tam byl, tak odtamtud do Tichomoří (konkrétně na Cookovy ostrovy) už je to jen kousek -cena v přepočtu byla stejná asi jako když se jede z Čech na dovolenou do Řecka. No nevyužijte toho smiling smiley

    Mám těch fotek ještě více, časem mohu nahrát další.. 

    Jinak pro povzbuzení - ono to většinou vypadá děsně složitě a draze (cesty někam za exotikou), ale když vidím, co jsou občas lidé ochotni dávat za pobyt u moře, tak se divím.. Cesty do některých zemí vyjdou mnohem levněji!

     
  • Autor: Reklama

    Re: cbob-fotky

     
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: cbob-fotky

    Datum: 07.08.2006 18:17
     
    Pridaj fotecky,velmi rada si ich pozriem.Takto pocestujem aspon s tvojim fotacikom .
     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: cbob-fotky

    Datum: 07.08.2006 18:44
     
    Pripájam sa s chválou k Evelíne. Fotky (a určite aj Vaše zážitky) sú krásne.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: cbob-fotky

    Datum: 07.08.2006 19:21
    Hodnocení fotografie "cbob-fotky": 1
     
    Natasha, pridaj aj ty, ved mas tiez krasne fotky
     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: cbob-fotky

    Datum: 07.08.2006 19:36
     
    Snáď sa odhodlám. smiling smiley Len z niektorých zaujímavých krajín mám len klasické fotky, ešte nebol digi. Musela by som ich naskenovať a akosi blbne scaner.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tichomoří

    Re: cbob-fotky

    Datum: 03.04.2009 12:07
     

    Parta cca 10 lidí
    Tichomoří 19.7 - 24.8.2009.Kdo by měla zájem - cena cca 37 000 + kapesné + letenka.Bez cestovky, ubytování a strava zajištěna, k dispozici člun se zkuš.průvodcem.Cíl poznat nekomerční ostrovy a kultury.Není to dovolená ale cestování!!!!
    Více emailem: tichomoriletos@seznam.cz

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tichomoří (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.