neděle 24. března, 08:26 Svátek má Gabriel
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Posílejte fotografie! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: Dasa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

čas velikonoční

Datum: 05.05.2014 22:10

Další fotografie:
Ještě se vracím k velikonocům , v sobotu jsme s holčičkama absolvovaly soutěže, následoval oběd v restauraci, kde absolventi dětské soutěže dostaly od nového pana kuchaře piškotový dezert s jahodama, z čehož byly překvapené a natěšené (pochopitelně ho zblajzly jak malinu smiling smiley).
Doma pak teta učila Barunku "šít" , pokud se tomu jejímu výkonu dá říkat šití, ale nadšení bylo obrovské a ke všemu konání nám koncertoval syn a starší vnučka .

Komentáře a názory

• Autor: drahus

Re: čas velikonoční

Datum: 06.05.2014 08:02
    Hodnocení fotografie "čas velikonoční": 5

Jééé, to je moc hezké. Jsi akční babička love smiley

• Autor: Dasa

Datum: 06.05.2014 08:57

Drahuško to ne já to mlaďáci. Měla jsem tu živo, ale když všichni odjeli tak mi to bylo docela líto. Snacha byla po operaci křečáků tak jsem ji "přikurtovala" do křesla a měla zákaz zbytečného chození. Bavila se navlékáním korálků a dostala jsem krásný náhrdelník (viz obrázek). Barunka když viděla jehlu a nit , našla si kousek barevné látky a už se tlačila k tetě aby s ní zkusila šití. Potom si na bílé plátýnko "vyšila" vajíčko. Byla na svůj výtvor moc pyšná a vzala si ho domů.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Dasa (06.05.2014 09:07)

• Autor: drahus

Datum: 06.05.2014 12:28

Náhrdelník je moc pěkný a Barunka šikovná. Jen aby jí to vydrželo winking smiley grinning smiley

• Autor: Dasa

Datum: 06.05.2014 19:00

Drahuško právě , všechno chtějí vyzkoušet a pak kdo ví jak to dopadne. Ale když by u toho aspoň chvíli vydržela, znalost práce s jehlou se někdy v budoucnu může hodit. Hlavní je, že si nevypíchla oko a teta přežila taky bez újmy grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jaká léta? výstava rozchodníků Žárlivost na partnera?

Zajímalo by mne jak se říká rokům od 1990 do 2000. Dám příklad roky od 1930 do 1940 jsou myslim 40 leta. Dvacátá láta to už nebudou ty byla

Autor: jojojo - 17.10.2008 20:37
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2

Ahoj všichni. Po dleší odmlce se opět hlásím. Měla jsem trošku problém s PC a taky jsem si nějak zablokovala aktivaci účtu petrli, proto jsem si za

Autor: gasha - 07.07.2009 09:42
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 6

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mému synovi je deset, od narození žil bez tatínka jen se mnou a mými rodiči. Teď mám rok a půl přítele, se kterým

Autor: Manka - 13.09.2012 10:48
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 23
Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Prckové (Galerie)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.