pátek 19. dubna, 16:05 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování

Callanova metoda

Datum: 29.08.2006 08:17
 

Opravdu jsem nevěděla v jaké sekci se zeptat, tak jsem to zařadila zde.

Učili jste se někdo podle ní ?  A jaké byly výsledky ?  Jsem stále na pochybách. Byla jsem na ukázkové hodině a "studenti" nijak neperlili a o přestávce přiznávali,že vlastně neví o čem je řeč.

Pokud máte někdo zkušenosti , podělte se, prosím.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: rfilova
    Status: nováček

    Re: Callanova metoda

    Datum: 19.02.2009 17:50
     

    Ahojky,také bych ráda napsala něco ohledně callanovy metody,určitě funguje.Chodila jsem 1 měsic do royal school,bohužel mi pro malý počet lidí ve třídě kurz zrušili.A nahradu skody za zrušící kurz jsem nic nedostala.PROTO POZOR NA ROYAL SCHOOL!!!!Metoda je dobrá,za měsíc jsem se naučila zaklady a nestydet se hovořit.jen si vybrat dobrou skolu.Nastupuju nyní na empire.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Callanova metoda

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Callanova metoda

    Datum: 21.02.2009 22:28
     

    Každý k tomu má jiný postoj.Slyšela jsem ,že někdo se třeba nic nenaučil. Tak nevím dobrý nebo špatný.?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Emmerson

    Re: Callanova metoda

    Datum: 24.04.2009 13:21
     

    Tož to je docela mazec, když nevidíš pokroky.

    Já s anglinou začínal u Callana po sedmé. Ano po sedmé.

    Tentokrát dal zaměstnavatel kudlu na krk smiling smiley

    A hele - doma se neučím, úkoly nejsou. A MLUVÍM!

    Poprvé jsem schopen vykoktat větu.

     

    Panstvo, doporučuju všem. Nevěřil jsem,ale po cca třetí hodině "to přišlo". Prostě mi začalo svítat.

    Nedám na Callana dopustit.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Standa

    Re: Callanova metoda

    Datum: 27.05.2009 13:41
     

    Začal jsem chodit na angličtinu touto metodou asi před dvěma měsíci. Je mi už přez 50, ale snad není nikdy pozdě začít. Jsem věčný začátečník. Tvé pocity z první hodiny jsem měl také. Je to velký fofr a člověk musí mít mozek stále zapojený na 100%. Navíc můj učitel neumí ani slovo česky, je to černoch z Nigérie. Ale po několika lekcích jsem usoudil, že je to pravá výuka. Je založená na otázkách a odpovědích a navíc stálým opakováním a mluvením lépe lezou do mozku. Dost tím odpadá klasické drilování slovíček. Je fakt, že jsem měl velké potíže mu rozumět. Ale situace se opravdu lepší a mohu tuto metodu opravdu doporučit. Držím palce Standa. Mohu podat im podrobnější informace.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Callanova metoda

    Datum: 27.05.2009 14:00
     

    Tak to by mě docela zajímalo. Svoje znalosti angličtiny bych asi definovala tak, že když se bude protistrana hodně snažit, tak neumřu hlady, ani se nepočůrám, ale když snaha nebude, tak jsem v háji. Věra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lachpresak

    Re: Callanova metoda

    Datum: 04.06.2009 08:25
     

    Já chodím na kurz, kde jsme jen dva ve třídě a nedám na Callanovu metodu dopustit.

    Byl jsem úplný začátečník a ted´ opravdu mluvím. Němčinu jsem se učil několik let,

    ale anglicky umím po pár měsích líp. Náš učitel nejede přesně podle knížky, aby nás neučil

    tu starou britskou angličtinu, jak tady někdo píše, ale sem tam si něco upraví a přidává

    další věty. Doporučuji všem

     

    Lachpresak

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Callanova metoda

    Datum: 04.06.2009 09:07
     

    Kam to chodíš? Doporuč mi konkrétní místo. Mně by asi vyhovovalo něco v Praze, ev. pokud by bylo tak na Kladně. Nemáte někdo zkušenosti odsud? Věra

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Callanova metoda

    Datum: 07.06.2009 22:22
     

    Tak kde je odpověď, neregistrovaný ? Kde to je kam jsi chodil?

     
  • Autor: AlenaK.
    Status: nováček

    Re: Callanova metoda

    Datum: 24.11.2016 19:12
     

    Učím se Callanovou metodou už druhým rokem a nedám na ni dopustit. Konečně jsem se pohnula z místa a nemám stres chodit do hodin. Nemusím skládat větu slovo po slově, vyplňovat cvičení ani pořád sedět nad učebnicí a hlavně celou výuku poslouchám a mluvím hlavně s lektorem, což vidám jako velké plus. Ukázková hodina asi nemá v tomhle případě smysl, protože aspoň pro mě byla první hodina šokem z toho jiného systému a zvykla jsem si na všechno až po několika hodinách. Ale opravdu nelituji a všem, kdo se chce rozmluvit a dostat angličtinu do pusy doporučuju v Brně jazykovku Amigas (www.amigas.cz). Metodu používají částečně i v pomaturitním studiu, kam chodí dcera a je také nadšená a navíc jsem na stránkách zjistila, že je to jediná oficiálně akreditovaná škola v ČR. Takže kvalitu potvrzuji.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.