pátek 29. března, 14:25 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování

Callanova metoda

Datum: 29.08.2006 08:17
 

Opravdu jsem nevěděla v jaké sekci se zeptat, tak jsem to zařadila zde.

Učili jste se někdo podle ní ?  A jaké byly výsledky ?  Jsem stále na pochybách. Byla jsem na ukázkové hodině a "studenti" nijak neperlili a o přestávce přiznávali,že vlastně neví o čem je řeč.

Pokud máte někdo zkušenosti , podělte se, prosím.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Chris

    Re: Callanova metoda

    Datum: 22.05.2007 19:41
     

    Kdyz jsem byl ja na ukazkove hodine, tak jsem byl poprve dost zaskoceny, hlavne kvuli rychlosti a dynamice vyuky. Jelikoz jsem ale tzv. vecny zacatecnik tak jsem se pak rozhodl studovat, konkretne v jazykove skole EMPIRE na Praha 5 - Andělu (www.emire-skola.cz). Studuji u nich jiz od zari a jsem moc spokojeny, udelal jsem obrovsky pokrok, nemam zacne domaci ukoly a libi se mi taky celkova atmosfera a servis skoly. Mohu tedy jenom vrele doporucit.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Callanova metoda

     
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Callanova metoda

    Datum: 24.05.2007 00:27
     
    confused smiley eye rolling smiley .... prosím...... vysvětlete v čem asi metoda spočívá . Jsem už vyšší ročník a nemám tuchu.... děkuji.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Callanova metoda

    Datum: 24.05.2007 18:13
     

    Dášo, jsem na tom obdobně smiling smiley. Pro představu přihazuji pár odkazů, co po mně plivl google, z nichž se dá udělat základní obrázek.

    [www.jazyky.com]

    [www.englishschool.cz]

    [www.yes-jazykovaskola.cz]
    [www.callanova.cz]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (24.05.2007 18:29)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marta

    Re: Callanova metoda

    Datum: 27.05.2007 09:26
     
    uci se Callan Method v obycenich strednich skolach?
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    wEnison

    Re: Callanova metoda

    Datum: 14.09.2007 16:30
     
    Ještě bcyh asi doplnil [www.empire-skola.cz] - u nich je možné se jít podívat na ukázkovou hodinu zdarma, aby si člověk udělal představu o co jde. thumbs down spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rony

    Re: Callanova metoda

    Datum: 03.06.2008 21:30
     

    Dobrý den všem!

    Callanovu metodu sem studovala rok na jazykové škole v Londýně na Oxford Street. A to je ta jediná originální Callanova škola.

    Když sem se vrátila domů, začala sem podle ní sama učit. Callanova metoda opravdu funguje. Pravdou je, že mnohem líp funguje, když máte soukromého učitele jen pro sebe nebo pro dva, max tři, lidi. Věnuje se pak vám a přímo vidí, kde je váš problém a co vám jde a co vám nejde. Co vám nejde, probere s váma několikrát a jde dál, teprve když ví, že máte jasno. Tímhle způsobem se i úplný záčátečník za půl roku domluví s kýmkoli a to tak, že hezky anglicky a ne rukama a nohama.

    Zrovna včera mi jedna paní řekla, že toho za ty dva měsíce se mnou umí víc, než její syn, který studuje angličtinu už 5 let. Opravdu takhle začnete velice rychle mluvit.

    A věřte mi, že já sem po první hodině v Callanově škole chtěla odejít a nikdy se nevrátit. Teď sem ráda, že sem to neudělala, protože miluju ten pocit, když moji studenti sami mluví.

    Taky sem se byla podívat na ukázkové hodině v Čechách a taky sem z ní nebyla nadšená, záleží na učiteli, jestli vás chce naučit mluvit, nebo tam je jen v práci, aby si něco vydělal a taky na tom, jestli pochopil v čem je smysl Callanovy metody.

    Veronika

    rony.kavan@seznam.cz

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Callanova metoda

    Datum: 08.06.2008 20:33
     
    Řekne někdo jak to funguje.Zkoušela jsem to otevřít ,ale neukázalo to ukázkovou hodinu.A chtěla bych to napřed vidět. Napíše někdo?
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    čertice

    Re: Callanova metoda

    Datum: 05.08.2008 08:41
     

    Dobrý den Veroniko,

    můžu se zeptat kde učíte a jestli je možné se s Vámi domluvit na výuce? Díky za info Radka z Prahycoffe smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Callanova metoda

    Datum: 05.08.2008 10:02
     

    balanc, na ukázkovou hodinu musíš přímo někam zajít, v těch odkazech se jen vysvětluje, v čem ta metoda spočívá, pokud jsem to dobře pochopila smiling smiley.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rony

    Re: Callanova metoda

    Datum: 25.08.2008 21:37
     

    Dobrý den všem,

     

    já učím v Hradci Králové a pokud máte někdo zájem, máme ukázkovou hodinu zdarma. flower smiley

    Můžete mrknout ke mně na webovky: [www.rony.webnode.cz]. smiling smiley

     

    Hodně úspěchů v učení

    Veronika

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Rony

    Re: Callanova metoda

    Datum: 05.02.2009 13:03
     

    Ukázkovou hodinu můžete najít na: [www.callanschoollondon.com]

    Pokud vám to nepůjde otevřít, tak napište do adresy jen [www]. callanschoollondon.com a klikněte na odkaz vlevo na stránce METHOD IN ACTION.

    Nebo pokud jste z Hradce Králové, tak přijďte na ukázkovou hodinu zdarma k nám. ;-)

    Veronika

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Callanova metoda

    Datum: 06.02.2009 19:21
     

    Tak to vypadá ,že bych tomu snad i porozumněla.Je to takhle možná jednoduší.Správná výuka.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mr Callan

    Re: Callanova metoda

    Datum: 08.02.2009 20:55
     

    Také bych rád přidal názor na Callanovu metodu.Učím se jí už čtyři měsíce na jedné zde zmíněných jazykovych školách a za ty čtyři měsíce jsem nezaznamenal žádný pokrok.To i s ohledem na to, že studiu se věnuji,nevynechávám hodiny a snažím se dělat vše přesně pokynů a návodů knihy.Přijde mi to spíše jako velmi dobrý pokus na někom vydělat.Mnozí uznávaní učitele se také pozastavují nad tím,že Callan vyučuje formální britskou angličtinu,která se dnes už nepoužívá.

    Nechci jen kritizovat,ale zatím bych tuto metodu nikomu nedoporučoval.Sice mam před sebou ještě pět mesíců studia,ale pochybuji,že se za tu dobu něco radikálně změní.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Callanova metoda

    Datum: 09.02.2009 16:10
     

    Mr Callan tak dej vědět jak to dál postupuje.A´T do toho nejdu zbytečně. Možná,že to chce líp pochopit a to i já budu mít problém.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.