čtvrtek 28. března, 14:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Klikni pro filtrování
Tagy: čaj

Čaj

Datum: 19.10.2006 08:46
 

Nastává sychravé období a začíná být aktuální vaření čajů. Jaký pijete, nebo naopak který ne?

Já mám nejraději Rooibos....červený,zelený i v různých směsech. Pak zázvorový a citronovou trávu.

Nemusím černý a už vůbec ne pytlíkový.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (01.11.2009 11:40)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 09:27
     
    Mam rada u nas vyrabajuci caj " Mistral" je s vacsim podielom suseneho ovocia.Su rozne od jablkoveho so skoricou, lesna zmes,zahradna atd. Je pravda ze je to dost drahy v priemere stoji 49 sk ale mne chuti.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Čaj

     
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 10:38
     
    V sychravém počasí nejlepší s rumem nebo slivkou,to ta Moravagrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 10:45
     
    Lenko máš pravdu...Vím kde mám mít půl rodiny...Slušné zásoby už jsou ve špajzuthumbs down
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 10:49
     
    Lada kde to byvas? Zeby som na tu slivovicu prisla!?spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 11:05
     
    Máš tu špajzku velikou?Bude tuhá zima..
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 11:18
     

    Přiměřeně, ale příbuzní se činí, ví co je u nás "vzácné", není nad vlastní kvalitní....

    Víš co se říká... Kde se pálí, tam doktor nechodí. Mohu potvrdit...nevím co je být nemocná...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 11:20
     
    Tak já zas naopak můžu klasický černý s citronem. A s rumem také smím!! Se slivkou jsem ještě nepila, ale zásobu tu mám, takže zkusím.winking smiley
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 11:25
     
    Zkus,je výborný,pokud mám pocit,že na mě leze bacil,stačí dva čajíky a doktoři nemají práci
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 12:11
     
    Slivku máme, pravda, kvalitní. grinning smiley Málem jsem si jí proděravěla trubky.grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 17:14
     

    O čaji nic, ale alkohol jóó? To je na druhé téma...confused smiley

    A co takhle Mate Green nebo Lapacho Matto Grosso

    Právě mám uvařenou konev Robois -Rumový punč, skvělej a ta vůně....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Čaj

    Datum: 19.10.2006 21:15
     

    Tak já skoro abstinent vlezu do tématu Čaj a tady se chla...á! Ale NE čaj... smiling smiley

    Já jsem teda takovej čajovej neznaboh nebo jak to říct. Nejradši ovocnej z pytlíku. Žádný ty extra drahý směsky mě neoslovují. Náš kamarád je ulítlej přes čaje, má asi padesát krabiček, vozí si to z celého světa a je mi ho až líto, když mě, takovému barbarovi, nabízí výběr z několika druhů s patřičným výkladem... Fakt škoda pro někoho jako já smiling smiley. Když jsem mu jednou nabídla jahody se smetanou od Pickwicku, tak mu jen zamrkala očka za brýlemi a jeho manželka na mě zpoza něho pobaveně gestikulovala, že bych ho tím mohla skoro urazit... smiling smiley. Tak teď už mu říkám, ať si přinese nějakou sypkou směs s sebou, že mu to jen zaleju smiling smiley smiling smiley smiling smiley.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 14.11.2006 10:47
     

    čaje moje krevní skupinayawning smiley)

    maté pijeme na povzbuzení,

    taky kupujeme sypaný,ale pytlíkový mě neurazí,

    mám ráda zelený medový čaj,pak černý jakýkoliv s mlékem, když na mě leze chřipka tak lipový, když se pohádám s přítelem,tak provokativně dělám bylinný čaj gaskoňský,neboli čaj štěstísmiling smiley

    svařák pijeme na litry,letos vyzkoušíme domácí punč,a rumíček už sem si taky nakoupila,

    do čeho lejete ten rum?do černýho čaje?poraďte postup

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Čaj

    Datum: 14.11.2006 12:03
     
    Terko,normální černý čaj,osladit si můžeš dle libosti a toho rumu kolik snesešgrinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Čaj

    Datum: 14.11.2006 12:54
     
    Rum si před vánocema naleju do čehokoliv. Je třeba ochutnat, zda není zkažený...před pečením. No ne?grinning smiley
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.