čtvrtek 18. dubna, 23:33 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Budík, který umí...

Datum: 21.05.2012 17:33
 

Dnes mě ais definitivně opustil můj milovaný stoletý budík rádiem řízený s projekcí na zeď. Budu muset opatřit nový, ale nějak se nemůžu zorientovat.

Byla bych ráda, kdyby byla projekce na levé straně, ale většina je právě na druhé sad smiley, důležitější je, aby šla projekce zaostřit a případně otočit o 180°. Musí být rádiem řízený a mít adaptér do sítě. Ach jo.

No a taky by mohl dobře vypadat. Rozhodně vynechám tento typ, i když doma by měl asi úspěch.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 14:10
     

    Tik tak tik tak ... grinning smiley Máji, chápu, mě neskutečně vadí televize , to z dob, kdy jsme měli pokoj a ložnici dohromady angry smiley

    A vadí mě stále, takže i když si jen čtu, se v ložnici televize před usnutím nepouští nono smiley nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (27.05.2012 17:14)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Budík, který umí...

     
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 14:12
     

    Suee, u rybiček se opravdu krásně usíná thumbs down 

    A ještě máme provzdušňovací rampu u akvárka udělanou tak, že voda padá malým vodopádkem a tudíž máme i zvukovou kulisu potůčku smiling smiley

    I když někde se v noci vzbudím a přemýšlím, zda venku prší nebo to je jen akvárko grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 17:01
     

    Tak tikot hodin mi ruší a nemůžu usnout. Ale celou noc mi jede televize a to mi nevadí stydlin smiley .

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 17:15
     



    Missi napsal(a):

    Tak tikot hodin mi ruší a nemůžu usnout. Ale celou noc mi jede televize a to mi nevadí stydlin smiley .

    eye popping smiley ty taky? confused smiley

    Moje sestra NEUSNE bez puštěné televize, i v noci, když se vzbudí, si ji pustí s časovačem cca na půl hodiny grinning smiley 

     

    To fakt nechápu ... já si myslím, že pokud máš puštěnou televizi, tak si podvědomě tělo vůbec neodpočine nono smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 17:57
     

    Já si časuju televizi, když jsme přes noc sama doma, aby mě uspala. Teď mě bude moct uspávat budík winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 28.05.2012 10:23
     

    dago, tak já třeba dožehlím kolem půl desáté a řeknu si, že si zbytek filmu dokoukám v sedě. Za chvíli jsem v nějaké pokrčené poloze a tuhá, čas od času se stane, že se vzbudím v půl třetí ráno, hraje telka, svítí světlo!!! a já si klidně usnu. Mám výhodu, že po přesunu do postele v ložnici opět usínám během pár vteřin, žádné převalování.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 28.05.2012 17:03
     

    Tak budík dorazil a poputuje zpět. Jsem zklamaná. Má dvě plus, projekce je dobrá, vypínání buzení umístěné líp, než na mém starém. Ještě se dá říct, že se vcelku dobře nastavuje. Ale to je tak všechno. Hlasitost budení se dá nastavit jen u rádia, u melodie (na můj vkus děsná) ani u signálu to nejde a řve jako kráva. Já se potřebuju budit jemně. Navíc je bílý, stříbrný je jen pruh ovládacích prvků kolem a číslo zepředu svítí samo červeně, ačkoliv ha obrázku je žlutá angry smiley Celkově mi to přijde takové kašírované, prostě žádný zázrak.

     
  • Autor: Macik07
    Status: nováček

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 24.05.2013 17:00
     

    Tak to jsem nikdy neviděla.. ale chci to.. !!

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.