čtvrtek 25. dubna, 18:55 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Budík, který umí...

Datum: 21.05.2012 17:33
 

Dnes mě ais definitivně opustil můj milovaný stoletý budík rádiem řízený s projekcí na zeď. Budu muset opatřit nový, ale nějak se nemůžu zorientovat.

Byla bych ráda, kdyby byla projekce na levé straně, ale většina je právě na druhé sad smiley, důležitější je, aby šla projekce zaostřit a případně otočit o 180°. Musí být rádiem řízený a mít adaptér do sítě. Ach jo.

No a taky by mohl dobře vypadat. Rozhodně vynechám tento typ, i když doma by měl asi úspěch.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 00:47
     

    Maj, musím říct,že by mě vůbec nenapadlo, že zrovna Ty něco takovýho užiješ. Já ho kdysi dostala, přišlo mi to strašně kýčovitý smiling smiley a ležel x let kdesi v krabici - bylo to z nějakého zásilkového obchodu přibalený jako dárek za velký objem... - a teď už je asi kdesi v čudu... Vědět, že je to vlastně takhle prima, tak jsem ho i využila stydlin smiley . Ale... já vlastně tenkrát nevstávala na takový druh budíku, měla jsem dva ŽIVÉ budíky winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Budík, který umí...

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 06:43
     

    Jak kýčovitý? Ve dne to je normální budík a v noci to promítá čas na strop, takže na to vidím i bez brejlí, když v polospánku otevřu oko a vyhodnocuju, jestli mám jít čurat, enbo to ještě dospím. S přibývajícím věkem to oceňuju stále víc.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 08:59
     



    Majka napsal(a):

    Jak kýčovitý? Ve dne to je normální budík a v noci to promítá čas na strop, takže na to vidím i bez brejlí, když v polospánku otevřu oko a vyhodnocuju, jestli mám jít čurat, enbo to ještě dospím. S přibývajícím věkem to oceňuju stále víc.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tak začínám o tom uvažovat , i když se budím až nad ránem a nezatahujeme, tak asi na stropě uvidím prd eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 09:15
     

    No dokud není úplný světlo venku, tak je to vidět. Taky nezatahujeme.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 09:16
     

    Kýčovité se mi zdálo právě to červené světlo na stropě smiling smiley, ten budík opravdu vypadal normálně smiling smiley. Ale jak to tu popisujete, stále víc lituju, že jsem ho tenkrát neuvedla do praxe.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 09:19
     



    Anavi napsal(a):

    Kýčovité se mi zdálo právě to červené světlo na stropě smiling smiley, ten budík opravdu vypadal normálně smiling smiley. Ale jak to tu popisujete, stále víc lituju, že jsem ho tenkrát neuvedla do praxe.

    A takhle to máš, Ivčo, ty se vším grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 09:51
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 22.05.2012 09:58
     



    Majka napsal(a):

    Neserte, tohle je seriózní diskuze grinning smiley 

    Našla jsem teda radiobudík, co toho za ty prachy umí dost, hlavně má to ostření a nevypadá úplně blbě.

     

    Majko , jsi mě dala brouka do hlavy eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley

    Ten je thumbs down thumbs down thumbs down i cena gut thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 26.05.2012 21:32
     

    Dago, již je na cestě, dám vědět, jak jsem spokojená. Ovšem muž toho starýho na druhý pokus opět resuscitoval. eye popping smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 26.05.2012 22:33
     

    Je to dobrá věc, ale mě ruší i světlo od monitoru, i když pc je tichý.

    Určitě bych nemohla kvůli tomu usnout. Je od toho dost světla, žejo?

     
  • Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 26.05.2012 22:35
     

    Proč tě to ruší??? Když zavřeš oči je přece tma, tohle mi ještě nikdo nevysvětlil .-)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 26.05.2012 22:41
     

    Nevím, prostě to tak mám, je to v hlavě. Ale mám to spíš spojený s tím, že je chlap večer na pc a já nemůžu usnout, protože furt čučím, jestli už to vypnul a šel spát. grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 11:49
     



    jaja99 napsal(a):

    Proč tě to ruší??? Když zavřeš oči je přece tma, tohle mi ještě nikdo nevysvětlil .-)

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já se obávám ,že by mě to spíš rušilo v noci, jako při takovém tom procitnutí eye rolling smiley

     

    Jinak usínám v pohodě při rozsvíceném akváriu v ložnici, naopak mě právě baví jejich svět pozorovat , ve všední den rybičky někdy - vyjímečně - chodí spát až po nás , zhasíná se jim ve 23.15 grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 12:14
     

    Gabčo to jsem měla doma s bráchou, taky mi to vadí!! ale ty rybičky to musí byt krasa pozorovat z postele thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Budík, který umí...

    Datum: 27.05.2012 13:05
     

    Já to mám jak daga, dokonce mi tma vadí a klidně nemusím mít ticho. Vadí mi hlasitý tikot hodin, což u digitálních nehrozí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.