čtvrtek 25. dubna, 16:53 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Tunely v našem okolí......

Datum: 12.05.2010 10:28
 

[www.ceskatelevize.cz]

 

Moc doma nejsem a mnoho o tom nevím, ale podezřelé to je až dost. Je to prostřední reportáž (celý pořad je zajímavý)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 11:07
     

    fakt zajímavý.....ale tohle se neděje jen u vás, bych mohla vyprávět i co se dělo s kanalizací u nás.....stávaj mi z toho vlasy. A teď do firmy pustil někdo 4 holčiny a prodávaj tu po kanclech kytičky za 20,- proti rakovině. Z toho se mi dělá taky zle. Nevím jestli je to pravda, na rakovinu prý z toho jde 5,- a to ostatní někomu do kapsy, Tohle teda nepodporuju!!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tunely v našem okolí......

     
     
  • Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 11:50
     

    Když dát na něco peníze tak přímo, nemám tohle taky ráda......

    Ta pěší zona je kvůli něčemu jinému, ale to se zase asi nehodilo odpůrcům. Z místa konce zony na náměstí se musí velice frekventovanou ulicí s děsnými chodníky, takže v zimě s kočárkem a třeba dalším dítětem je to skoro nemožné. takhle se cesta zkrátí a zbezpeční (pokud bude používána ta pěší zona). Ta hrůza trvá co je naše město naším městem.....už já to proklínala a spousta dalších a to byl proti dnešku provoz minimální. Jenže se to dělá nějak megalomansky, a jak vidno i děsně draze. Pěší zona povede zadem za domy přes zahrádky a hlavní asi bylo ty pozemky vykoupit a učinit schůdnými no a někdo dobře vydělá.....

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 12:46
     

    Já si dnes tu kytičku koupila. Když jsem ta děvčata viděla na ulici, došla jsem si pro ni. Ta akce probíhá každoročně:

    [www.denprotirakovine.cz]

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 13:36
     
    iriska napsal(a):

    A teď do firmy pustil někdo 4 holčiny a prodávaj tu po kanclech kytičky za 20,- proti rakovině. Z toho se mi dělá taky zle. Nevím jestli je to pravda, na rakovinu prý z toho jde 5,- a to ostatní někomu do kapsy, Tohle teda nepodporuju!!!

     

    Tak boj proti rakovině zas já podporuji! A nejen já. Vedu k tomu i své děti. Vloni například obě prodávaly kytičky. Letos ta mladší nemůže, protože marodí...

    Nejvíce dobročinnosti obyčejných lidí škodí podvodníci, kteří na ní parazitují a pak taky výkřiky přesně toho typu, cos tady předvedla ty irisko: "Nevím jestli je to pravda, na rakovinu prý z toho jde 5,- a to ostatní někomu do kapsy, Tohle teda nepodporuju!!! "

    Pokud mohu mluvit za sebe tak, když nevím, držím pusu a nešpiním práci tisíců dobrovolníků, kteří vyberou pro dobrou věc hromadu peněz. (Na druhou stranu je dobré, když ti co nevědí tu pusu nedrží. "Mlčící hlupák, se těžko pozná," říkával Miroslav Horníček.) Dovolil bych si upozornit, že dvacetileté působení Ligy proti rakovině a osobnost jejího zakladatele pana profesora Dienstbiera je pro mne dostatečnou zárukou, že vybrané peníze budou účelně využity i navzdory těm co tohle teda nepodporují a dělá se jim z toho zle!!!

    Myslím, že my doma zas pár kytiček budeme mít flower smiley flower smiley flower smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 13:44
     

    Iriska nemá nic proti Lize proti rakovině, tos doufám pochopil, ale proti tomu , že ne všechno co se vybere na výzkum jde. Raději přispěju na konto přímo než (a těď jak to napsat aby ses neurazil...) takhle oklikou a promiň možná i neprůhledně.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 13:56
     

    Těm žlutým kytičkám také důvěřuji, je to pravidelná a známá sbírka, ale třeba po Praze chodí takových výběrčích spousty a nabízí všelicos s tím že vybírají na různé (za srdce tahající) věci....a to taky upřímně moc nemusím a nedůvěřuji.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 13:57
     

    Uplne cumim jako blazen, kolik penez se da takto vybrat, klobouk dolu!!!!! Myslim si, ze je to velmi zasluzne a dobre, ze se to dela prave takto.

    Samozrejme, ze kazdy ma moznost prispet i jinym zpusobem, ale ruku na srdce, kolik z nas na neco takoveho v dennim shonu mysli. A spis radeji vubec nemysli, protoze by se s touto nemoci radeji nikdy nesetkal. Dvacka nikoho nezabije a to, co se napr. v lonskem roce vybralo je skvele.

     
  • Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 13:58
     

    Tyhle sbírky jsem neměla na mysli těmi tunely. Šlo mi spíš o komunální záležitosti a přihrávání zakázek....

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:07
     

    Mne osobne se dela zle napr. z tohoto:

     

    [prozeny.blesk.cz]

     

    [prozeny.blesk.cz]

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:12
     

    Jajo, já ti rozumím, ale vykládej to Irisce, že to nepochopila. Taky nesouhlasím, s tím jak to Iriska napsala. Dalo by se to parafrázovat asi takto: "Sice nevím jestli je to pravda, ale rozhodně to nepodporuji." (Takových lidí se děsím třeba i u voleb)

    Já taky nepodporuji, zloděje a lidi co se na něčem dobrém přiživují, ale to jsou ti, o kterých to vím, protože se zajímám například o to kam moje peníze jdou, než je někomu dám.

    Takže nesouhlasím s tím, co Iriska napsala, protože svým výrokem a z vlastní nevědomosti možná odradila některé dárce a tím třeba poškodila dobrou věc. Takže v tomto případě bych se nepřikláněl k výroku" Nevědomost hříchu nečiní", nýbrž bych souhlasil spíš s o parafrází klasika: "Nevědomost je zlo a právem ji řečtí dramatikové zobrazovali jako démona." Když už jsem v tom ponaučení, jak nevědomost může škodit, tak bych si dovolil jeden citát od Jana Nerudy: " Kdo nic neví, musí všemu věřit"

     

    Ten kdo všemu věří, však může nevědomky škodit. (Na rozdíl od těch co ví, ti dovedou škodit cíleně)

    Jinak se neboj Jajo, já nejsem nikterak urážlivý, samozřejmě, že přispět na konto přímo je možné, ale poškozovat sbírku organizovanou pro podporu dobré věci je špatné a vlastní neznalost není omluvou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (12.05.2010 20:08)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:23
     

    Ještě pro vás co se jako Iriska bojí, snad že ty dobrovolníci ty peníze někde propijou, tak mohou Lize proti rakovině přispět třeba dárcovskou SMS:

    Posílat dárcovské SMS ve tvaru DMS KVET na číslo 87 777 můžete do 30.9.2010. Cena jedné DMS je 30,-Kč, LPR Praha obdrží 27,- Kč.

    Tam mají jistotu, že z třiceti korun jich plných 27 skutečně obdrží LPR.

    Pokud chcete mít úplnou jistotu, tak pošlete peníze přímo na konto:

    Přispívat na sbírkový účet Českého dne proti rakovině 

    65 000 65/0300 lze do 31. 12. 2010.

     

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:25
     
    jaja99 napsal(a):

    Iriska nemá nic proti Lize proti rakovině, tos doufám pochopil, ale proti tomu , že ne všechno co se vybere na výzkum jde. Raději přispěju na konto přímo než (a těď jak to napsat aby ses neurazil...) takhle oklikou a promiň možná i neprůhledně.


    no, pokud to není přímo na konto jednoho konkrétního člověka (nebo rodiny), tak je v podstatě jedno jestli to je přes "kytičku" nebo "na konto přímo"... v podstatě nikdy se na vybíranou věc nedostane celá vybraná částka (ale i v tom uvedeném příkladě si banka strhne své poplatky sad smiley )... záleží jen na tom kolik lidí a jak moc se na tom přiživuje... sad smiley

    letos u nás kytička nebude, protože kolem nás je nikdo nenabízí... ale když se tu a tam vyskytnu "v pravý čas na správném místě", tak si takovou nějakou drobnost pořizuji...

    příležitost přispět na dobrou věc se najde vždycky... a navzdory všemožným fámám je naštěstí ještě dost lidí, kteří chtějí opravdu pomáhat a opravdu pomáhají smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anmara (12.05.2010 14:29)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:29
     

    Rame prosím, mluv laskavě jen za sebe a nepiš, jak já to myslím a nepřekrucuj moje slova......uděláš tak dobře hlavně sobě. Děkuji. Každý si může říct svůj názor a já si za svým stojím, ať si myslíš cokoliv. A toho hlupáka si příště odpust.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (12.05.2010 14:38)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 14:56
     

    Jaji a myslíš, že když to vzala do rukou TV, že se to nějak pohne k lepšímu? Nebo děje se tam u vás aspoň něco?

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.