čtvrtek 25. dubna, 03:20 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Brýle

Datum: 14.08.2008 20:45
 
pokus 026.jpg

Nosíte brýle? Já jo,už od základnej školy som krátkozraká ,ale našťastie počet dioptrií sa mi nezvyšuje.

Ale s pribúdajúcim vekom pozorujem,že už nedokážem v brýličkách čítať,takže v obchode je to veselé,furt ich nasadzujem a sundávam. Ale už mám objednané multifokály,zajtra vám ich vyfotím,zatial vám ukážem moje staré.

Zkúšali ste si objednať brýle v e-shope? Já som narazila na tento:

[www.bryle-domu.cz]

Konkrétne tieto brýle sa mi moc páčia a dosť uvažujem o tom,že by som si kúpila len rám,bez skiel( komplet so sklami,by som sa obávala). Odhodlala by som sa k tomu len preto,že som ich videla aj v reáli.

[www.bryle-domu.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 12:41
     

    Spike když mi vnouček před dvěma roky rozlomil 2x za sebou drahé brýle na čtení, začala jsem si kupovat levné v lékárně mám jich také všude plno v různém stádiu rozpadu hiiiii dokonce i v zádonku jsem jedny vyhrábla (ještě jedny pohřešuju) a slibuju si návštěvu lékaře (vnouček už povyrostl a fascinace brýlemi je fuč :-) )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brýle

     
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 13:01
     

    Jájo mluvíš mi z duše...já přišla o brýle za 5 táců...jediné vysvětlení...vnoučkova snaha pomoct mi uklízet...období,kdy vše házel do odpaďáku...od doby, kdy jsem najela na levné, se nic neztratilo....takže, že by já a obchoďák?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 17:09
     


    jabraka napsal(a):

    Já mám brýlí plný šuplík.Ale brejlovcům,co nosí brýle stále,mohu vřele doporučit samozabarvovací skla,která se na slunci zabarví do tmavohněda nebo modrofialova.Nosím je už dost let a reakce je na světlo velmi rychlá.Trochu to vadí na horách,když člověk přijde najednou ze sluníčka do tmy.Ale za dvě,tři, minuty je vše v pořádku.

    JABRAKA

    tyto brýle mám zakázané - mám oční vadu, při které toto nesmí být použito sad smiley, takže v létě v autě docela trpím sad smiley. Se slunečními na očích jsem slepá...

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 17:42
     

    Ivčo, a co polarizační skla? Muž si koupil obyč polarizační právě do auta a nemůže si je vynachválit, taky jsem je zkoušela a opravdu je to proti normálním slunečním brýlím rozdíl. Určitě je dělají i dioptrické

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 19:14
     
    klip-na-brale-9405052-siryn.jpg

    Ivo, já si koupila toto. Do auta ideální, vjedeš do stínu, jen to odklopíš nahoru, vyleze mozol, sklapneš dolů.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 19:41
     


    zuziberka napsal(a):

    Ivčo, a co polarizační skla? Muž si koupil obyč polarizační právě do auta a nemůže si je vynachválit, taky jsem je zkoušela a opravdu je to proti normálním slunečním brýlím rozdíl. Určitě je dělají i dioptrické

    Dělají, dotazovala jsem se na ně, cena na můj vkus astronomická winking smiley, tuším 5 tis. jedno sklo???

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Brýle

    Datum: 25.11.2009 20:18
     


    Anavi napsal(a):

     

    zuziberka napsal(a):

    Ivčo, a co polarizační skla? Muž si koupil obyč polarizační právě do auta a nemůže si je vynachválit, taky jsem je zkoušela a opravdu je to proti normálním slunečním brýlím rozdíl. Určitě je dělají i dioptrické

    Dělají, dotazovala jsem se na ně, cena na můj vkus astronomická winking smiley, tuším 5 tis. jedno sklo???


    tak to je tedy pálka thumbs up

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Brýle

    Datum: 20.05.2013 21:00
     

    Ahoj, já mám taky spotřebu brýlí docela velikou. Buď to zvládnu sama svou nešikovností a nebo se činí moje malá dcerka grinning smiley Ale už naštěstí vím, jaké brýle se na mě nejlépe hodí a jaké potřebuji. Proto nakupuji přes net optiscont.cz, kdybych měla běhat po optikách, tak bych nedělala nic jiného už smiling smiley Ale pořád si ještě nemůžu zvyknout na samozbarvovací skla, mám je měsíc a pořád je to zlváštní, ale pořád lepší, než stále vyměňovat za sluneční brýle a pak vidět kulové smiling smiley Jak jste na tom vy?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Brýle

    Datum: 20.05.2013 21:08
     

    Já si po měsíci nechala samozabarvovací skla vyndat a nechala si dát normální tmavá.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 20.05.2013 22:54
     

    já je taky měla a zbavila se jich thumbs up

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Brýle

    Datum: 27.05.2013 17:56
     

    Nechala si dát tmavá? To si asi nedovedu představit já, že mám pořád tmavá skla. Jaké to je, když vejdeš někam, kde není moc světla nebo je zataženo? Viditelnost musí být horší ne? Já si pořád říkám, že to bude lepší a snad se to i povede, už to nevnímám tolik, jako předtím. Jaké brýle nosíte raději? Spíše nenápadná nebo máte rády s výraznějšími obroučky? Já se snažím udělat z brýlí přednost, hledám ty, které mi sluší nejvíce, ladím je s oblečením. Mám doma troje, které mají různé barvy i tvar smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 27.05.2013 21:53
     

    ... samozabarvovací jsou dobrá v létě. V zimě se zabarvují ještě tmavěji-čím větší chladno (i světlo) - tím tmavší. V zimě se zdá, že je v nich šero a je to nepřirozené. V zimě nosím čirá skla a v létě samozabarvovací smoking smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Brýle

    Datum: 28.05.2013 07:37
     

    Můj optik barevná skla v našich krajích moc nedoporučuje, fakt jen v parném létě nebo když svítí slunce na sněhu. Takže já sluneční používám jen zřídka a když někam vlezu, tak buď sundám nebo přehodím. Ale většinou jsem v nich vydržela i v místnosti. To si uvědomuju teď, že jsem v Egyptě chodila po slunci do jídelny a tam jsem si je nechávala na očích. Žádný velký problém. Ono taky asi záleží na procentu zabarvení, určitě nemám úplně ty nejtmavší.

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Brýle

    Datum: 28.05.2013 12:29
     

    tak63:já je mám chvilku, takže se zimním obdobím nemám moc zkušeností, ale zní to logicky. Sníh sám o sobě je nepříjemný, tak jejasné, že i brýle se kvůli němu sbarví a asi to bude vážně nepřirozené.
    Majka: já bych asi tmavé skla celý den na nose nesnesla. Mám ráda, když vidím svět jasnýma barvama a občas se mi v létě stávalo, že ikdyž svítilo hodně sluníčko, tak jsem ani sluneční brýle nevydržela mít dlouho. Ale asi bude vše jen o zvyku.

     
  • Autor: Lenka.K
    Status: nováček

    Re: Brýle

    Datum: 10.07.2015 12:32
     

    Zdravím, máte někdo zkušenost s optikem, který příjde až k vám domů? Potřebuvala bych tuhle službu pro prarodiče. Do iptiky je nedostanu a brýle už nutně potřebují...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.