čtvrtek 28. března, 12:51 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Brýle

Datum: 14.08.2008 20:45
 
pokus 026.jpg

Nosíte brýle? Já jo,už od základnej školy som krátkozraká ,ale našťastie počet dioptrií sa mi nezvyšuje.

Ale s pribúdajúcim vekom pozorujem,že už nedokážem v brýličkách čítať,takže v obchode je to veselé,furt ich nasadzujem a sundávam. Ale už mám objednané multifokály,zajtra vám ich vyfotím,zatial vám ukážem moje staré.

Zkúšali ste si objednať brýle v e-shope? Já som narazila na tento:

[www.bryle-domu.cz]

Konkrétne tieto brýle sa mi moc páčia a dosť uvažujem o tom,že by som si kúpila len rám,bez skiel( komplet so sklami,by som sa obávala). Odhodlala by som sa k tomu len preto,že som ich videla aj v reáli.

[www.bryle-domu.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 21:12
     

    Nenosím,ani sluneční bohužel nejsem brýlový tipthumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Brýle

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 21:30
     

    Anny, mám to podobně, jen se mi v poslední době zhoršil zrak na dálku. Když chci ovšem něco přečíst, taky koukám ne ned, ale pod brýlema. A můj muž se mi vždycky smál, když mi něco ukazoval v dálce... a teď to má. Na blízko vidí leda hovno, musím mu diktovat čísla showview do dvd. A včera si vyzvednul svojí prvou optiku. Jsem zvědavá, kdy o ni přijde, vůbec není zvyklej.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 21:32
     

    Majko,vidím asi to samý co tvůj manželsad smiley ,ale optiku si určitě nikdy nikde nevyzvednu

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 22:20
     

    Já by som uvítala,keby existovali brýle so zabudovaným čidlom-po zapískaní by sa ozvali.

    Lebo aj keď ich mám toľko,tak furt hladám.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 22:24
     

    Anny, mám stejný problém. Čím víc brýlí se mi povaluje po celým baráku, tím spíš žádné nemůžu najít

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 22:59
     

    Dámy, tentýž problém řeším i já.winking smiley A s roztržitou hlavou, to je vůbec paráda. grinning smiley Onehdá jsem hledala brejle 10dní. A to jsem je vlastně denně měla vidět, ale neviděla. Odložila jsem si je do skřínky vedle cigaret. confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Brýle

    Datum: 14.08.2008 23:45
     

    Heli,aspoň si týden nehulila.

     
  • Status:

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 09:11
     

    anny nějaký čas jsem nosila, ale strašně mi vadily. Hlavně, když jsem plela a ony mi občas spadly i do záhonu. grinning smiley

    Když jsem se zapotila, tak pořád sjížděly. Vzimě, když jsem někam vešla, tak se mi zamlžily. Při jízdě v noci v dešti se mi všechna světla protijedoucích aut odrážela. Tak jsem se zdravě namíchla a začala nosit kontaktní čočky.

    Rozdíl je tak neskutečný, ale tak neskutečný !!! , že nechápu jak jsem mohla bez čoček tak dlouho existovat. eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 11:54
     

    anny, vybraný modýlek je tedy nádherný, ovšem já se zarazila na představě, kterak si ty brýle opravdově ozkouším - když si představím, jak vždycky obleču a svleču celou optiku, než mi nějaké aspoň trochu vyhovují eye rolling smiley, by na mne muselo sednout ňáký speciální štěstí.

    Kontaktní čočky pokládám za doplněk, který má fůru svých ale, nepatřím k těm, kdo by jimi dokázali brýle nahradit úplně.

    Ovšem zaplaťpánbůh za ně grinning smiley, jeden pár vozím jako kpz v autě a druhý pod sedlem na motorce, páč ta představa, že se odněkud budete dostávat bez brýlí, je snad ještě děsivější jak ta o tom zkoušení.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 15:40
     

    Kofilo,já mám len málo dioptrií,takže brýle nenosím nepretržite po celý deň. Možno práve preto som k čočkám nepocítila náklonnosť . A vlastne teraz,keď už v brýlích na blízko nevidím,tak by som vlastne nemohla nosiť.Odlesky svetla už rieší antireflexná úprava.

    Haňulko,musíš tam nahrať svoje foto,ale já by som to neriskovala. Ako som hovorila,tie "moje" som videla v reále,preto o nich uvažujem.

    Dnes som si vyzdvihla tie moje multiforály. myslela som si,že ích nasadím na nos a všetko bude Ok,lenže to tak nie je. Optička hovorila,že vraj si oči musia na ne zvyknúť,vraj to trvá tak dva týždne. Tak sa chcem opýtať,je tu niekdo s multifokálmi? Je to normálné,že nedokážem hneď zaostriť?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 15:50
     

    Anny, tohle vím, ovšem třetí rozměr a vůbec živý dojem žádné fotky nenahradí. Jasně, ani ty vyzkoušené nejsou se skly totéž, co beze skel, jinak tíží, jinak pasují, fůra se toho rovná. Prostě jak píšeš, šla bych do takové koupě jen jako do doplňku parazitujícím na kamenném obchodě, tj. zakoupit leda v reálu osahaný a ozkoušený model.

    Multifokály nemám, ale myslím, že oko se fakt musí natrénovat, třebas u cylindrů je to stejné. Prostě změna a kebule je z toho prve paf. Podobně jako u čoček smiling smiley, nasadíš-li poprvé čočky, můžeš mít dojem, že se ti ty oči rozplavaly, protože najednou nemají tu pevnou směrovou fixaci, jakou mají v obroučkách. Postupně si zvykneš. Popisuji to značně po svém, snad mi budeš rozumět.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 16:08
     


    anny napsal(a):

    Heli,aspoň si týden nehulila.


    Anní, hulilasmoking smiley , ale neviděla.eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 16:11
     

    anny, toužím po hranatých, červených smiling smiley. Už asi třikrát jsem měla v optice něco takového na nose, asi to jednou prostě dopadne winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (15.08.2008 16:13)
     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Brýle

    Datum: 15.08.2008 16:12
     

    tak zrovna o červené hranaté jsem před 2 měsíci přišla a vidím prt sad smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.