pátek 19. dubna, 02:53 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Buci
Status: nováček

Britské kočky

Datum: 16.09.2011 14:28
 

Chystám se dělat webové stránky o Britských kočkách, mám to sice do školy, ale i tak to pro mne bude radostí.

Sama mám modrou krátkosrstou britku, ale potřebuji fotografie více Britských koček. Pokud jsi také chovatelem této úžasné rasy, pochlub se a pošli foto. Zvláště uvítám koťátka a různé zbarveníplease smiley Budu se těšitgrinning smiley

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Buci (17.09.2011 06:37)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Status: začátečník

    Re: Britské kočky

    Datum: 01.09.2013 21:59
     
    p1013309.jpg
    Další fotografie:

    Dovolím si tady přidat britku své dcery. Tak naštvaného kocoura jsem dlouho neviděla. A to jsme ho jen v těch vedrech vykoupali smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Britské kočky

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 01.09.2013 22:05
     

    Jejda, jak dlouho s váma nemluvil ? grinning smiley Ale v suchém stavu je překrásnej thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: začátečník

    Re: Britské kočky

    Datum: 01.09.2013 22:07
     

    Odpustil nám brzo a v tom vedru mu bylo lépe. No nádhernéj, tlustej je grinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 02.09.2013 11:40
     

    Teda, to je macek. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 02.09.2013 17:48
     

    Takhle vypadal Filípek taky , někde jsem dával už foto , nejraději by mě sežral.

     
  • Status: začátečník

    Re: Britské kočky

    Datum: 02.09.2013 20:56
     
    p1012704.jpg

    Františku máš nádherného Filípka. Tak já připojuji Diorka smiling smiley .

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 02.09.2013 21:23
     

    Naďo, původně mě dcera jela před 4 roky pro takového krasavce jako máš ty, ale přivezla bílého, prý byl při výběru přítulnější.

     
  • Autor: Lilina
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 17:53
     

    My jsme si tedy nechali kotě od naší Lili....takže je to Denýskovo maminka a snášejí se skvěle.....hrajou si,furt se olizujou......nevím jak to bude až Deny vyroste ale zatím v pohodě.Taky jsme chtěli ještě jednu britku,ale báli jsme se právě že se nesnesou.....proto jsme si pořídili koťata a jedno si nechali.Takže u nás thumbs downNa to že mu ještě není 5 měsíců,tak je velkej jak Lilina už grinning smiley se spíš bojíme aby on jí v dospělosti nesežral grinning smiley......jinak myslím že se doporučuje opačné pohlaví si pořídit.....vykastrovat a pak že se snáší v pohodě winking smiley

     
  • Autor: Lilina
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 17:56
     

    Nelíbí se mi bílé kočky...to neberte osobně (v žádné rase) ale váš Filípek je fakt roztomilej thumbs down ......kolik váží?

     
  • Autor: Lilina
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 18:01
     

    No ten je užasnej thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 18:28
     

    Díky , 4 kg

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 21:45
     

    ...... Fando, Čenda 5 kg a dnes jsem seděla na posteli ,ječela na něj, protože honil Terezku , vyskočil a kousnul mě do ramene, ale jinak je taky milej grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 22:14
     

    Aha, asi bych se měla s naším novým přírůstkem přesunout sem confused smiley zatím jsme v diskusi "kočičky" , ale fakt jsme britský winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2013 23:04
     

    Alenko, já to beru co mel v únoru. On žere jako steklej , ale je strašně hubený, to říká každý . Ale zase lepší než abych měl doma nějakého buldočka , co ??

    Leni , já nevím , to budeme skákat sem a vedle .??

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Britské kočky

    Datum: 24.09.2013 08:30
     

    Leni, věříme , že fakt jste " britský " a Fandovo kočka také, tak jdene do KOČEK, já sem nepatřím s peršankou ani s Čendou winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.