čtvrtek 18. dubna, 10:52 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Buci
Status: nováček

Britské kočky

Datum: 16.09.2011 14:28
 

Chystám se dělat webové stránky o Britských kočkách, mám to sice do školy, ale i tak to pro mne bude radostí.

Sama mám modrou krátkosrstou britku, ale potřebuji fotografie více Britských koček. Pokud jsi také chovatelem této úžasné rasy, pochlub se a pošli foto. Zvláště uvítám koťátka a různé zbarveníplease smiley Budu se těšitgrinning smiley

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Buci (17.09.2011 06:37)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Gabs
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 09:56
     

    Chtěla bych se jen zeptat na názor. Mám doma 2-letou Britskou modrou kočičku, a plánuju pořídit koťátko - kocourka ( Britské - celé bílé, což není tak důležité smiling smiley ), ale slyšela jsem, že to není dobrý nápad, abych pořizovala druhou, že bude doma mezi kočkama pak peklo. Na druhou stranu jsem četla, hned jsem si kočku pořídila, že když má doma "kamaráda" , je to fajn, protože si vyhrajou a nenudí se. Teď mi ale někdo řekl, že by se nesnesli. Máte někdo zkušenost s pořízením dalšího koťátka k dospělé kočce? Děkuji za info smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Britské kočky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 09:59
     

    No jeje, naše kočky by samotné nevydržely, mají se chovat v sudém počtu, ale je pravda, že se může výjimečně stát, že kamarádit nebudou. Zpočátku si půjdou pravděpodobně po krku všechny, ale nakonec to dopadne dobře. My pořizovaly koťe ke kočce už dvakrát. A myslím, že dokonce kombinace dospělá kočka a kocourek jako koťátko je ideální.

     
  • Autor: Gabs
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 10:52
     

    Děkuji smiling smiley Já si taky myslím, že je to individuální. Vzhledem k tomu sice, že jsme se naši kočku pokoušeli 2x připustit, což se vzhledem k jejím reakcím absolutně nepodařilo, chovala se tak agresivně a vydávala zvuky, které mi byly do té doby u ní cizí, tak mám trošku obavy z nového přírustku doma, ale uvidíme. Když to nezkusím, nezjistím smiling smiley Hlavně jsem se asi bála, že uslyším co nechci grinning smiley a že mi tady třeba několik lidí napíše, že by do toho nešli a že to nedoporučují.

    A kdybyste někdo věděli o prodeji sněhobílých britských koťátek ( neznám přesný název zbarvení ), tak mi prosím dejte vědět. V inzercích se takové neobjevují. Je tam spousta bílých Ragdoll kočiček, ale Britka žádná sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 10:56
     

    Já bych řekla, že je víc risk ta bílá kočka ohledně genetického zatížení, než si pořídit druhou kočku.

    S tím připuštěním, řekla bych, že ta tvoje kočička nebyla řádně v říji, jináč by to tak nedopadlo. My zas měli strašně plachou a báli jsme se, že jak ji přivezem za kocourem, zaleze někam za ledničku a říje ji přejde. Opak byl pravdou, na začátku měla větší zájem, než kocour, ten z ní byl paf.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 12:32
     

    Majko,já teda neviem nakoľko je striktná zásada,chovať ich v sudom počte. Kolega vet má tri a nažívajú si v kľude a v harmonii.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 12:47
     

    Je to doporučení, asi aby se ty dvě nespikly proti jedné grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 22.09.2011 13:54
     

    Tak u nás na stáji máme štyri a to je partička troch proti jednej. Ale to zas nie sú britské,takže ten zmysel pre fair play nemajú v krvi winking smiley

     
  • Autor: Buci
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2011 14:16
     

    My jsme našemu kocourovi taky chtěli pořídit kamaráda, ale dopadlo to hrozně. Koťátko jsme přinesli domů a ten náš ho málem zakousl. Jenže už je to starší pán(10), takže se to možná dalo čekat. Kotě muselo pryč. Ale určitě bych to být tebou zkusila, za pokus nic nedáš, uvidíš. Každá kočka je jiná.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2011 15:27
     

    Ono to na začátku může vypadat, že se nikdy nesnesou, může to trvat i týdny. Ale zpravidla si na sebe zvyknou tak, že pak fungohjou jako komando proti páníčkovi.

     
  • Status: expert

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2011 15:34
     

    Nejlepší jsou sourozenci a panička si může myslet, že má kočičky, ne ne kočičky mají ji......

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 23.09.2011 17:41
     

    Známí pořizovali ke starší britce kotě - taky kočičku ... koupili si tu whiskas , a za začátku je nemohli nechat v bytě 1: 1 pohromadě , kočka na kotě útočila , řvala , atd... Ale po čase se skámošily a když tu whiskas nechali po čase připustit, tak si nechali koťátko, takže mají 3 kočičky, museli je tedy nechat vykastrovat, nedalo se to prý neustále mrouskání vydržet. A jsou to parťačky love smiley flower smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 27.09.2011 21:27
     
    dsc08163.jpg
    Další fotografie:

    Tak tady představuji svého Filípka, jsou mu dva roky a je to lumpgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Gabs
    Status: nováček

    Re: Britské kočky

    Datum: 27.09.2011 21:34
     

    Ježíííš, to je krááása! thumbs down thumbs down thumbs down Přesně takovou celou bílou chci !!! Nádhera, boží, závist grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britské kočky

    Datum: 27.09.2011 21:36
     
    dscn0543.jpg
    Další fotografie:

    Ted tu zrovna dělá kravál, honí ping-pongový míček, nejlepší jeho hračka. Rád se dívá na večerníček a nic mu není světé, ani moje lednička.

    To by asi stačilo z fotekgrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Frantisek (27.09.2011 21:46)
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.