pátek 19. dubna, 17:41 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 19.04.2017 17:05
     



    Missi napsal(a):

    Drahuško a nedrbou se od té doby co jsi nasadila ty obojky?

    Missi, protože je to jediný obojek, co může Sorbon, tak jsem to nezkoumala, ale možné to je. No, to bych se pěkně naštvala, kdyby to bylo od nich sad smiley Takových peněz! A co jim pak dám confused smiley Aby to vydrželo po sezónu a Sorbon to snesl sad smiley Bravecto se u něj bojím

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 20.04.2017 22:33
     
    p4200943.jpg

    prinwsla jsem moč a léčení pokračuje, vetka nám přidala ATB a další granule " třetí generace ".Neptejte se mě co jsou zač. Zřejmě měla šutr a už jde jen písek. Terezka už dokonce spí se mnou v posteli, ale ti parchanti kocouři jen když ji můžou prohnat. Ani ji nenechají v klidu vyčůrat a potom to takhle dopadne, takže v tom hraje roli i stres

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 20.04.2017 22:39
     

    Kordulko, tak hurá. Jak vidíš, kliniky s rentgeny ale blbci nemůžou konkurovat praxi a znalostem. Dobře jsi udělala s výměnou doktora. thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 07:57
     

    Kordul, zachraňuješ potulné kočky a vlastní to odnáší sad smiley Je mi Terezky docela líto

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 09:11
     



    drahus napsal(a):

    Kordul, zachraňuješ potulné kočky a vlastní to odnáší sad smiley Je mi Terezky docela líto

    ......ona je Tereza taková svá, žije si svým životem. Zachránila jsem ji tenkrát z množírny, která se dědkovi s babkou trochu vymkla z ruky. Neměla vůbec hygienické návyky a kočky - peršanky byly hladové, zablešené a smradlavé. Vždy byla bojácná, kouše a škrábe.Na veterinu s ní chodím dost často když se mě něco nezdá i s tou močí , ale to bylo takové šup, šup u jiného veta. Měla by být PP a má nádhernou hlavu, podle vetky/ jezdila jako porata / by určitě nějakou cenu vyhrála, nos a hlavičku má předpisovou. Dnes už se v klidu vyčůrala u špajzu eye rolling smiley a kakat byla na WC,... tak to vypadá, že jsme zase ve starých kolejích a už spí se mnou v posteli, není chudinka....když něco chce umí si o to moc dobře říct, jako otevřít okno, nebo když chce na gredenc, mňoukne si ...

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 09:28
     

    Kordulko, měla jsem peršana, dožil se osmnácti let, peršani jsou jiní, jak píšeš. Takoví plašší. Ale umějí si říct.Myslím, že to tam nějak ukočíruješ ku prospěchu všech tří.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 09:43
     
    p4210955.jpg
    Další fotografie:



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, měla jsem peršana, dožil se osmnácti let, peršani jsou jiní, jak píšeš. Takoví plašší. Ale umějí si říct.Myslím, že to tam nějak ukočíruješ ku prospěchu všech tří.

    .....jj má už také svoje léta 10........a jdeme žehlit winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.04.2017 09:44)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 10:03
     



    drahus napsal(a):

    Kordul, zachraňuješ potulné kočky a vlastní to odnáší sad smiley Je mi Terezky docela líto

    Pokud ty kočky zůstávají u Korduly doma, už nejsou cizí, jsou jenom zachráněné hodnou kočičí mámou. Terezku miluje pořád stejně, jenom ten nadbytek lásky ke kočkám dává i dalším. Já sama kočičí nejsem, ale před Alčou smekám thumbs down smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 10:19
     

    Nojo, ale cizáci kocouři kočičku stresují a ona pak marodí.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 10:26
     

    Jajo, je to velice časté onemocnění starších koček, to co má Terezka. Peršan byl sám a měl totéž. Jak jsem už psala, řešil to veterinář výplachem. Nestresoval ho nikdo. Jak je patrno, prostě, když jí jde čůrat, udělá loužičku a je vyřízeno. A nechce jí za to nedávat, protože to by byl další stres. Je to následek z mládí, kdy neměla vypěstované hygienické návyky.

    A to prohánění je spíš pokus, zapojit ji do her. Oba kocouři jsou mnohem mladší. Mackové jsou z jednoho vrhu, vidím, jak se vyblbnou. A teď sleduju třeba na Herculovi a Žofce. Někdy si Žofka nechce stále hrát a lítat. Může ji Hercule provokovat, jak chce. Když nereaguje, zaměří poroznost na kocoury. Jinak si jich prakticky nevšímá.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (21.04.2017 10:29)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 11:37
     

    Také jsem nemyslela Kordulu, ale kocoury. Chce mít svúj klid a nemá ho.

    My opět zápasíme s průjmem. Sice chodí vzorně na bedýnku, ale šla z něj jen voda sad smiley Dala jsem mu večer aktivní uhlí. Snad se to zlepší. Chodil blbec psům na maso a to nesmí ... Tak musím plné psí misky schovávat do trouby, než přijdou domů z procházky. Snad to zvládne bez atb

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 11:53
     
    p4130824.jpg
    Další fotografie:

    oni si s ní chtějí hrát , tak jak se honí mezi sebou, stává se že jeden , nebo druhý spí nedle ni a pohoda, když na to přijde nosíme ji i na záchod, dělala to i když byl jen Čenda

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 13:09
     
    p4210969.jpg
    Další fotografie:

    změna je tady, vylejzá z brlohu a byla na WC čůrat a sama , to je co říct,... UF to se mě ulevilo

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 21.04.2017 18:23
     
    dsc00036.jpg
    Další fotografie:

    Kordul, ty to s těma kočičkama máš furt starosti co? Tak hlavně, že už je líp. thumbs down

    U nás nic nového, škrabadlo stále v obležení. Občas jsou hádky o vrchní pelech, ale tak nějak se střídají. winking smiley

    Albik se tam sotva nacpe, ale evidentně jim malý prostor nevadí. Megie se dnes musela spokojit se spodním patrem. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.