čtvrtek 28. března, 12:44 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anaD
Status: nováček

Britská kočka

Datum: 24.01.2016 10:57
 

Mám dvouletou Britskou kočičku.Třetí den máme doma kocourka na páření .Nic se neděje.Kocour by chtěl,ale ona ne.Poraďte prosím.Anad

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 18:49
     

    No to není a recenze má jich být 15 a nikde jsem je nenašel. No sousedka donesla mě to v krabičce od Ramy, jako vzorek, tak uvidím, ale sedí ted u misky a chce asi kapsičky mnouká a škemrá, ač tam má granule.

    Ještě dotaz dáváte jim granule nějakou odměrkou, nebo plnou misku a až je dožraná tak další ,,Já dal do půlky aby se nezaprášily a moc nestvrdly.Po sežrání jsem dával další.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Britská kočka

     
     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 18:57
     

    APPLAWS Dry Cat Chicken & Salmon 7,5KG

    Hypoalergenní krmivo s kuřecím masem a lososem.

    Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
    100% přírodní, kompletní krmivo se speciálním složením pro dospělé kočky, které obsahuje minimálně 80% kuřecího masa a lososa, zeleninu a přírodní extrakty.
    V krmivu jsou přírodní omega-3 a 6 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži, aktivní probiotika a prebiotika pomáhající podporovat aktivitu ve střevní flóře a udržují zdravý trávicí systém, výtažky z brusinek pro zdraví močových cest.
    Při výrobě granulí jsou použity jen vysoce kvalitní a přírodní suroviny bez přidávání jakýchkoli dochucovadel, konzervačních látek a umělých barviv.
    Neobsahují obiloviny a jsou hypoalergenní.
    Krmný návod: viz tabulka na obale.
    Složení: maso a živočišné produkty (50% kuřecí maso, 13% mleté kuřecí maso), ryby a výrobky z ryb (6% maso z lososa, 13% losos sušený), zelenina (brambory), řepná dužina, pivovarské kvasnice, lososový olej (zdroj omega-3 mastných kyselin), 1% kuřecí omáčka, 0,5% rybí omáčka, vitamíny, minerály, sušená vejce, rostlinná vláknina 0,03%, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, mořské řasy, brusinky, DL-methionin, chlorid draselný, extrakt z juky, extrakt z citrusu, extrakt z rozmarýnu.
    Jakostní znaky: hrubé proteiny 37%, hrubé oleje a tuky 20%, hrubé popeloviny 10,8%, hrubá vláknina 2,2%, vápník 2,8%, fosfor 1,6%, omega-6 mastné kyseliny 3,5%, omega-3 mastné kyseliny 1,4%, vitamin A 27850 m.j./ kg, vitamín D3 1200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol acetát) 615 mg / kg, selen (seleničitan sodný) 0,13 mg / kg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg / kg, železo (monohydrát železnatý) 80 mg / kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 48 mg / kg, síran manganatý monohydrát 38 mg / kg, zinek (síran zinečnatý monohydrát) 130 mg / kg, taurin 2000 mg / kg.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 19:12
     

    Iviku dík flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 19:18
     

    Františku, mám kočky dvě a nejsou nenažrané. Mají k dispozici celkem 6 mističek, 4 mističky jsou plné granulí s tím, že když dvě vyžerou, přehodím tam ty z těch dalších misek a do těch dám nové. Dvě kočky přece jen žerou větší objem a nemusím se obávat, kdybychom se z jakéhokoli důvodu někde zdrželi, že nebudou mít co jíst. Zbylé dvě mističky jsou na šizení kapsičkou. taky se dožadují ráno a večer, ale protože jim je nechci moc dávat, dostane každý jen čtvrtku kapsičky na jedno jídlo. A budu se snažit je zcela odbourat, ale zatím to nefunguje.

    U granulí hlídám hlavně, aby kočky misky skutečně vyžraly, protože žerou, jak čuňata a v misce jsou pak s granulemi i sliny a kdybych jen doplńovala, začaly by ty oslintané časem plesnivět.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 19:33
     

    JJ díky, já jenom, že mě postrašil Filda, že je nežral, ale on je asi spíše zmlsanej.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 20:07
     

    Koukla jsem do dTestu, ale je tam jiný typ granulí, Applaws Adult Cat Chicken. Nic moc, získaly jen 58 %.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 19.07.2018 20:21
     

    Mně by se líbila cena, ale riskovat osm stovek, že to pak zase dám do útulku, tak bohatá fakt nejsem. sad smiley Purizon jim chutná, kočka má váhu, jakou za celých pět let života neměla, je v dobré kondici. Kocour sice nepřibírá, ale nehubne a hlavně nemá ty šílené průjmy a snad konečně odbouráme KAPSIČKY. Mám jich doma tatím teda pěknou zásobu, ještě z Německa, co jezdíme a vždy jsem jim vzala

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 20.07.2018 14:51
     
    img_2551.jpg
    Další fotografie:

    Tak ten darebák mě nemá rád a dělá si ze mě srandičky. Nové koupené granule večer a ráno nejedl, dlábnul si ty nové od sousedky, rybí filé,které jsem si urval od huby za 76 Kč nebo kolik, mě nežere, a vepřové a kuření nudličky snědl asi po 5 ti kouscích.Je tom flákač a povaleč. Zatímco já zavařuji švestky a merunky, uklízím sklípek, meju sklenice, dělám čínu, testuji nový friták, nebot mě předevšírem vybouchl, ten sičák se válí ,kde může. angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley. Když jsem ho volal, jen se ve skřínce otočil, jako že otravuji.No není na zabití???????

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 20.07.2018 15:33
     

    Si to užívá, mizera krásnej grinning smiley

    Františku, s jídlem ti tak rozumím. My, než našli, co oba žerou, tak to byla hrůza hrůz. sad smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 20.07.2018 15:48
     

    JJ je , asi mu zase tak špatně není a hlady netrpí.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 20.07.2018 22:26
     

    grinning smiley grinning smiley Františku, s rybou mě zklamal ten tvůj povaleč. smiling smiley Ale nevypadá, že by nějak chátral. Je taky teplo, to kočky moc nežerou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 10:19
     
    img_20180721_095049.jpg

    Fando, jestli Tě to uklidní, tak tuto paštičku si taky můžu sežrat sama eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 12:45
     

    No co, o moc horší, jestli ne lepší, než pro lidi nebude winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 13:16
     

    Františku, také mi nepřijde, že by kdovíjak trpěl. Maximálně mu hrozilo přežrání, myslím, to jak se starostlivý páníček do té výživy opřel.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 14:20
     

    Takže to shrneme - jsou to mrchy mlsný winking smiley co by za to kočky támhle v Africe daly grinning smiley

    Kordulo, tvůj poznatek o tom, že si můžeš paštičku sežrat sama, u mne způsobil záchvat smíchu, až mi tekly slzy a jen tak tak jsem doběhla na onu místnost stydlin smiley takže se příště uklidni, ať mě nemáš na svědomí grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.