středa 24. dubna, 00:33 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anaD
Status: nováček

Britská kočka

Datum: 24.01.2016 10:57
 

Mám dvouletou Britskou kočičku.Třetí den máme doma kocourka na páření .Nic se neděje.Kocour by chtěl,ale ona ne.Poraďte prosím.Anad

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 14:23
     
    img_2570.jpg
    Další fotografie:

    Urval jsem si od huby hovězí na guláš, urval jsem si od huby filé, nic nežere. Čumí na granule a mnouká, no chce taštičky nebo paštiky.Tak a ted kdo z koho. Pikantní pálivý gulášek mu tedy nedám .!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Britská kočka

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 14:31
     

    No Alenko, tys mě dala taky jsem se pochechtal. Ale mě paštiky a kapsičky žere.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 21.07.2018 14:32
     

    Bodejť. Navíc Britky. Britky! Co těm chybí! Ta vysoká životní úroveň, blahobyt vystavěný na kolonizaci a otrokářství, chm.

    A vařit taky neuměj. (V tom jediném jsme si blízké. Kuchyně anglických žen učinila z jejich mužů vskutku vynikající námořníky.)

    Takže je to jasné, nuťte je vařit, ať si považují. A máme vyřešíno. drinking smiley

    cancourek napsal(a):

    Takže to shrneme - jsou to mrchy mlsný winking smiley co by za to kočky támhle v Africe daly grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 08.09.2018 22:47
     
    img_2441.jpg

    Takže po informacích a radách zde, : Filípek žere tuto značku , tyto granule, jak blázen,, nic mu po nich není, i přibral . Koupil jsem je na zkoušku, včera jsem objednal dva druhy po 6,5 kilech. Uvidíme jak dál. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 09.09.2018 08:51
     

    Františku, ty naše kočky snad čtou i cenovky, viď? Mně také žerou jen Purizon. Jsou velmi kvalitní, ale ta cena, co? A to máš jen Filípka. Mně jen tyhle žerou obě kočky. Docela spotřeba smiling smiley Zatím jsem zkoušela jen jeden druh, ale kupuji to velké balení. I tak nevydrží víc, jak měsíc.

    Ale hlavně, že je mu také po nich nic není. Podle mne je to i tím, že v nich není lepek - žádné obiloviny. Dennymu také dělají dobře i kočka je po nich pěkná a přibrala. Dřív byla stále, jako chrt. Když jsme jí koupili, tak nám chovatelka řekla, že nikdy nebude akorát, že bude vždycky hubená, že je taková od jak živa. Kdyby jí viděla nyní, ta by čuměla grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 09.09.2018 11:55
     

    JJ já ted v týdnu objednal u této značky : rybu a rybu-jehněčí, nebot zo žral když jsem to koupil na zkoušku, nejvíce. Ale od každého 6,5 kilo , nevím zda tam bylo větší balení. Zatím to stačí, kdyby zase Filda změnil názor. No ale 2200 Kč v čudu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 09.09.2018 12:14
     

    To jsi frajer. já kupuji jen jeden balík winking smiley Jenže mám ještě psy. Také kočkám chutnají ty jehněčí s rybou. Ani raději neexperimentuji. Žerou je, tak je mají winking smiley Větší balení nedělají. Odkud je bereš? za Zoohitu? Co by zbylo z pokusů a že toho nebylo málo, nad čím ohrnovaly nos, tak to jsem dala teplickým kočkám v nouzi. Ty snad tak vybíravé nebudou smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 09.09.2018 15:20
     

    Já jsem tedy na své kočky hnusná, co koupím to musejí sežrat, a po čase sežerou, nikdy nezůstalo. Nekupuju nic drahého, musejí si to dolovit čerstvým, výhoda venkovek, Je pravda, že jsou zdravé, nebo si to alespoň myslím, po nemocích jim nebádám, hovínka jsem v životě neviděla. Teď jsem koupila Smillu, netuším jestli je to kvalitní nebo ne, žerou to, jen kotě chce dospělé a ne kotěcí. Velké se po kotěcích můžou umlátit.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 09.09.2018 19:46
     



    drahus napsal(a):

    To jsi frajer. já kupuji jen jeden balík winking smiley Jenže mám ještě psy. Také kočkám chutnají ty jehněčí s rybou. Ani raději neexperimentuji. Žerou je, tak je mají winking smiley Větší balení nedělají. Odkud je bereš? za Zoohitu? Co by zbylo z pokusů a že toho nebylo málo, nad čím ohrnovaly nos, tak to jsem dala teplickým kočkám v nouzi. Ty snad tak vybíravé nebudou smiling smiley

    JJ odtud jsem objednával.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 12.09.2018 10:43
     

    Tak jsem zvědavý odkud jsem si vlastně zásilku objednal, či odkud přijde od pátku co jsem dostal zprávu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Z Česky ?? Německa ??? Polska ?????

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     


    Data Godzina Opis Oddział
    2018-09-12 03:36:43 Przekazano za granicę
    13165310598771 KTW
    2018-09-12 03:25:35 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KTW
    2018-09-11 20:20:07 Przesyłka odebrana przez Kuriera
    2018-09-11 11:22:07 Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana

     

    Přeloženo googlem

    -------------------------------

    Date Time Popis Branch
    2018-09-12 03:36:43 Prošel do zahraničí
    13165310598771 KTW
    2018-09-12 03:25:35 Přijetí zásilky v pobočce DPD KTW
    2018-09-11 20:20:07 Odeslaná zásilka Courier
    2018-09-11 11:22:07 Údaje o přepravě byly zaznamenány, zásilka ještě nebyla odeslána

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Frantisek (12.09.2018 10:44)
     
  • Autor: Danicca
    Status: nováček

    Re: Britská kočka

    Datum: 12.09.2018 17:51
     

    Přesně, jsou moc rozmlsané :-)

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 13.09.2018 12:13
     
    img_3470.jpg
    Další fotografie:

    Tak dnes to došlo ... z Polska . jestli to Filípek nebude žrát, nacpu to do něho ušima. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 13.09.2018 12:29
     

    Mě čubiny polské variace granulí nežraly, musela jsem hledat, aby byly z originál z Francie, ve většině e-shopů mi to nechtěli říct, přitom je to kodem na pytli.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 13.09.2018 12:47
     

    Františku a nebylo to v Polsku jenom zatoulané? Dušují se, že je to německá výroba.

    Jestli je to polské a dokurvili to, jako Sanabelle (to dřív kočky žraly), ale pak "vylepšili" recept a ani k tomu nečuchly angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 13.09.2018 12:47
     

    Koukni na kód, prosím please smiley Jinak nemám opravdu už čím krmit sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.