čtvrtek 28. března, 09:23 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anaD
Status: nováček

Britská kočka

Datum: 24.01.2016 10:57
 

Mám dvouletou Britskou kočičku.Třetí den máme doma kocourka na páření .Nic se neděje.Kocour by chtěl,ale ona ne.Poraďte prosím.Anad

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 24.01.2016 14:36
     

    Většinou se vozí kočičky za kocourem. Možná ve svém domácím prostředí dává najevo, kdo je pánem.

    I když se to dělá hlavně kvůli kocourům, aby nebyli nervózní. Cizí prostředí je stresuje. Ale píšete, že kocourek by chtěl. No, zkuste vyčkat a když to nevyjde, doporučila bych kočičku dovézt k němu. Jinak neporadím. winking smiley

    My byli před rokem taky na námluvách. Nejdřív prý byla kočička bázlivá a bojácná. Vypadalo to, že z toho nic nebude. Ale nakonec si dala říct a bylo z toho pět nádherných koťátek.

    A ještě jedna asi blbá otázka, mrouská se opravdu vaše kočička? Třeba už ji říje skončila a budete muset počkat na příští.

    A jak se kočička projevuje? Prská na něho, seká nebo před ním utíká?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (24.01.2016 14:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Britská kočka

     
     
  • Autor: anaD
    Status: nováček

    Re: Britská kočka

    Datum: 24.01.2016 20:03
     

    Kočička mřouskala 4 dny .Válela se po zádech a byla přítulná k vnočatům.Jinak se jich nevšímá.anaD

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 24.01.2016 20:09
     

    Každá kočička má projevy v říji jiné. Naše měla v půl roce jen to válení a otírání se, pak se k tomu přidalo hlasité mrouskání

    ( takový to, co slyšíte venku a přijde vám, že slyšíte brečící dítě ).

    Ale určitě se vaše číča nemrouská prvně, když jí jsou dva roky, a máte to vypozorovaný. Třeba se zadaří při dalším mrouskání.

    U nás to většinou netrvalo dlouho, většinou do týdne, 14 dní to na ni přišlo znovu.

    Já bych zkusila tu návštěvu u nápadníka. winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 11:13
     
    img_2172.jpg

    Ahoj lidičky, začínám mít problém s Filípkem, je mu 9 let a už je tomu 2 měsíce a nežere žádné granule, ale taštičky a paštičky sežere za den tuny. Mám ho nechat vyhladovět?? Jinak je živý až moc.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 12:10
     

    Františku, si vybral zrovna ty sajrajty, co? Kočky jsou mrchy. Já úspěch s vyhladověním neměla nikdy. Zhubly, až kosti chrastily, ale nežraly stejně, tak nevím...

    Protože je Dennýs celiatik, začala jsem jim objednávat granule přes Zoohit, Purizon (po spustě vyhozených peněz a rozdaných drahých granulí), ale můžu ti říct, že u dvou koček, je to teda nářez! Tak drahý maso nekupuji pomalu ani nám, jak jsou drahé ty granule. Ale zase na druhou stranu, kocour neprůjmuje a kočka nechrastí, ale je z ní normální kočka. Je to ze 70% maso, zbytek zelenina a doplňky. Bez obilovin.

    Údajně se po nich můžou utlouct všechny kočky, ale tomu se mi nechce věřit, protože kočky, jak jsem už psala, jsou mrchy. Jedině si objednat ta balení na zkoušku, abys nepřišel bankrot, kdyby Filípek stejně ohrnoval.

    Naše kočky nedají moc ani syrovému masu, takže mi nic jiného, než granule, nezbývá, protože kapsičky a podobné se snažím odbourat. Už dostávají každý jen čtvrtku kapsičky ráno a večer a kočka je už snad ani nežere. Ještě, kdyby kocour přestal a bylo by vystaráno. Po granulích se můžou užrat

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 12:25
     

    Františku, podle našich macků hladovění moc nezabírá. Zkus třeba přemražené syrové maso.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 13:21
     
    img_2424.jpg

    No dříve to byl samozřejmě Whiskas, jak granule tak kapsičky. Najdnou utrum. Dříve mě nežral ani vařné ani syrové maso. Mohl jsem nechal v kuchyni řízky a nic se jim nestalo. Na fotu je co mu dávám ,a i Whiskas a ty dvoje granule dle obrázku už ty dva měsíce nežere a to je z misky vyhodím a dám čerstvé. Ale kapsičky a tu paštiku z Normy, to sežere ted i 4ks za den Ten daremák mě stojé 1500-1800 za měsíc plus stelivo, a dobrůtky tyčinky. Nyní i občas když krájím maso tak si zoble ž-á malinkých kousků jakéhokoliv syrového masa. No omáčku kari s kuřecím mě vyylízal z talíře. Průjem nemá, je čilý, hravý a na palici grinning smiley Říkal jsem si že bych šel s ním na veterinu, ale co mě řekne ?? at mu dám něco jiného, nebo vyhladovět. Je mu 9 let a má cc 6 kilo, ale někde jsem se dožetl že britáci v 10 ti letech takovou to váhu mívají normálka.

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 13:52
     

    Frantisku, není to úspora ale možná by bylo méně chemie. Nezkoušels mu někdy uvařené filé? Ale musí být uvařené. To u nás mohla snad každá kočka, co jsme měli. A nekupovat žádné lisované šunty. nono smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 14:53
     

    ne nezkoušel, ale ted mám před ssebou usmaženého kapra z Berounky, a to mu nedám !!!!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 17:59
     

    Františku a taky by stálo za to, mu přestat dávat mezi jídlem ňamky. Já nedávám, jen za přivolání nebo, když přijde návštěva, že jim přinesou, ale jinak nic. Velmi vyjímečně sušené maso, ale opravdu vyjímečně.

    Musíš počítat s tím, že kočičí žrádlo je dost slané. Kapsičky a paštičky snad ještě víc, jak granule. Bacha na ledviny.... A schválně se podívej, jaký podíl masa v každé kapsičce/paštičce je winking smiley Budeš překvapený sad smiley Ještě bych zkusila konzervy s čistým masem.

    Našla jsem toto:

    [www.zoohit.cz]

    Jeětě lepší:

    [www.zoohit.cz]

    A tady jsou ty granule:

    [www.zoohit.cz]

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 18:29
     

    Díky Drahuško, mrknu na to. Ty tyčinky-pamlsky, dostává pouze večer kolem 22.00 hodiny, kdy si jdu lehnout a on přikluše na polštář a čeká. Jinak nic mezi jídlem jiného nedostává. Na odkazy mrknu.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 15.07.2018 18:32
     

    No joo, pačtičky.. to by mě zrujnoval, mrknu na granule, ale to bude to samé.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Britská kočka

    Datum: 17.07.2018 15:55
     
    img_2441.jpg

    Tak jsem dal na info ohledně granulí nových pro Filípka. Koupil jsem na zkoušku dva druhy co inzerují jako zkušební cena asi 560 Kč . Filípek k tomu čuchnul v misce a šel hned od toho. To bylo v 13.00 hodin. Potom ke mě pro vnuka si přišla dcera a v 15.20 hodin měla u své kabelky zvratky a dost velké a samé granule. No a na chodbě dvoje zvratky taky a u Wc ještě jedny, ale štávy. Prostě poblitej celej byt. Tak to si vyčistil žaludek , nebo ted už mě odmítne úplně ty koupené granule??. Jinak je živej, přítulnej.

     
  • Status: expert

    Re: Britská kočka

    Datum: 17.07.2018 16:17
     

    Františku, já bych šla do toho filé. Náš nejmacatější Gustav je živ prakticky jen z něj a z masa. A zdravotně nikterak nestrádá. nono smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.