čtvrtek 28. března, 23:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: eftalia
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

bříško v těhotenství

Datum: 12.09.2008 14:11
 

Ahoj můžete mi některá maminka napsat jestli už je na budoucí mamince vidět bříško ve třetím měsíci?Ještě jsem nebyla těhotná,ale má kamarádka tvrdí že je ve třetím měsíci ale bříško ještě nemá,možná to zní divně ale mě by docela zajímalo jak má maminka velké bříško děkuji moc smiling smiley smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 12.09.2008 14:21
     

    Většinou ne

     
  • Autor: Reklama

    Re: bříško v těhotenství

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 12.09.2008 14:25
     

    Modelka možná už ve třetím, normální ženská klidně až v pátém smiling smiley. Sejde na tom, jak moc jsi štíhlá a máš bříško vytrénované a ploché. Je to celkem různé. U korpulentní postavy ještě později.

    Určitě jde někde vyhledat, jak velký je plod ve kterém měsíci, podle toho si můžeš udělat představu, kolik "viditelného" místa zabere smiling smiley.

     

    Z jednoho zdroje opisuji: koncem 3. lunárního měsíce* (tj. třikrát po 28 dnech) je plod 9 cm dlouhý a má hmotnost 20 g. Koncem čtvrtého lunárního 16 cm a 120 g.

    Takže je takové miminko ještě prťous. Samozřejmě se zvětšuje děloha a tak, ta bude prostor také zabírat.

     

    Ale nejsem maminka.. třeba ještě nějaká upřesní smiling smiley.

     

    * lunárních měsíců trvá těhotenství 10, kalendářních 9.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 12.09.2008 16:43
     

    Je to různý ač se řadím ke korpulentním postavám,ještě v pátým měsíci jsem chodila v džínáchsmiling smiley a hned po porodu zasesmoking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 12.09.2008 17:00
     

    jejda... tak tohle je téma, kde já opravdu nemám co říct grinning smiley

     

    [www.emimino.cz]

    [www.mojedite.cz]

    [www.tehotenstvi.com]

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 12.09.2008 19:38
     

    U kluka, prvorozeného jsem se spravovala spíš přes zadek. U holky, tím, že už jsem byla starší, mi ve třetím měsíci bylo už trochu znát.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 13.09.2008 18:25
     

    U prvního se začalo rýsovat tak v pátém měsíci, u druhého opravdu už ke konci třetího, ale to je prý normální, že u druhých a dalších dětí je to znát dříve, prý je uvolněnější svalstvo. Těhotenské věci jsem ale začala nosit snad až kolem šestého měsíce, byla jsem takovej "bezbřišák", bylo mi to skoro líto winking smiley . V šestým se mě kámoška ptala (když jsem měla volné šaty), jestli plánujeme miminko - fakt! winking smiley smiling smiley a když mě potkala známá v den mého porodu (to jsem ovšem měla zimní bundu, takže jsem "klamala tělem"), tak pronesla něco ve smyslu: A ty seš prej těhotná! grinning smiley To mě opravdu pobavilo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 13.09.2008 23:40
     

    no mně zas nasere poslední dobou, když se někdo zeptá esli čekáme čtvrtý angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 14.09.2008 12:38
     

    grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 14.09.2008 12:43
     


    linet napsal(a):

    no mně zas nasere poslední dobou, když se někdo zeptá esli čekáme čtvrtý angry smiley


    linet to máš dobré ked sa ťo to pýtajú druhí,lebo u mňa to je iné,niekedy totiž pri pohľade na svoje bruško si tu otázku dávam ja samagrinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 14.09.2008 13:07
     


    Anavi napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley

    se ti to chechtá nítěnko angry smiley

     
  • Autor: Radunka
    Status: nováček

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 08.10.2008 11:21
     

    Ahoj no já měla bříško až ve 4 měsíci vidět...to jest v pátým lunárním(po 28 dnech)..Ale jak říkaj ostatní na každé je to vidět jinak...buď ti roste víc do bříško, nebo má jinou polohu a roste víc k zadečku, takže nemusíš mít moc vleké bříško... winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    v

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 03.12.2008 11:57
     

    ww.promimina.cz
    podívejte na tyto stránky, mají tu hodně na výběr od kočárků autosedaček až po dudlíky lahvičky nočníky atd.. atd.. Já sama si tam objednávala,mají tam dobré ceny.A koupí výrobků od nich pomůžete jiným dětem. Proč neudělat radost sobě ale i jiným??Budou Vánoce....

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    natys

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 14.02.2009 22:00
     

    na me to bylo videt az v patem mesici

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: bříško v těhotenství

    Datum: 14.02.2009 22:05
     

    Já jsem třicet let po porodu a je to na mně pořád ještě vidět. Nevíte někdo, co s tím?grinning smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.