sobota 20. dubna, 14:22 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Morava
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Morava
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Praděd

Datum: 24.05.2016 07:40
 
dsc_c216 (126).jpg
Další fotografie:
Pořád mě trápí kašel a dušnost, proto jsem si netroufla na výšlap až na Praděd. Na Ovčárnu jsem se vyvezla autobusem a pak jsem měla hodinu času na trasu k Pradědu. Nedošla jsem samozřejmě až do cíle. Po hodině jsem se otočila a šla zpět, abychom mohli odjet domů včas. Ale i tak to stálo za to.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 08:20
    Hodnocení fotografie "Praděd": 5
     
    Jééé, to už je víc jak deset let, co jsem s partou šlapala na Praděd z Karlovy Studánky. Můj bratr (celou noc před výšlapem nespal) během cesty neustále opakoval: "Stejně tady všichni umřeme!"
    Ale pamatuju si, že ta cesta a krajina, oboje bomba a výhled z Pradědu, nezapomenutelný!
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 09:29
     
    Já si to vyšlápla v roce 2012 (to jsem si udělala děsný puchejře a sotva jsem dopajdala zpět).
    Druhou (krásnější i namáhavější) trasu jsem šla v roce 2014. Údolím Bílé Opavy jsem šla v plném slunci, ale když se blížil Praděd, najednou zmizel v hustých mracích. Já frajerka šla jen v tričku a vestě. Musela jsem se tvářit, že bundu mám v batohu, ale je mi takhle fajn, proto ji nevyndávám. grinning smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 09:37
    Hodnocení fotografie "Praděd": 5
     
    Když jsem tam poprvé a naposledy já, tak tam žádný vysílač nestál.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 09:40
    Hodnocení fotografie "Praděd": 5
     
    Tam som bola myslím že v 1978. Fotky thumbs down
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 09:59
     
    Otajdo, měla sis počkat jako já. Byla jsem tam v tom roce 2012 poprvé. A jak vidíš zdaleka ne naposled. Jen se mi nějak nedaří vyrazit tam na delší čas. Snad někdy příště.
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Praděd

    Datum: 24.05.2016 21:43
     
    zima_pod_pradedem_snow_in_wood.jpg
    No taky už je to doba co jsem v těch končinách poflakoval winking smiley. Ale povětšinou tam bylo po kolena sněhu grinning smiley
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Praděd

    Datum: 25.05.2016 11:39
     
    byla jsem tam naposled v roce 2004, šlapali jsme to s dětmi 3,4,5,7,7 z obce Vidly, kde jsme byli na dovolené. Mládež někde našla metr provazu a hrála si na bouřku (konce provazu k sobě a dá to jako ránu, asi zkombinovali poučení o elektrické energii a bouřce), hráli si a šlapali nahoru i dolů jak fretky. Vůbec je nebolely nohy ani si nestěžovali, jak je to nebaví.
    Nahoře ovšem na mně prostřední visel, že se bojí, že ta věž spadne. bylo polojasno, vítr hnal lehké mraky a když se jeden podíval nahoru, byl dojem pádu dokonalý.
    Že kdyby mínila spadnout, tak už dávno leží, ho neuklidnilo, zabralo až vzdálení se na dvojnásobek výšky věže. smiling smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Praděd

    Datum: 25.05.2016 14:32
    Hodnocení fotografie "Praděd": 5
     
    thumbs down
     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Praděd

    Datum: 27.05.2016 13:26
    Hodnocení fotografie "Praděd": 5
     
    Nádhera, sakra to je už možná 27 let co jsem tam šmarovala s jedním gyzdem na zádech thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Morava (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.