pátek 26. dubna, 00:00 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: alika
Status: začátečník

Brečíte někdy i nad knihou?

Datum: 07.08.2006 12:52
 

Film dojme lehko, působí na nás umění herců. A co kniha?  Přiznám se, že si vzpomenu jen na asi 15 let, kdy jsem brečela u Jany Eyrové. Ale je možné, že mi připomenete i něco jiného.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 07.08.2006 14:23
     
    Občas taky brečím nebo se chechtám jak blázen,ale konkrétně nad čím to bylo už na mně nechtšj. Nějak zapomínám. Připomene mi to už titul knížky.smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 07.08.2006 14:44
     
    aliko...úplně přesně!!! Taky Jana Eyrová. No to bylo slz....A Sofiina volba.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 07.08.2006 15:47
     

    Ještě jsem si vzpomněla...četli/y jste Děti země od Jean M. Auleové? Tak na konci druhého dílu (Klan velkého medvěda 2) jsem brečela jak malá holka a nechtěla jsem už číst pokračování. Samozřejmě, že četla!!

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 07.08.2006 18:00
     
    Jo a někdy už při placeníwinking smiley
     
  • Autor: asalvo
    Status: nováček

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 07.08.2006 23:33
     
    Brečím ,  mně tečou slzy i  při čtení dojemných příběhů v novinách, u televize to samé, někdy mi stačí i něco dojemného vyprávět.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 08.08.2006 08:31
     

    si pište!!! teď se mi vybavuje knížka z dětství Bella a Sebastian. U toho jsem štkala moc...

    A u filmů se neprosto nekontroluju... smiling smiley, hlavně ty "zvířecí" typu Medvědi, Phar Lap, Zaříkávač koní... to jsem k nezastavení a bulím a bulím...

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 10.08.2006 12:53
     

    Anavi napsal(a): ------------------------------------------------------- > si pište!!! teď se mi vybavuje knížka z dětství > Bella a Sebastian. U toho jsem štkala moc... A u > filmů se neprosto nekontroluju... smiling smiley, hlavně ty > "zvířecí" typu Medvědi, Phar Lap, Zaříkávač > koní... to jsem k nezastavení a bulím a bulím...

     

    Jo, Bella a Sebastián, sakra, já bych to znova tak ráda viděla!! Písničku Jednu krááásnou zemi znáááám..... si pamatuju dodnes, ale o čem to bylo, to vůbec.

    Jinak jsem včera řvala u filmu "21 gramů", myslím, že byl na HBO2. Chlap, kterýmu voperovali cizí srdce, vyhledá vdovu po dárci a zamiluje se do ní. Sice to bylo chaotický, začínalo to od konce a tak trochu pro náročný (takže nic pro mě grinning smiley), ale doják první třídy.

    Jo, a taky mi předevčírem vyhrkly slzy u zpráv, konkrétně u povodní, když zachraňovali srnečku, a nebo když se chlap loučil se svým stádem krav, který už stálo po krk ve vodě. A nebo když se lidi snažili dostat do starý továrny, taky už zatopený, a nakrmit opuštěnýho psa.

    Jinak kdy jsem naposledy brečela nad knížkou? No, asi to bylo nad Betty Mac Donaldovou, jasně, "Co život dal i vzal" - plicní sanatorium.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 10.08.2006 12:54
     
    Čím jsem starší, tím víc mám sklony bulet u čehokoliv. Sakra práce!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 11.08.2006 08:36
     

    Kashika: já viděla podobný film, kdy zase pro změnu chlápkovi umře manželka, její srdce voperují nějaký holce, on se s ní potká a hned to mezi nima zajiskří. na název filmu si nevzpomenu, kdyby mě zabil! smiling smiley

    Toho manžela hrál tuším Duchovny? Fakt teď nevím... sad smiley

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Brečíte někdy i nad knihou?

    Datum: 24.03.2007 02:14
     
    Vyštrachala jsem starou diskusi. Já spolehlivě uspokojím všechny emoce nad Herriotovým Zvěrolékařem. Tam mi tečou slzy skoro pořád. Buď smíchy nebo dojetím.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.