čtvrtek 28. března, 16:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Bramborový salát stokrát jinak

Datum: 16.11.2008 15:26
 

Přesunuji sem z vánočního jídelníčku smiling smiley. Bramborový salát dělá snad skutečně každá rodina jinak, třeba vás něco zaujme a vyzkoušíte i jiný, než ten léta dělávaný. Teď nemám čas, ale hodím sem časem recept na ten svůj.

Jen jsem chtěla, aby to tady bylo hezky pohromadě winking smiley mls smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:22
     

    Já lehce cákám na brambory ocet, takže úplně bez kyselé chuti to není... Už jsem holt baba sklerotická. sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:25
     

    Ja nemam kysely rada vubec,takze ani ocet,ani lak.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:25
     

    Letos máme salátu maličko. Já ho moc nemusím a pro manžu stačí. Dávám jak salám, tak cibuli, ale obojí hodně jemně krájené a také jsem letos místo majolky použila tatarku, kupovanou. Na chlebíčky salát nedávám, to dělám pomazánku z tvarohu, másla a sýru s česnekem nebo bez. Salát a alkohol se nemají rádi a rodina popíjí víno, to bych jim nemohla udělat. ( nechci, aby mi tu někdo blil grinning smiley )

    Mám už toho motání kolem plotny plný zuby! Svíčkovou na první svátek už mám v základu hotovou, maso měkké. Už jen dodat smetanu a dochutit solí.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:30
     

    Já mám ocet dost ráda. Taková tlačenka nebo sulc (nebo i jen čertstvý gothaj) s octem a cibulí! mls smiley

    Někdo si ocet ředí, já si pochutnávám takhle na pěkně ostrém.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:33
     

    To ja musim redit pul na pul. A do koprovky nebo kysela s houbami mi to nesmi prijit! Mam to rada sladke.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:42
     



    SPIKE napsal(a):

    Já mám ocet dost ráda. Taková tlačenka nebo sulc (nebo i jen čertstvý gothaj) s octem a cibulí! mls smiley

    Někdo si ocet ředí, já si pochutnávám takhle na pěkně ostrém.

    Jestli máš ráda ocet, zkus ruský salát chudých. Je moc dobrý k masu.

    Nakrájíš cibuli na kolečka, trošku popepříš a pokapeš octem. Ke grilovanému masu vynikající, i když to takhle vypadá hloupě, je to moc dobré

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 21:46
     

    Kolegyne si tento dela docela casto k obedu k masu. Je z nej nadsena. Ja zkusila a neoslovilo me to. confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 22:24
     



    drahus napsal(a):

    Letos máme salátu maličko. Já ho moc nemusím a pro manžu stačí. Dávám jak salám, tak cibuli, ale obojí hodně jemně krájené a také jsem letos místo majolky použila tatarku, kupovanou. Na chlebíčky salát nedávám, to dělám pomazánku z tvarohu, másla a sýru s česnekem nebo bez. Salát a alkohol se nemají rádi a rodina popíjí víno, to bych jim nemohla udělat. ( nechci, aby mi tu někdo blil grinning smiley )

    Mám už toho motání kolem plotny plný zuby! Svíčkovou na první svátek už mám v základu hotovou, maso měkké. Už jen dodat smetanu a dochutit solí.

    .......u nás se salát jí celé svátky, děda s klukem to má rád a já mám pohov winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.12.2014 22:49
     

    Švagrová dělá tuším bavorský? Jí se teplý a přijde tam jen cibule, jablíčko a zalije se máslem. Chutnala jsem ho a chutnal mi. mls smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2018 10:01
     
    23794844_2137001522992564_4372590526762270203_n.jpg
    Další fotografie:

    Vtipné zůsoby aranžování bramborového salátu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2018 10:24
     

    hezké a nápadité thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 12.12.2018 08:54
     

    krásné fotky, to musím jim to prase taky udělat potajmu. No u nás se jí bramb.salát 4 dny určitě, tedy hl. já, mám ho rád. No ale už bych potřeboval asi nějaký dietní. No kachnu nezavrhnu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 30.12.2018 21:30
     

    Salát už dělám jen brambory, vajíčka, okurky, tatarka, hořčice, pepř a sůl. Dokud jsem dělala i s mrkví a hráškem, nejedli mi ho kluci. Když jsem dávala cibulku, tak nevydržel, zkysnul a polovinu mísy jsem vyhazovala. Takhle mi vydržel 4 dny.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 30.12.2018 22:26
     



    Frantisek napsal(a):

    krásné fotky, to musím jim to prase taky udělat potajmu. No u nás se jí bramb.salát 4 dny určitě, tedy hl. já, mám ho rád. No ale už bych potřeboval asi nějaký dietní. No kachnu nezavrhnu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Fando, dietní salát by nebyl tak dobrej mls smiley

    Jak píše Samanka, tak přidáváme navíc ještě majolku, zauzenej šunkovej salám a voňavej gothaj od Klepiše mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley. Trochu cibulky taky a jak dlouho vydrží nevím, protože ho za 2 dny sežereme. Lepší jsem nejed.

     
  • Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 01.01.2019 11:01
     

    Samanko, cibuli do salátu řeším blanšírováním. Nakrájím na kostičky a vhodím do vroucí vody. Na chvilku. Jen než podle ochutnání přestane křupat ale nesmí být rozvařená. Chuť jakoby zůstane, nehořkne, nekyše. Vydrží spolehlivě.

    samanka napsal(a):

    Salát už dělám jen brambory, vajíčka, okurky, tatarka, hořčice, pepř a sůl. Dokud jsem dělala i s mrkví a hráškem, nejedli mi ho kluci. Když jsem dávala cibulku, tak nevydržel, zkysnul a polovinu mísy jsem vyhazovala. Takhle mi vydržel 4 dny.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.