čtvrtek 28. března, 19:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Bramborový salát stokrát jinak

Datum: 16.11.2008 15:26
 

Přesunuji sem z vánočního jídelníčku smiling smiley. Bramborový salát dělá snad skutečně každá rodina jinak, třeba vás něco zaujme a vyzkoušíte i jiný, než ten léta dělávaný. Teď nemám čas, ale hodím sem časem recept na ten svůj.

Jen jsem chtěla, aby to tady bylo hezky pohromadě winking smiley mls smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 16.11.2008 15:39
     

    Super Ivco diky flower smiley

    Otazka pro vsechny mate ho radsi hned cerstvy nebo radsi dalsi dny? my totiz vzdycky doma bojovaly jestli ho delat dopredu nebo az ten den kdy se mel jist....Ja jsem jednoznacne nechat ulezet winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 16.11.2008 15:41
     

    Suee, čerstvě udělanej to není ono.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 16.11.2008 15:53
     

    suee, zásadně ho tvořím 23.vpodvečer - jednak kvůli tomu, abych se s tím nemazala na Štědrý den dopoledne,ale hlavní důvod je ten, že druhý den je prostě mnohem lepší... thumbs down

     
  • Autor: samor2
    Status: nováček

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2008 18:33
     

    U nás také musí být klasika. A zeleninu si zavařuji sama. Mrkev, celer, petržel. Dělám ho den dopředu. Jednak se zaleží a za druhé na Štedrý den nemám honičku. A také dělám takový jen "obyčejný" brambory, spařená cibule a hodně zelené petrželky, trochu ocet, cukr, sůl a pepř, to když chceme bez majonézy.

    A ještě jeden recept na salát. Dělávám ho často, ale k rybě jsem ho nezkoušela.

    2 díly na kostečky pokrájených jablek (může být se slupkou. pokud není příliš tuhá), 1 díl uvařené na kostečky nakrájené mrkve, 1 díl sterilované kukuřice, pórek nakrájený na kolečka, (pokud není pórek, tak spařená cibule), sůl, pepř, ocet, cukr

    dohotovení

    1. tatarská omáčka, uvařené nakrájené vejce

    2. odlehčená forma - zakysaná smetana nebo jogurt

    DOBROU CHUŤ mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2008 18:37
     

    Já mám ráda salátek pěkně s majonezou, někdy namíchám s kysanou smetanou, hlavně ho musí být lavor a jíme ho celý svátky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2008 19:14
     

    Kamarádka do něj strouhá jablka pokaždé, a taky přidává strouhanou SYROVOU mrkev.

    Teta do toho zase leje lák z okurek.

    Další známá dává místo majolky jen jogurt (ale připadá mi to takové nakyslé, majolka je lepší winking smiley )

     

    Řekla bych, že opravdu každá rodina dělá jiný.

     
  • Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2008 19:14
     

    Salát dělám taky 23. navečer. Uležený je holt uležený... mls smiley A taky ho jím celý svátky. Spojím jen majolkou s trochou hořtice. Navynulý s octem nám moc nejede. A je pravda, že co domácnost, to naprosto odlišný recept. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 23.11.2008 20:53
     

    Jo a i když se dají stejné ingredience vyjde každému jinýmls smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 07:13
     

    Nedávám kořenovou zeleninu u nás jí nikdo nejí,dávám hodně hrášku.Jinak klasika-cibule,brambory,okurky,steril,kapii,salám,vajíčko,přidávám taky lák z okurek a míchám hořčici s majonézou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 08:29
     

    Evi, já si zase odebírám porci bez hrášku a ostatním tam dám jednu tu malou plechovku od Bonduelle, ale ani ne celou, a to je salátu fakt kotel smiling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 08:40
     

    Jsem na tom stejně, den předem a část s hráškem a část bez. Jinak klasika

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 08:41
     
    7bcf47e769cbef00fa6ef874c03cb588.jpg

    Recept na ten můj

     

    Uvařím kvantum brambor ve slupce (vařím ve vodě, kterou přehnaně osolím), nechám zchladnout.

    Do kastrůlku dám do osolené vody s Vegetou vařit celou mrkev, petržel a odpovídající množství celeru (aby to bylo v poměru 1:1:1).

    Uvařím asi 3 vajíčka natvrdo.

    Do velké mísy nastrouhám salám (poslední dobou mám problém zvolit jaký, většinou skončím u Gothaje), k němu přidám nadrobno nakrájenou cibulku a asi dvě malé najemno nastouhané sterilované okurky, lžíci plnotučné hořčice, potom do toho dám dostatečné množství majolky, přesolím!, opepřím. Kolečkem, které používám na krájení brambor do salátu do toho nakrájím vajíčka. Uvařenou zeleninu nechám zchladnout a pak ji úplně nadrobno nasekám. Přihodím do směsi a pak už jen kolečkem nakrájím brambory (jsou to takové menší kostičky).

    Potom přidám malou plechovku sterilovaného hrášku.

    Promíchám, uskladním do chladna a cca každou hodinu jdu trochu užrat smiling smiley.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (24.11.2008 08:47)
     
  • Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 19:39
     

    Anavi, tak to děláme de facto stejný. Já akorát nic nestrouhám, ale krájím na menší kostičky. Krom zeleniny, kterou mám zamraženou a nahrubo nastrouhanou - tu uvařím jen v samotné vodě. Kolečko taky používám. winking smiley A jen přidám nakládanou kapii.

     
  • Status:

    Re: Bramborový salát stokrát jinak

    Datum: 24.11.2008 19:53
     

    Anavi robím ho skoro rovnako,teda ale v tej tvojej poslednej vete sa zhodneme úplnegrinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.