úterý 19. března, 11:35 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: brambory

Bramborové recepty

Datum: 02.08.2007 13:09
 

Tak nejčastěji dělám ze zbylých brambor francouzské brambory.

Uvařené brambory pokrájím na plátky.

Na oleji osmahnu nějaký salám nebo párek, co je zrovna po ruce (v lepším případě nějaké uzené maso, které oberu z kostí). Potom nakrájím nadrobno natvrdo uvařená vajíčka, vše to smíchám a dám do remosky. Potom si naleju mléko do 250 ml hrnečku, přihodím syrové vajíčko, rozkvedlám a tu směsici tím zaleju. Nechám zapéct apak už se jen cpeme a cpeme smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 19.01.2011 11:01
     

    Irisko a ty rohlíky? Malé kousky, velké kousky?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramborové recepty

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 19.01.2011 11:08
     

    jojo některý začátky jsou krušný.....ale te´d už se jim člověk jenom smějegrinning smiley

    tak 1-2x do roka jsem vždy dělala pravý chlupaťáky. Vařený a syrový brambor, mouka vejce, vodu z brambor vymačkat přes utěrku a vařila jsem je 3/4 hodiny....děs...ale zase dobrota. Te´d už jdou jednodušeji a taky jsou výborný.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 19.01.2011 23:30
     

    wztekli, strouhám na jemno... posledně jsem je úplně rozmixovala v robotu a taky byly dobrý. Rohlíky nakrájím normálně na kostičky, jako do kynutých knedlí. Stejně je při tom hňácání úplně rozmělníš, aby se spojily s bramborama.

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 20.01.2011 11:39
     

    Soni, děkuju...zkusím a fakt se na ně těším...no jen, abych je pak našla grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 20.01.2011 12:39
     

    malinko jsem je oprášila solamylem a do vody jsem ho dala taky a knedlíky jsem našla v pohodě stejně velký jak jsem tam dalawinking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 24.01.2011 08:56
     

    Tak jsem ty jiné chlupaté knedlíky vyzkoušela - kromě toho, že jsem neodhadla poměr brambor a rohlíků a první knedlík se úplně rozpad (přidala jsem hr. mouku a ok), tak mně to půl rodiny nejedlo. eye popping smiley angry smiley Nejmladší radši jedl chleba, manžel a prostřední je jedli, ale že už to víckrát nemusí, pochutnala jsem si jenom já a dcera. Hlad na ně. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 10:35
     
    skrblice napsal(a):

    Strašně dobrý jsou bramborový knedlíky ze syrových brambor a rohlíků.... kolik středně velkých bramborů, tolik rohlíků. Syrové brambory se nastrouhají (ručně nebo v robotu) a k nim se přidají na kostičky nakrájené rohlíky. Dle chuti osolíme (ne moc), vaří se v osolené vodě, a těsto musíme rukama řádně uhňácat mls smiley mls smiley mls smiley... , dělám kulaté knedle do dlaně, nikdy nezbydou... ani studené

    skrbli, takhle to vypadá dost jednoduše a rychle - neklame to? grinning smiley

    Nějak si pořád neumím představit, jak se na kostičky nakrájený rohlík spojí se syrovou bramborou eye popping smiley, fakt nedáváš žádnou mouku ani ty rohlíky nějak nenamáčíš? confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (12.02.2011 10:36)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 10:41
     

    Anavi, fakt žádná mouka a rohlíky nemáčet. Nasajou vodu z brambor. Já je vjždyck obalím v solamylu a jak píše Iriska, nerozpadnou se a jsou úžasný mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 10:43
     


    Janina44 napsal(a):

    Anavi, fakt žádná mouka a rohlíky nemáčet. Nasajou vodu z brambor. Já je vjždyck obalím v solamylu a jak píše Iriska, nerozpadnou se a jsou úžasný mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    A rohlíky mají být staršího data? smiling smiley Mám na mysli tak den dva staré?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 10:47
     

    jj, dva dny staré jsou ideální

     
  • Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 10:57
     
    p2120001m.jpg

    Já dnes peču brambory na pomaštěném plechu a bude k tomu zákys mls smiley jídlo přesně podle mého gusta

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (12.02.2011 22:00)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 21:58
     

    Ivčo, fakt to je tak jednoduchý, nekecám a jsou moc dobrý... něco jako chlupatý knedle, ale jsou nadýchanější. A už jsem dávala i čerstvé rohlíky a žádný rozdíl jsem neviděla. Jenom to chce opravdu pořádně rukama uhňácat... až se ti vytvoří celistvější hmota, z které potom dělám menší kulaté knedlíky (do dlaně), uvařené jsou asi za 10 min...

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 22:03
     

    Jaruš, to vypadá doooobře.... mls smiley. Už včera mi Honza říkal, že jsme dlouho neměli pečené brambory s podmáslím. Budu muset brzo udělat grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramborové recepty

    Datum: 12.02.2011 22:07
     

    JJ ale zákys dělá divy :-)

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.