pátek 29. března, 05:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 17
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.12.2016 15:47
     

    Irisko. přes léto je necháš jakoby zaschnout a zatáhnout anebo stále jakoby neměly klidové období. je to fakt obdivuhodná velikost. eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.12.2016 16:17
     

    když začnou vadnout květy a pak lupena, tak je na hulváta oberu a dám ven,to je tak v květnu po mrazíkách. Oni začnou pomalu znova obrůstat lupenama a když je dám v říjnu do chodby, naraší i poupata. Žádný divy s nima nedělám, pohnojím, jak si občas vzpomenu.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.12.2016 17:47
     

    Irisko, dík. Jedu podle tebe. Vypadá to jednoduše.V jednoduchosti je síla a výsledek uvidíme za rok. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.03.2017 19:22
     
    img_1075.jpg

    Opráším téma. Dneska jsem vystěhovala ven bramboříky. Ještě dělají i trochu parády.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.03.2017 19:28
     

    co trochu smiling smiley - hezky ti kvetou . moje jsou ještě taky ucházející . thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.03.2017 19:48
     

    Kaaj, nejvíc mě těší ten růžový, ten byl v nějaké slevě v OBi. Jeden z mála chudáků, který byl k záchraně mezi tou spouští, která tam byla , má trošku jinak květy., jako do placata...Odvděčil se.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 11:12
     

    já taky už dva týdny (pokud je v noci hlášená moc velká zima, šoupnu domu) mám ten brambořík, co celkem ucházející přežil doma zimu, ale už nekvetl, mám na balkoně. Už zase má poupata a vypadá mnohem líp, než v teple doma thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 12:01
     
    p3030477.jpg
    Další fotografie:

    Moje taky ještě kvetou.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 13:17
     

    Bosk thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 13:34
     
    dscn2792.jpg
    Další fotografie:

    fakt skvělá kytka.. letos mám teda poprvé , ale jsem moc spokojená . thumbs down love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 13:48
     

    Kaaj, máš být s čím spokojená. Jsou taky výstavní thumbs down A to už je doba, co dělají parádu.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 14:05
     

    jéééžiši Kájo, taková krásná sbírka!!!!!! eye popping smiley eye popping smiley to je nádhera'! jsem teda zvědavá, jestli mi ten fialový co mám na balkoně, taky tak pěkně rozvete.....poupata se už klubou, snad mě taky potěší! ale když má člověk jen jeden, nevynikne to tolik....u tebe to je přehlídka krásná! thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 14:15
     

    dva jsem si koupila a dva dostala jak jsem přišla z nemocnice. jeden má ted´ taky nějakou pauzu , je drobnokvětý , ale si myslím , že to ještě znova rozjede . přestávaly kolem vánoc nějak kvést . tak jsem dala do zálivky hnojivo a hned nasadily poupata . asi potřebují přihnojit .

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 06.03.2017 15:06
     

    Hnojivo určitě.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 07.03.2017 06:45
     

    taky jsem ho zalila hnojivem, ale prostě doma v paneláku se mu nelíbí thumbs up ale jak je venku, má hned tvrdé listy, a i kvítky se začínají objevovat thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.