sobota 20. dubna, 01:57 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 17
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2016 17:47
     
    dscf2645.jpg

    Dostala jsem předčasný Vánoční dárek.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2016 22:04
     

    Jajo, jestli za to cukroví, co jsem viděla jinde, měly být aspoň dva. Krásnej kousek. Zajímavý to žíhnutí. A je dost velikej, pokud můžu soudit podle květníku a podmisky. Dárce se asi hodně snažil a měl štěstí na krásnou rostlinu.A jak vidím, další místo se našlo. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2016 22:34
     

    JJ místo se našlo, dárce je Ježíšek:-). Není růžově líznutý každý květ, je moc pěkný a má hodně poupat, tuhé zdravé listy love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 20.12.2016 23:46
     

    Jájo, ten je kráásnej thumbs down .

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 21.12.2016 06:56
     

    ten je krááásnej a to pozadí!!! u nás šedivo, mlhavo, inverzně.......tma celý den tongue sticking out smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 21.12.2016 07:24
     

    dobré ráno - tak já včera jeden brambořík darovala ke jmeninám Dagmar . jinak všechny hezky drží na okně a bez topení . je vypnuté a na chodbě není ani zima ani teplo . dokonce dopoledne mají v jednu chvíli odraz slunka od sousedových oken . .

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 21.12.2016 09:32
     

    Kaaj, jsou u tebe jak v ráji. Za pár let budeš fotit obry. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.12.2016 11:05
     

    Koukla jsem na předpověď počasí. Bramboříky můžou ven. Tudíž stejné jako vloni.Jestli i kytka na okně bude stejná, nevím. Tohle poslal Ježíšek jako předdárek. Ať si chystám vázy.Letos už jsem si ani nemyslela, že to tak bude. Tak jsem aspoň dala jednu malou čemeřici za okno. Ale zdá se, že počasí přeje.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 27.12.2016 06:51
     

    úžasný! no můj brambořík to už asi balí.........včera jsem ho ráno dala na okno taky, na balkon.....ale večer zas dovnitř, a dnes jsem v práci, a má se zase ochladit. Asi to nerozdýchá.......už nekvete, ale listy má

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 30.12.2016 16:54
     

    Regino, sos asi jsem tě měla poslechnout, můj první brambořík asi chytil nějakou plíseň, jak byl mezi okny. Zajde a nebo by pomohl postřik na houbové choroby?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 30.12.2016 17:20
     
    017.jpg
    Další fotografie:

    tak jsem konečně dohledala ty moje. Letos jsem je totiž musela už rozříznout. Tak budou mít jen pár květů. winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 30.12.2016 19:58
     

    Irisko thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 30.12.2016 22:30
     

    Jajo, vrátila jsem se zpátky v textu. Ten, co je nemocný, je ten drobnější. Bývají choulostivější, snesou víc tepla a časteji je postihují různé neduhy. Já bych ho postříkala, dala někam do tepla a celkem sucha a sledovala, co se bude dít. A prozkoumej tu bramboru, nebo hlízu, jak tomu říct, jestli je poškozená, je to asi konečná. Pokud ne, pomalu bych ho nechávala zaschnout a jakoby usnout. Nebude to zimou ale tím, že se mezi okna hodně potí, jak se ochladilo. A těm ostatním bych hlídala vlhkost. Když bude hodně, dala bych je na vnitřní parapet.

    jaja99 napsal(a):

    Regino, sos asi jsem tě měla poslechnout, můj první brambořík asi chytil nějakou plíseň, jak byl mezi okny. Zajde a nebo by pomohl postřik na houbové choroby?

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 30.12.2016 22:33
     

    Irisko, to byly kusance. Prozraď, jak to s nimi děláš. Já bych se bála je rozříznout, aby nechytily nějakou plíseň. thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.12.2016 13:13
     

    mám je už asi 6 zimu. Přes léto venku na parapetu severního okna. Na zimu před mrazíkama je dávám na studenou chodbu kde je tak okolo 10 st. Letos jsem musela rozříznout na půl. měla jsem je v truhlíku a chtěla jsem je dát do květináčů. Takže velikost 15 na 8 cm šla na polovic. Zatím rostou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.