čtvrtek 25. dubna, 15:41 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 17
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 25.07.2018 21:05
     

    Regi, ty venkovní pro tebe už kvetou, letos nějak brzy, nestačila jsem poslat. Všimla jsem si jich až pozdě, pošlu potom všechno najednou winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 25.07.2018 21:54
     

    Ivik, dík. Snad lépe, že to bude později, když vidím výhled na týden a možná i déle.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 03.10.2018 20:27
     

    Jdu na radu. Vysela jsem semena z bramboříku a 12 mi jich vyklíčilo, kupodivu. Tak jsem je nasadila do malých kvetináčků a mám je ve skleníku. Ale moc to podle mě neroste. Tzv. sedí. Nemáte někdo prosím zkušenost jak přilepšit, abych s nimi hnula. Starý brambořík mám krásně opoupatovaný, ten je OK.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 03.10.2018 20:33
     

    Aleno, není jim tam už třeba zima? Myslím těm prckům. Velké mají chlad rády.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 03.10.2018 20:44
     

    Jsou ještě zabalený v lehkých igelitových taškách, aby měly správnou vlhkost a teploučko grinning smiley , myslím, jestli to nestříkají v pěstírnách nějakým dryákem, nevím, prostě sedí...

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.10.2018 08:44
     

    Aleno, tady ho vypěstovala Janinka, tuším, že se nepletu. Třeba se ozve. Já někde procházela pěstírny, spíš jsem koukala na druhy a co mají. Psali, že pěstování, samozřejmě naveliko, není až tak jednoduché. Takže předpokládám, že s tím něco dělají. Pak o nich mluví Lebiš na nějakém tom svém videu ale bohužel proces pěstování ze semene bere v rychlosti. Zaměřuje se tam na pěstování těch venkovních a hlavně jejich rychlení.[www.rok-zahradnika.cz] Taky to není k zahození. grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.10.2018 11:10
     

    taky jsem měla semena- kde jsou a jestli jsem je vysela -už nevím . jeden lońský brambořík krásně obrostl listím, dva ne . těm shora uhnila hlíza. .. no asi koupím stejně nové -

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 04.10.2018 18:10
     
    pb030334.jpg



    kaaj napsal(a):

    taky jsem měla semena- kde jsou a jestli jsem je vysela -už nevím . jeden lońský brambořík krásně obrostl listím, dva ne . těm shora uhnila hlíza. .. no asi koupím stejně nové -

    Taky mě bílý brambořík uhnil,já jsem ho přelila.Dva jsou dobrý,ale ten nejstarší má jenom 3 listy.Tak nevím,on je totiž už dost starý,anebo je to jen náhoda,vždycky kvetl nejvíc

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 08:15
     

    Taky mi několik přežilo a mají listy. Některé uhnily. Ale tady počítám jako vždycky s nákupem. grinning smiley Jen musím někde něco objevit. Jak jsem jela do Berouna na trhy, v rychlosti jsem proletěla velkoobchod. Měli jen ty drobnější. Chtěla jsem takový ten hodně velký jako jsem měla vloni.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 08:27
     

    letos jsem taky měla jen jeden velkokvětý . jinak byly jen ty drobné. líbí se mi ty velké víc.- flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 08:42
     
    img_20181004_100544.jpg

    Z Flory

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 08:44
     

    Kaaj, ty velké potřebují víc chladu, jak jsem někde vyčetla. Aspoň to psali. Taková klasika. Ty drobnější už jsou přece jen méně chladumilné. Proto je asi víc prodávají. Přece jen hodně lidí pro ně špatně hledá místo. Ale když nějaké je a daří se jim, je to nádhera. smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 08:57
     

    Tento týden byly bramboříky v Lídlu, neviděla jsem, nebyla jsem tam. [www.lidl-flyer.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (05.10.2018 08:58)
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 09:11
     

    Kordulko, to jsou velké a jsou to určitě Poláci. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 05.10.2018 10:29
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, to jsou velké a jsou to určitě Poláci. thumbs down

    ......Polákú tam je hodně, ono je dost drahé to prodejní místo, platí se i za navážení zboží a málokdo si to může dovolit

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.