pátek 19. dubna, 00:37 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 17
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 10.09.2017 13:32
     
    img_2431.jpg

    Pojistka, kdyby se ty zelené nerozkvetly. eye rolling smiley Jsou to skutečně velké rostliny v poměrně velkých květináčích. Nakonec mám mít jako podzimní kytky vřesy a chryzantémy anebo bramboříky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 10.09.2017 17:38
     

    Regi,pěkný nákup thumbs down u mě všechny 3 dobrý,tak snad to vydrží.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 10.09.2017 21:52
     

    Regi, dobrý pokup thumbs down, jsou moc pěkné. Já část bramboříků asi před měsícem přesadila a zapomněla na ně, začínají jim rašit lístky. Ty, které upadly v zapomnění úplně jsou, zdá se, živé, ale neraší ani náhodou.

    Ale co mne v týdnu úplně vyděsilo - v květinářství už mají vánoční hvězdy eye popping smiley eye rolling smiley , že by taky nový trend podzimních výsadeb ?

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 18.11.2017 10:01
     
    dsc02985.jpg
    Další fotografie:

    Kvetoucí jsem dostala v předchodu, asi bych si sama tenhle střapatý nevybrala, ale "darovanému koni i zpod ocasu voní", další jsou moje letité, v létě přesazené a zapomenuté, ale už mají sem tam poupě, mrňavé.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 18.11.2017 10:28
     

    Eli, tohle o koni neznám. Musím zapamatovat. U nás je o koukání na zuby.

    Střapaté míň kvetou. Je to už hodně šlechtěné. Aspoň moje zkušenost.Ale má hezkou barvu. Ty přesazené máš velmi pěkné. Bohaté listí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (18.11.2017 10:28)
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 23.11.2017 23:56
     
    img_2623.jpg

    Nakonec jsem zjistila, že třapatý mám taky.Asi dva ze záchranných akcí měly jen poupata ale žádný květ. Tak z jednoho se vyklubal tenhle.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 08:50
     

    Mě přežil jen jeden a je ještě malý, poupata nevidím. Na pěkné jsem ještě nenarazila, vždycky je měli umučené a zvadlé.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 10:03
     
    img_20171110_092028.jpg

    Moje vypadají dobře.Zatím jsem taky ještě žádný nekoupila.Bílý byly nic moc.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 10:05
     

    Ty je máš krásný,, já ten můj nechala moc zaschnout a pomalu se budil, ještě to s nimi neumím.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 10:14
     

    Jo,já je nikdy nenechám úplně zatáhnout,mají pořád listy.Zatáhnout jsem nechala jednou a nepřežil.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 10:19
     

    To jsem udělala já, a tři mi odešly, přežil jeden velkokvětý, jak to s nimi děláš ty?

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 10:26
     

    Dám je na léto ven do stínu a přiměřeně je zalívám do podmisky.Nějaký listy jim sice sežloutnou a opadají,ale rostou jim nový-takže se vlastně vyměnˇují.Dělá to tak kamoška,tak jsem to zkusila taky.

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 12:59
     

    A spolehlivě pak kvetou? Tak to já si své opravdu umučila :-(

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 13:02
     

    už jsem kdesi psala- já ty moje krásné lońské Jájo to samé . zatáhly , opadalo listí . nechala jsem je na okně a asi před měsícem jsem je v blahé nevědomosti začala zalévat .. nic-- hotové kameny. takže příště budem chytřejší . já už mám nové .

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 24.11.2017 13:21
     

    Jojo budem chytřejší, já nemůžu nové sehnat, chtěla bych s převahou bílé a hlavně zdravé a to jsem neviděla. V marketech sušinky zvadlé to nerisknu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.