pátek 19. dubna, 18:51 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Bramboříky

Datum: 24.11.2016 18:33
 

Pro milovníky a pěstitele těchhle chladnominějšíchkrásek.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (24.11.2016 18:33)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 17
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 07.03.2017 07:00
     

    jo - on se spraví .ale na plné slunko asi ne .. snad východ a pak polostín . je to vlastně hajní rostlina.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bramboříky

     
     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 07.03.2017 07:11
     

    Východní expozice je skoro kouzelná, kdo má tu možnost. Já bohužel ne. Ale sleduju u sousedky. Co je na východ, roste skoro samo.I dědkovi tak dobře rostou muškáty na chalupě. smiling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 07.03.2017 10:56
     

    Taky je mám na východní straně.Mám na ně udělanou novou poličku,tak se těším,až je tam dám.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Bramboříky

    Datum: 12.03.2017 17:50
     
    20170307_162930.jpg

    tak můj vypadá takhle, vyndavám ho ven, ale od včera je doma, je u nás zima....ráno byl mrazík....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 12.03.2017 18:27
     

    je Romi nádherný - a začíná kvést. krásná barva thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 12.03.2017 18:31
     

    Romi super. A tos myslela, že už nebude a nepůjde ti. Když se chce, nějaká cesta se vždycky najde i když si člověk trochu postěhuje.Já svoje přenášela několikrát. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.05.2017 12:02
     
    dscf3220.jpg

    Holky, kdy z nic odstraňujete listy? Já je mám stále krásné, ten první odešel hned v zimě a to navěky....

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.05.2017 12:41
     

    přestanu zalévat, oni oschnou, pak je otrhám a začnu pomalu zase zalévat a hnojit.....

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.05.2017 12:46
     

    Irisko a kdy přestaneš zalévat, ony mi nedávno ještě kvetly

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 31.05.2017 12:52
     

    ted už nezalévej winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 09.09.2017 16:15
     

    Holky tak jsem přeletnila jen jeden, ten velký bílý, ty drobné odešly :-(. Bílý už má napitou bramboru a rostou mu lístky. Možná jsem začala zalévat dost pozdě.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 09.09.2017 18:07
     

    já jsem taky všechny přesadila, ale jestli se olistí nevím . prozatím nic- jen u jednoho trochu plíseń .měla bych zalít Dithane . confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 09.09.2017 22:04
     

    Já přeletnila asi tři. A dva prcky. Ty velké nevím, asi jsem je málo sušila, dva jsou už s hustým zeleným listím. Jestli pokvetou, to nevím. A jak jsme jeli z Berouna, praktikovali jsme to tak, že jsem dojela k jednomu květinovému velkoobchodu n kraji Prahy, odstavila auto, vyzvedla nás mladá a pokračovali jsme, tak na závěr výpravy jsme vlezli ještě do květin. Měla jsem si tam něco vybrat. Jak jsem psala, letos mě nějak míjí ty obvykle podzimní rostliny ale měli krásné bramboříky. Tak jsem to pojistila, abych měla kvetoucí určitě.Dala jsem je tam, jak obvykle bývají vřesy. Dědek je naštěstí na chalupě. Ale jakobych slyšela, jestli už nebudu chystat Vánoce. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 09.09.2017 22:26
     

    Já je asi sušila zase moc, no alespo\ň jeden přežil (ze tří) stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Bramboříky

    Datum: 09.09.2017 22:32
     

    Jajo, teprve jsme s tím začaly. Vždycky jsou nějaké ztráty. Taky co by stále prodávali a pěstovali, kdyby všechno vydrželo. Třeba bud příští rok lepší skore.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.