pátek 29. března, 07:57 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Srí Lanka
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Za exotikou > Asie > Srí Lanka
Posílejte fotografie! pár obrázků ze Srí Lanky
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Bouřlivý oceán

Datum: 20.12.2013 06:39
 
dsc_0487.jpg
Další fotografie:
Indický oceán není žádný zahradní bazén, stálý příboj byl dost hlučný. Večer přes zatažená okna to budilo dojem prudké sněhové vánice a vichřice, teď si zvykám na relativní ticho.

Ta rybářská loď udělala několik pokusů, než se jí podařilo ve zdraví dostat přes příbojové vlny.
Rybáře na těch kůlech jsem zahlídla jen z autobusu, proto je bohužel na fotce nemám. Prý takhle přelstí nějaký druh ryby, která by na háček neskočila, kdyby stáli přímo ve vodě nebo byli na loďce. Ovšem pohodlný posez na tom asi moc není, dlouho bych tam nevydržela grinning smiley
 
Upraveno 4 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.04.2021 20:54)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 20.12.2013 06:57
     
    dsc_0379.jpg
    Další fotografie:
    Plavat se tady moc nedalo, dno se neustále měnilo, jak vlny přemisťovaly písek, vlny se valily jedna za druhou a různé síly, setkávaly se vlna přílivová s odlivovou, takže jsem nevěděla, jak udržovat stabilitu, když mě voda tlačila dvěma směry... I když jsem jen stála ve vodě lehce pod kolena, tak mi každou chvíli voda vystoupala až ke krku a občas přilítla vlna, která mě spláchla celou.
    Taky tu byl velmi čilý lodní provoz, večer na obzoru zářila světla rybářských lodí, až to vypadalo jako zářící město někde na protějším břehu.
    Na čtvrté fotce jsem označila šipkou obrovskou loď, těch tam taky projíždělo hodně, ale kvůli stálému oparu byly vidět jen takhle nezřetelně.
    No a v písku bylo taky dost živo, krabi různých velikostí pracovitě vyhazovali písek, aby se dostali na povrch.
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.04.2021 21:00)
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 20.12.2013 10:24
    Hodnocení fotografie "Bouřlivý oceán": 5
     
    Pri tvojom popise normálne mám pocit že šúmí oceán. thumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 20.12.2013 18:10
     
    Věruš, super dokumentace, jen malá technická, chtělo by to srovnat horizont. winking smiley
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 20.12.2013 20:07
     
    Nádhera! Je úžasné, jak pořád cestuješ do blízkých i dalekých končin! To byl vždycky můj sen, ale realizovat se mi moc nedaří. Tak aspoň ráda kouknu na tvé fotky. :-)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 20.12.2013 21:24
     
    Majka napsal(a):
    -------------------------------------------------------
    > Věruš, super dokumentace, jen malá technická,
    > chtělo by to srovnat horizont. winking smiley


    To je u mě klasika. stydlin
    Nemám čas fotky upravit, tak jsem se snažila vybírat ty, které mi moc neujely, ale ty máš jasné a kritické oko, takže se kaju a stydím grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 21.12.2013 09:39
     
    Je to jednoduché, když si nainstaluješ faststone, tak to je otázka dvou kliků.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 22.12.2013 19:28
    Hodnocení fotografie "Bouřlivý oceán": 5
     
    thumbs down flower
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bouřlivý oceán

    Datum: 27.12.2013 22:25
    Hodnocení fotografie "Bouřlivý oceán": 5
     
    Sákryš, já původně myslel že je to tak velký stěžeň grinning smiley, a ty vlny jsem si užil i na Korsice. Plavat se dalo ale bylas pořád na místě smoking smiley. Ale fotky povedené, to se musí nechat thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Srí Lanka (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.