středa 24. dubna, 21:55 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolesti hlavy

Datum: 23.02.2007 11:15
 

Já na to moc netrpím, mne bolí hlava tak jednou za půl roku. Ale občas fest, někdy se přidá i nevolnost. To už má něco společného s migrénou, ne? Jinak já moc nepráškuju, takže mně zabere spolehlivě na vše obyčejný paralen. Když se přidá ta nevolnost, stačí na hoďku si lehnout a snažit se usnout.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 23.02.2007 13:03
     
    Neviem kolko fajcis denne, ale ta bolest hlavy moze byt aj z fajcenia. Pri fajceni sa ti stahuju cievy.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 23.02.2007 13:19
     

    evelino...když mne bolí hlava, omezím. Ale mne opravdu jen dvakrát za rok.

    Tuhle diskuzi jsem nezaložila kvůli sobě, ale je spousta lidí, které tím trpí a určitě má každý svůj osvědčený recept, co mu pomáhá. Tak sem s nimi.winking smiley

     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 23.02.2007 16:19
     

    Bolest hlavy může působit i špatný pitný režim.

    Takže doporučuji hodně pít - myslím vodugrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 01.03.2007 15:43
     

    Trpím s železnou pravidelností na migreny.

    Teď jsem zakoupila nějaký bylinný Protimigrenový extrakt na [www.celostnimedicina.cz], tak jsem zvědavá. Má se to brát jako prevence, při bolesti zvýšit dávku, má to zabránit s migrenou spojené nevolnosti až zvracení, tak jsem zvědavá. Už jsem hodila za hlavu všechny chemické pilule a obracím se s důvěrou k bylinkám a babským radám...

     
  • Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 01.03.2007 18:08
     
    Holky já taky trpěla s migrénou jako zvíře, pak mi přišli na vyšší tlak a vyrovnali mi ho práškama od tíédoby OK. Ještě mi dal doktor čípky Indometacin 100 a kdyby mě hlava bole šup s nimi kam patří grinning smiley a opravdu si nemůžu stěžovat zabírájí a navíc pomáhají i proti jiným bolestem. Stačí mi jich 10 na rok aby jste mě neměly za feťáka.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 02.11.2007 19:07
     
    tak bylinky nepomohly podle mých představ, musela jsem se vrátit k chemii, ale objevila jsem nové prášky - Saridon a ten teda zabírá thumbs down : když ho vezmu včas, tak se mi podaří migrenu zahnat na ústup!!!!
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kaška

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 03.03.2008 17:01
     

    Ahojky,

    ano bylinky jsou dobré, ale musíš vědět jaké a na co. Já třeba se na bolesti hlavy rozhodla sice pro dražší přípravek, ale rozhodně nelituju. Obsahuje 17druhů bylinek a tělo si vezme jakou bylinku potřebuje, takže to je nejlepší. Protože ty sama nepoznáš z čeho ti bolest vzniká. Dokonce kamarádka co trpěla na migrény toto brala pravidelě a bylo po migrénách. Jestli chcete ozvěte se mi na mailíka chalupovakatka@seznam.cz

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 04.03.2008 20:21
     
    Anavi,se Saridonem má dobré zkušenosti i moje mamka ,je pro ni nejrychleji zabírající,ale manžela bolí často hlava vzadu na temeni a na tu jeho bolest to nezabírá vůbec.mě hlava bolívá jakoby za očima a pomáha mi algifen v kapkách.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blanule2

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 13:33
     

    Máte problém s bolením hlavy a migrénami?Nezabírají Vám žádné léky?Napišt mi na mail Blanka83@email.cz a já Vám ráda poradím a pomůžu jak na to.Vše jen na přírodní bázy.Přeji krásný den.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 16:13
     

    Já zrovna na bolehlav netrpím, ale když už přijde, tak mi pomáhá kafe a citron. Kdysi jsem to někde četla a zkusila... a opravdu to pomůže. Tam tedy psali kafe a do něj citron, což je nepoživatelný hnus, tak to řeším šalamounsky, vymačkám citron a šťávu vypiju a pak to zapiju kafem. Už jsem někde slyšela doktorské vysvětlení, jak to funguje. Že ta bolest je od zúžených cév a kofein i céčko je rozšiřují. Mně se na tom líbí, že to není nic škodlivého, prostě když to nepomůže, tak to aspoň neublíží. Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 21:12
     

    Taky jsem migrenik a manža též. Mám kombinovanou - poúrazovou v kombinaci s tenzní a je to hrůza. Někdy jí předchází aura. Většinou mi záchvat začíná v noci, ve spánku, což je průšvih, protože zaspím první lehké příznaky a pak už mi většinou nezabere naprosto nic ani extra silné jednorázové léky. To se mi chce i umřít, jak mi je zle. Anavi ví, o čem mluvím. Vadí mi zvuky, světlo, pohyb i palce u nohy, i dýchání bolí. Prostě vadí naprosto všechno a jakékoli narušení ticha, či tmy je, jako by v hlavě explodovala nálož. A přitom je ještě na zvracení a zvracet při migréně, to máte pocit, že zvracíte i mozek... Někdy trvá záchvat i tři dny. eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 21:51
     

    drahu, mně se tím zvracením kupodivu spíš na chvíli uleví, ale stavy jsou to fakt hrozný!!!

    Nejhorší je, že poslední dobou jediný prášek, který mi to aspoň trochu utlumil, mi způsobuje "nepříjemno" v žaludku, takže se skoro bojím ho vzít, protože vím, že mi následně bude blbě. No stojí to za houby.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 22:07
     

    Děvčata, tak na takovéhle bolesti můj babský recept určitě nezabere. Škoda, bylo by to fajn. Nezbývá mi, než vám popřát, aby vás migrény navštěvovaly co nejmíň. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 22:11
     

    SPIKE, kafe miluju a patří k mým pravidelným rituálům, ale když mám migrenu, nemohu vůnikávy ani cítit!!! Obrací se mi žaludek sad smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.