čtvrtek 28. března, 13:06 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Bolest zad

Datum: 25.11.2010 22:33
 

Už víte jaké jsou možné příčiny bolesti zad?

 

[cviceni-doma.info]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status:

    Re: Bolest zad

    Datum: 25.11.2010 22:55
     

    Karlíku u sebe znám příčinu. Je to osteoporóza a díky ní popraskané obratle. Nic příjemného. Ani kosmodisk to nespraví.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolest zad

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 26.11.2010 09:15
     

    já taky znám důvod.....sportem ku zdraví a tělesné invaliditě....toť můj případsad smiley

     
  • Autor: rakave
    Status: nováček

    Re: Bolest zad

    Datum: 26.11.2010 12:26
     

    Přesně tak! To je bohužel i můj případ sad smiley Osteoporoza a prasklé obratle! Navíc o sobě říkám,že jsem odsouzena k věčnému mírnému pohybu.Protože když si sednu nemohu se pak vůbec rozhýbat grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil rakave (26.11.2010 14:35)
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Bolest zad

    Datum: 28.11.2010 08:23
     

    Což takhle skolióza.Mám záda prohnutý tak,že z profilu vypadám jak kachna a když si lehnu na záda mohou si děti pode mnou posílat angličáky.

     
  • Status:

    Re: Bolest zad

    Datum: 30.12.2010 11:31
     


    yaga napsal(a):

    Což takhle skolióza.Mám záda prohnutý tak,že z profilu vypadám jak kachna a když si lehnu na záda mohou si děti pode mnou posílat angličáky.

    Mám lepší model - rotoskolióza.

     
  • Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 30.12.2010 11:51
     

    Tý jo, to se máte v čem předhánět, tak nám všem s bolavými zády přeju do nového roku hlavně aby už záda nebolela a nebo alespoň aby se to dalo vydržet. flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 30.12.2010 13:34
     

    tak to přeju ze srdce ráda, páč vím o čem je řečflower smiley ...au au

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolest zad

    Datum: 30.12.2010 17:36
     

    I já vím o co je, taky chodím jak kachna a skučím, čekám na děti až přijedou po svátcích, mám v kuchyni na podlaze pětistovku a nemůžu jí zvednout . P.S. Nejezděte

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 30.12.2010 23:56
     


    Frantisek napsal(a):

    I já vím o co je, taky chodím jak kachna a skučím, čekám na děti až přijedou po svátcích, mám v kuchyni na podlaze pětistovku a nemůžu jí zvednout . P.S. Nejezděte

    grinning smiley dobrej for thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 02.01.2011 18:41
     


    Blb napsal(a):

    Karlíku u sebe znám příčinu. Je to osteoporóza a díky ní popraskané obratle. Nic příjemného. Ani kosmodisk to nespraví.


    Tak to je to s tebou, Honzo, fakt nahnutý. winking smiley 

    Mě záda taky bolí (no koho ne). Loni po pádu na ledu mi v nemocnici řekli, že se mi posunuly bederní obratle kupředu, ale že to možná bylo už před pádem. Tudíž se mám přijít ukázat cca za rok, jestli se sunou dál. Pak by je ev. sešroubovali, aby jim zabránili v tom posunování. confused smiley No žádné dobré vyhlídky. Ale je pravda, že zázračný kosmodisk jsem nezkusila. grinning smiley Věra

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Bolest zad

    Datum: 02.01.2011 18:43
     


    Blb napsal(a):

     

    yaga napsal(a):

    Což takhle skolióza.Mám záda prohnutý tak,že z profilu vypadám jak kachna a když si lehnu na záda mohou si děti pode mnou posílat angličáky.

    Mám lepší model - rotoskolióza.


    No jo chlap!Ten aby na tom nebyl hůř než baba!

     
  • Autor: JarmilaP
    Status: nováček

    Re: Bolest zad

    Datum: 23.07.2011 16:47
     

    Na záda a vůbec pohybové ústrojí jsou perfektní emulze Efffi, my je s manželem používáme a díky nim sport nebolí :-) Dají se koupit na [www.efffi.cz] :-)

     
  • Autor: Angelina54
    Status: začátečník

    Re: Bolest zad

    Datum: 24.02.2015 14:17
     

    Ahoj, já hodne trpím na bolesti zad v bederní páteři... rodina mi předhazuje, že je to díky tomu, že jsem jako mladá a blá chodila v bokovkách a měla holá záda a tak dále.. ale od doktora jsem zjistila, že opravdu sportem ku zdraví a k trvalé invaliditě, do 12 let jsem krasobruslila a pády na zadech zanechaly své následky... chodím teď na hodiny cvičení, jmenuje se to přímo zdravá záda a hodně mi to pomáhá, stále se učím nové a nové cviky a musím říci, že se mi spí čím dál lépe

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 15.05.2015 09:24
     

    Cviky při bolesti v zádech - Helptobefit podle Ludmily Mojžíšové

    [www.youtube.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (15.05.2015 09:25)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.