sobota 20. dubna, 15:15 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Bolest zad

Datum: 25.11.2010 22:33
 

Už víte jaké jsou možné příčiny bolesti zad?

 

[cviceni-doma.info]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Bolest zad

    Datum: 29.07.2016 09:07
     

    O různých bolestech a následném léčení jsem přečetla dost zde [www.zdravi-hubnuti.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolest zad

     
     
  • Autor: Mia75
    Status: nováček

    Re: Bolest zad

    Datum: 25.02.2017 13:28
     

    Na bolest zad mě pomáhá brufen smiling smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Bolest zad

    Datum: 26.04.2017 12:11
     

    Bolest zad podle mě vychází ze špatného životního stylu a měla by se prodiskutovat s lékařem. Mě třeba poslal na rehabilitace a to cvičení mi začalo tak pomáhat, že jsem se začala více zajímat a objevila cvičení s SM systémem. Hodně informací o tom píšou například tady [www.hubnuti-jak.cz], rozhodně mrkněte a vyzkoušejte smiling smiley Mně to pomohlo maximálně.

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Bolest zad

    Datum: 26.04.2017 15:19
     

    no pokud to není zdravotně ,tak bolesti zad jsou klasická civilizační choroba aka nehýbu se. Je potřeba cvicit svalstvo atd.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 26.04.2017 19:34
     

    bolesti zad mám už z dětsvtí, když jsem dost sportovala. Civilizační ani ze špatného životního stylu to opravdu není nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 28.04.2017 10:54
     

    je rozdíl, když bolí záda ve dvaceti a v sedmdesáti. Zrovna chodím na RHC a chodí tam spousta mladých, pokud nemají přímo postiženou páteř, je to nedostatkem pohybu už od dětství- sezení u PC a TV. I sestra to říkala, že si radši nechají napsat rehabko, než aby změnili styl, nebo chodili cvičit. Taky si pamatuju že na základce chodila doktorka a kdo se hrbil, chodil na nápravný tělocvik.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (28.04.2017 10:56)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 08.02.2023 13:35
     

    Má tady někdo neuropatii a zároveň altrozu v koleně? Nikomu to nepřeju. Je ale zajímavé co je horší, někdy o koleně ani nevím .. dneska jsz myslela. Že chcipnu, nemohla jsem dolest domů.Zvednout nohu a překročit práh, je jak by mě natahovali na mučidlech. Na WC už mám ty přísavný držaky, abych si sedla a zase vstala. A hlavně to stihla grinning smiley

     

    držaky,

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 08.02.2023 16:57
     

    Tak znovu chodím na RHC, s bolestí mi ale pomohly infuze, ted´ cvičím metodu SM, není to sadomaso grinning smiley, ale cvičení s gumovými lany a je to bez větší námahy, ale účinné. Zpevní to páteř , pomúže při vyhřezlé plotýnce, no už jsem si je koupila domů.

    Kordul ,obě kolena mám v háji, obě několikrát punktovaný, někdy se to dá, ale nesmím dělat určité pohyby, tak jsou v klidu. Ale tento týden se ozvalo levé, musela jsem zaobat Biofenac. No je to na prd.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 08.02.2023 21:23
     



    Pinka napsal(a):

    Tak znovu chodím na RHC, s bolestí mi ale pomohly infuze, ted´ cvičím metodu SM, není to sadomaso grinning smiley, ale cvičení s gumovými lany a je ...

    Něco podobného mám v tělocvičně. Je to něco jako gumicuky, dlouhé asi 2,5m a dobře se s tím protahuje.

     
  • Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 08.02.2023 22:50
     

    Pinko, Kordulko, je to i počasím teď. U nás se to projevilo i na kocourovi. Ten kdysi potrhaný od psa, měl dost složitou operaci na kyčli, prakticky nemá kyčelní kloub ale nebylo to na něm po rozchození vidět. Ale přece jen asi trochu víc zatěžoval záda a druhou packu a teď najednou začal divně chodit. Přikrčený zadek, oslabené zadní packy. U doktora mu diagnostikovali artrozu, kterou teď rozbouřilo počasí a chlad. Dostal injekci a sirup. Zdá se, že trochu zabírá, začíná víc chodit a sám to různě víc zatěžuje a jakoby procvičuje.Už aby zima skončila.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 09.02.2023 09:51
     

    Určitě i počasí, kolem mě si hodně známých zrovna ted´ taky stěžovalo. No a zvířátka si určitě umí pomoci i trochu sama, to je v přírodě instinkt.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 09.02.2023 10:13
     

    O bolesti zad bych mohla psát romány. Jako holka jí jsem třikrát v týdnu měla tréninky, a jak se říká sportem ke zdraví a trvalé invaliditě. Od 15ti mám problémy se zádama. Můj ex byl po operaci páteře a je doteď v invalidce. Dceři před rokem vypadla plotna a má také problémy. Doteď chodí k psychoterapeutovi. Tak držím palce ať vám je brzo líp winking smiley thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolest zad

    Datum: 09.02.2023 15:53
     

    Chtěla jsem jet na zahradu, ale neohnu nohu v koleně, brzda, plyn je problém.Děda mě nepustil, že bych někde vlítla. Kevin a Mikeš/ soused, se odeme nehnou. Jak já jsem nasraná

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.