čtvrtek 28. března, 14:34 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolest v kyčlích.

Datum: 19.08.2006 14:40
 
Občas se mi stávalo, že mne bolí kyčle. Asi tak v 15 letech mi doktor říkal, že mám problémy s kyčlema. Řekla jsem mu, že ani omylem, neb jsem 10let bruslila a on na to, že mít budu!! A asi je to tady. Poslední týden to bolí denně, i večer v posteli, chodím jak pajda...confused smiley Namatlala jsem to fastum-gelem a chystám se k lékaři. Nevíte někdo, co by to tak zhruba mohlo být?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.06.2009 09:53
     

    Tomu léčivému světýlku se říká biolampa (nebo taky polarizované světlo), má různé barvy a podle toho se i používá a má ji v nabídce např. Zepter. Já s tím zkušenosti nemám, tak nevím, jestli to opravdu pomáhá, ale vím že to lidi používají po úrazech, na různé záněty ap. Nebude to žádná radikální léčba, ale pokud to uleví od bolestí, tak proč to nezkusit. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolest v kyčlích.

     
     
  • Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.06.2009 09:53
     

    vld, který už sem asi nepřijdeš, není to náhodou reklama???? nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.06.2009 17:37
     


    jaja99 napsal(a):

    vld, který už sem asi nepřijdeš, není to náhodou reklama???? nono smiley

    náhodou jo... thumbs up sad smiley

     
  • Autor: donny0007
    Status: nováček

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 20.10.2009 20:14
     

    Na bolesti zad a kyčlí vřele doporučuji akupunkturu, Je to jediné co mi pomohlo. Navíc ten můj vystudoval čínskou medicínu takže mi rádí i tak kolem, co orgány a tak, nabádá mě že hl. dělat co můžu pro své ledviny, což by měla každá žena, jsou na to čaje, potravinové doplnky atd. Mohu vám doporuči co užívám já. Pokud jste z Ostravy, mohu vám ho doporučit. Není to sice moc příjemné, no ale zabírá tokdyž doktoři nepomohli.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 21.10.2009 13:41
     

    Věrko ta lampa se jmenuje Bioptron lampa, mám jí doma a jsem s ní spokojená. Léčím si s ní ekzémy na rukou a svítím kyčle a myslím, že to je lepší. Nestála zrovna malý peníz, ale je fakt dobrá. Mám k ní ještě barevné sklíčka, páč každá barva je na něco jiného a má jiný účinek.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (21.10.2009 13:46)
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 17.11.2009 15:01
     


    iriska napsal(a):

    Věrko ta lampa se jmenuje Bioptron lampa, mám jí doma a jsem s ní spokojená. Léčím si s ní ekzémy na rukou a svítím kyčle a myslím, že to je lepší. Nestála zrovna malý peníz, ale je fakt dobrá. Mám k ní ještě barevné sklíčka, páč každá barva je na něco jiného a má jiný účinek.


    Taky už 2 roky používám Bioptron lampu od Zepteru (stála mě 42 tisíc), tak jí používám na všechno, alergické reakce, bradavice, bolesti v loktech , jizvy. Nedám na ní dopustit, i když naše p. doktorka se mi vysmála, ale mám problémy s páteří a od toho různé další bolesti svalů, úponů a šlach a na to mi to fakt pomáhá. Samozřejmě, že si světlem nevyléčím artrozu, mě stačí, když nemusím jíst léky po hrstech.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 17.11.2009 15:33
     

    Andy.....taky na ní nedám dopustit....zdravotní sestra na Centrum bolesti mi povídala, že si s tím vyléčila i ženské problémy. Konkrétně nemluvila.

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 22.11.2009 14:10
     

    Nečetla jsem všechny vaše příspěvky,,ale pokud některou z vás pobolívá kyčelní kloub,, je to z největší pravděpodobností od nestejné délky nohou,, vyzkoušejte dornovu metodu, která vám v tomto případě spolehlivě pomůže,, pokud jste někdo z Mostecka může mě kontaktovat na mailu bezbolestizad@seznam.cz :-))) hezký den Ppojistka

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 22.11.2009 14:45
     

    hm...tak co tak i v práci poslouchám, bolí kyčle každou druhou ženskou....že by jsme byly všechny s kratší jednou nohou? Pochybujiwinking smiley ...já aspoň ne a dnes v noci mě probudilo rejpání v kyčlisad smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 22.11.2009 14:57
     

    Já teda jo a o dost, ale kyčel je to, co mě trápí momentálně nejmíň, spíš páteř, krk, alergie. Měla bych jít na totálku, ale stále to odkládám a myslím, že raději dožiju bez operacesmiling smiley Když potřebuju někam dojít, vezmu si hůl a hotovo. Nějak se mi nechce se nechat řezat

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 22.11.2009 18:48
     

    No chápu, že mi třeba nevěříte,,ale každý druhý má kratší nohu,, na to pomáhá ručníková metoda,, od kratší nohy jsou pak potíže s vyrotovanou pánví,, posunutým křížokyčelním kloubem a následné potíže s celou páteří.Andora,,tobě doporučuji očistu jater,, nejlépe ostropestřec mariánský a enterosgel +B komplex Forte na noc

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 23.11.2009 07:23
     

    zkuste Hyalgel, berou se 3 dávky za sebou alespoň 1x ročně, moje máma to bere na radu ortopeda, který to vyzkoušel na sobě, pomáhá to obnově chrupavek, také má potíže s kyčlí. Stojí cca 180Kč je s příchutí jablka a pomeranče.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 23.11.2009 18:19
     

    Andoro, není důvod operaci odkládat, je to stále lepší než žít s bolestí, pokud jsi měla jinak celý život nohy v pořádku tak tě čeká jen pooperační bolest a ta za několik týdnů pomine a pak budeš zase běhat jako srnka

     

    256 - mě zase ortoped řekl, že takové a jiné volně prodejné preparáty jsou k ničemu, fungují jen ty na zavápnění kostí (a to ne každému) a ty jsou na předpis (a taky dost drahý)

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    hanik80

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 06.10.2010 19:24
     

    ahojík,já jsem vyzkoušela tohle to a vřele mohu doporučit a není to jen na tohle více se dozvíte tady

    [chlorella-a-spirulina.euweb.cz]

     
  • Autor: Peterja
    Status: nováček

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 06.04.2012 22:03
     

    Já mám výborné zkušenosti s čistě přírodními prostředky, které jsem vyzkoušel a bolest zmizela. Poradím Vám jak na to. Napište. Peterja@seznam.cz

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.