sobota 20. dubna, 14:38 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolest v kyčlích.

Datum: 19.08.2006 14:40
 
Občas se mi stávalo, že mne bolí kyčle. Asi tak v 15 letech mi doktor říkal, že mám problémy s kyčlema. Řekla jsem mu, že ani omylem, neb jsem 10let bruslila a on na to, že mít budu!! A asi je to tady. Poslední týden to bolí denně, i večer v posteli, chodím jak pajda...confused smiley Namatlala jsem to fastum-gelem a chystám se k lékaři. Nevíte někdo, co by to tak zhruba mohlo být?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 19.08.2006 16:22
     
    Mono, tady ti asi moc neporadíme. Nejznámější problém je artróza, mohou ji mít i děti, není to jen nemoc vyššího věku. Asi víš, že je to ukládání vápníku ve větší míře snad na chrupavce kloubu. Rozhodně si dojdi k doktorovi, pokud ano, tak vím, že moc pomáhá rehabilitační cvičení, které kloub udržuje pohyblivý.smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolest v kyčlích.

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 19.08.2006 17:49
     
    aliko...no na to jsem přesně myslela. Mám pocit, jako by se mi v kloubu dřel písek...nebo dřely hlavice o sebe. Jasně, že dojdu k doktorovi...já jen, jestli s tím nemáte někdo zkušenost.
     
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 19.08.2006 18:40
     
    Já jsem na tom dneska podobně.Sekala jsem trávník a nějak mi asi píchlo v noze ,či cosad smileyangry smiley.Nikdy se mi to ještě nestalo.Jsem ráda že vůbec sedím.Nejlíp se mi ale chodi to je bolest minimalnismoking smiley.Ležet a sedět moc nemůžu,tak asi proběhám noc. Nojo jsme chudinky,ikdyž ja spoléhám na to že ráno zas budu fit.Tak kdo se přidá k nám do klubu a bude si stěžovat na bolístky ?winking smileygrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 26.02.2007 13:09
     
    Moni, zkus se poradit na [www.celostnimedicina.cz], já jsem tam velmi spokojená.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Dianka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 18.03.2007 12:31
     

    Za všechny nemoci zčásti může i stav naší psychiky. Žijeme v neustálém stresu a zapomínáme na ty nejdůležitější a nejkrásnější hodnoty jako je láska, přátelství, radost… Koukněte na stránky:

    [www.reiki-cchikung.cz] ,

    [www.tantra-joga.cz]
     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 18.03.2007 15:05
     
    Mono, moje dcera si začala stěžovat na klouby už někdy v 18letech.
    Problémy má pořád, taky dvě děti a další zdravotní problémy, někdy je to lepší, někdy horší, občas bere nějakou Donu, někdy jí trochu pomůže ale teď už moc ne.
    Musíš holt za panem doktorem, těžko radit. Třeba se to spraví, mám známou, která takhle trpěla,
    když měla malé děti a teď, když jsou dospělé, má pokoj.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kačka

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 07.02.2008 09:39
     
    ahoj...kolem 12 sem mělaproblémy s kyčlema..doktor mi řekl že mi hlavice sklouzla dozadu a musela sem na operaci..kyčel mě bolela pořád...určitě jdi k lékaři co nejdřív...čím dřív tim líp
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 07.02.2008 09:52
     

    Hlásím se mezi vás! winking smiley

    Často mě pobolívá levá kyčel. Je to hnus! angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 07.02.2008 15:02
     
    Jsem zjistila, že mne to bolí jen po rytí. grinning smiley Teď po zimě po bolesti ani památky!!! winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    pavla

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 29.03.2008 22:09
     
    Zdravim,postizene.Ty same priznaky,co zde vetsina popisuje,me postihli taky,za chuze apohybu to neboli,ale kdyz mam vstat arozejit se,tak to je sila v leze v noci totez.Zkousela jsem mazat,ale cviceni to bylo asi nejlepsi co mi pomaha.Nechci jit hned k doktorovi,na to je casu dost,to snad az polezu po ctyrech.Nebo radsi jit.Pavla
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 30.03.2008 08:22
     

    Já bych na podzim měla jít na totální náhradu, jenže se tak strašně bojím, že to asi zase neabsolvuju a p. doktorka už se asi se mnou nebude vůbec bavitsad smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 30.03.2008 11:00
     
    Chtěla jsem se s vámi ještě podělit o jednu zkušenost. Nesmějte se. Já tomu taky nevěřila, dokud jsem nezkusila. Skoro celý loňský rok jsem promarodila kvůli bolestem rukou. Před vánoci mi jedna pani půjčila Bioptron lampu od Zepteru. Smála jsem se, k čemu lampu. Prý ať to zkusím. Svítila jsem asi 10 dnů a zdálo se mi, že je mi o něco líp. Ale bylo těsně před vánoci a nechtělo se mi řešit její koupi. Říkala jsem si, že uvidím a tak. Znáte to. Jenže za pár dní mi bylo zase tak mizerně, že jsem si tu lampu okamžitě koupila. Takže od vánoc svítím několikrát denně na ramena, lokty, kyčle, krk , kolena - prostě na všechno, co mě bolí. Nevím jak je to možné, zdá se, že to pomáhá od bolesti. Já vím, že mi to nevyléčí ani výrůstky na krční páteři ani artrozu kyčle, ale nemusím denně snít několik tramalů jako vloni. Jsou dny, kdy si musím léky vzít, ale jsou taky dny, kdy je mi skoro dobře, jako mi už leta nebylo. Tak nevím, jestli je to sugesce, nebo jestli to světlo fakt může pomáhat. Co vy na to?smiling smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 15.04.2008 22:07
     

    Hlásím se do klubu . { částečných I N V A L I D Ů }

    Tyto pocity už se začínají objevovat i u mne.Když jsem v zimě na horách tak hlavně při plužení, to se mi zdá ,že snad odejde kyčel sama. Po celý zbytek tak někdy se bolest dostaví ,ale ještě to není nejhorší.Dámy odchází nám vápno atd. s tím spojené. Doufám,že nebudu muset na operaci.V takovýchto případech bolesti se snažím stát oběma nohama stejně a vždy to poleví. Doktoři tvrdí na nástupišti nepřenášet váhu jen na jednu stranu,když sedíte nedávejte nohu přes nohu.nono smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolest v kyčlích.

    Datum: 15.04.2008 23:27
     

    Bolest varuje

    Prvnín příznakem,kterým na sebe osteoartróza upozorní ,je bolest.Přichází plíživě,nejprve je jen po větší zátěži,později i po mírné.Pokročilejší stadia jsou provázena bolestí trvalou, a to i klidovou anoční,která nemocného nutí vstát z postele a krutou bolest rozchodit.Bolest je loupavá,píchavá ,řezavá i svíravá.Ale POZOR ! Bolet může i jiný než postižený kloub.Při onemocněníkyčle to bývázpravidla koleno.Někdy se zdá mže bolí kůže nad a v okolí kloubu.Tyto projevy úzce souvisí s postiženín svalů,které jde s chorobou kloubů ruku v

    ruce .flower smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.