čtvrtek 28. března, 09:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Barulka
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Bolení bříška a prdíky u miminek

Datum: 10.01.2013 10:24
 

Ahoj všem, můžete mi prosím poradit, co Vám zabralo na prdíky nebo bolení bříška u miminek??Našla jsem hodně věcí,ale nevím co vyzkoušet.Probiotika, mastičky,nahřívání bříška, cvičení...jde mi z toho hlava kolem.Co máte osobně vyzkoušeného?

Děkuju předem za jakoukoliv radu

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Autor: zzka
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 18.11.2013 18:21
     

    My jsme na bolení bříška používali kmínový a feniklový čaj pro mě maminku a prckovi jsem dávala před jídlem Espumisan.Pět kapiček a pak když jsem nekojila,tak jsem mu dávala 5 kapek do lahvičky s mlíkem.A co je kolika nevíme....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

     
     
  • Autor: sandra31
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 04.12.2013 19:11
     

    ahoj, no chce to fakt zkoušet, z naší zkušenosti můžu říct, že jsem si fakt hlídala, co jím a taky dávala espumisan před každým kojením. taky jsem šla na baby masáže a pak je tak 2x denně na bříško praktikovala..a hodně dávala malou na bříško.

    co mi zbylo, využijeme občas i s přítelem.

    jinak teď má espumisan i soutěž..pokud koupíte, tak se jukněte na jejich stránky, tkm je i spousta zajímavých tipů.

     
  • Autor: Misha30
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 04.12.2013 22:10
     

    Jo jo s bolením bříška jsme si taky užili své. Naší malé jsem dávala také feniklový čaj, ten je vynikající. Byla po tom vždycky klidná a potom ještě jsou dobré probiotické kapky. Na ty také nedám dopustit. Našla jsem je přes diskuze na internetu, jsou hodně populární.

     
  • Autor: Paja83
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 08.01.2014 14:34
     

    já nejsem škrt, ale když jsem se dověděla cenu probiotických kapek, podlomily se mi kolenasad smiley naštěstí manžel donesl z lékárny Espumisan a ten po třech dnech začal zabírat a synkovi pomohl od nafouklého tvrdého bříškawinking smiley Ještě jsme předtím zkoušeli Sab simplex - ale teda to dávkování 15 kapiček - než jsem to nakapala! angry smiley a hlavně lahvička byla hned pryč ... Espumisan nám vydržel mnohem déle! Dávkovali jsme 5 kapek před každým jídlem winking smiley k tomu cvičení nožičkama, polohování do klubíčka nebo tygříka a teplo na bříško ;-) je to o 100% lepší thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 08.01.2014 15:51
     

    Já přijela domů z porodnice, dala malou do postýlky a šla si uvařit pořádnej segedín. grinning smiley Vůbec mě nenapadlo, hlídat co jím a co ne. Jedla jsem vždycky všechno, normálně a s mírou. Od zeleniny až po buřty grinning smiley, Ale moje děti nikdy na žádný prdíky netrpěly, tak nemůžu radit. Kojila jsem a příkrmy jsem začala dávat kolem 5-6 měsíce, mě totiž kojení nebavilo. Já jsem asi v tomto jiná. Kolem roku a půl jsem přešla na normální kravský mlíko a dělala jsem jim kakao. Děti jsou zdravý jako řípy. Nemoci, kašle, rýmy, průdušky se nám vcelku úspěšně vyhýbají a co jsou antibiotika skoro neznáme. Dnes je jim 9 a 16 let. Nemají nadváhu, nejsou hubený, jsou akorát. A jedly a jí všechno. Tak jako já, od zeleniny po maso.

    Ale mám kamarádku, která si nedá ani čerstvý chleba, aby dítě netrpělo. Nejí ani kuře na paprice, prý ta paprika dítěti škodí. Tak nevím, občas lidi strašně přehánějí.

    Ale musí to být hrozný, když dítě pláče a člověk neví proč. Já tohle opravdu neznám, děti málokdy plakaly. Ani u své sestry, ta má teď 5ti letého a ten snad ani nikdy nebrečel eye rolling smiley

     
  • Autor: zzka
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 05.02.2014 18:44
     

    S tím souhlasím,dávat od všeho trochu a netrápit přehnanou péčí sebe a ani děti...ať je to v jídle nebo v jiném...A když už problémy s prdíky nastanou,máme vyzkoušený Espumisan,je levný (asi 85Kč),dětem neškodí a můžou ho i mimi smiling smiley nka od narození a to o něčem vypodídá...

     
  • Autor: pista2
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 05.03.2014 18:27
     

    Musím souhlasit,probiotika jsou drahá jako čert a Espumisan nám zabíral stejně a možná i líp,zkoušeli jsme oboje.Nakonec jsme věrní Espumisanu a nemůžeme si kapky vynachválit,vím,že každé mimčo je jiné,chce to zkoušet a mít pevný nervy....

     
  • Autor: sandra31
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 20.03.2014 20:59
     

    na prdíky u miminka nám osobně nejvíc zabral epsumisan kapičky. mají super chuť a mimču chutnají. dávám většinou na dudlík před kojením. nám fungují skvěle. dobrý poměr kvalita a cena

     
  • Autor: Silke
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 30.10.2014 20:20
     

    Nám zabraly kapičky Espumisan. winking smiley Pět kapek na lžičku před krmením, a pak po odříhnnutí ještě cvičení s nožičkama.

     
  • Autor: Silke
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 03.11.2014 11:41
     



    HanaK napsal(a):

    osobně mám vyzkoušeno, že maminka musí přemýšet co jí a vyzkoušet, co jíst může a co odnese miminko bolením bříška...

     

    No, ale já bych nemohla jíst vůbec nic, fakt jsem držela tu protikolikovou dietu velice důsledně a stejně to nepomáhalo - tak bych buď přestala kojit nebo jsem měla na výběr pomáhat miminku od koliky kapičkami Espumisan a ty nám opravdu pomáhaly. smiling smiley

     
  • Autor: Silke
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 11.11.2014 17:09
     

    Na prdíky malému nejlépe zabral Espumisan - pět kapek do mlíčka a byl klid od všeho trápení s kolikou. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Lenkapok
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 04.12.2014 10:42
     

    nám nejvíc zabral espumisan a baby masáže. espumisan dávat před každám krmením a masáže bříška alespoň 2x denně a dávat hodně na bříško a nosit na tygříka

     
  • Autor: Silke
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 15.12.2014 22:40
     

    Tak tak, každému miminku zabírá něco jiného, a dokonce některá miminka vůbec nic nepotřebují, protože koliku nemají - kamarádka třeba vůbec neví, o čem mluvím a to má děti tři. winking smiley

    Nám třeba nejlíp zabraly kapičky Espumisan.

     
  • Autor: balijka
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 17.12.2014 13:06
     

    nám taky zabrali fajn kapičky od espumisanu, dávám asi 10 kapiček před každým krmením a fakt super. působí jen ve střevě miminka a dají se dávat už od narození. takže klidně hned do porodnice s sebou

     
  • Autor: balijka
    Status: nováček

    Re: Bolení bříška a prdíky u miminek

    Datum: 17.12.2014 13:09
     

    espumisan je fakt good i gut..prostě super.zachránil nám už pár špatných nocí..dávám pravidelně už jen jako prevenci.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.