sobota 20. dubna, 15:52 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.04.2014 08:15
     

    Za chvíli jedu na ORL. Půl roku zápasím se zahleněním dutin, jsem úplně vyšťavená. Udělají rentgen a zjistí, že mě houby je sad smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.04.2014 10:11
     

    Artur, tak kéž je ti líp flower smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.04.2014 10:54
     

    Arturko, zkoušelas prolévat dutiny Vincentkou nosní sprchou? Syn taky trpí na dutiny, tohle mu dost pomáhá.

     

    Holky, letmo jsem pročetla, co máte za potíže ... Vidím, že máme velké štěstí, že je v rodině fyzioterapeut. Sice je sestra 100 km daleko, ale kdykoliv je ochotná za rodiči přijet, nám pomůže taky, když je potřeba. A hlavně víme, co máme cvičit, když nás někde bolí.

    Všechno je o správném držení těla (= správné brániční dýchání). Jakmile svaly ustrnou ve špatné poloze, zneprůchodní cesty pro nervy, opotřebovávají se kloubní pouzdra ap. Ale hezky se to říká, že jo?

     

    Na migrény by mohla pomoct kraniosakrální terapie.

     

    Kolegyně ji loni přemluvila, aby v Kopřivnici uskutečnila pár kurzů o fyzioterapii - jak si pomoci doma sama:

    [www.balsamina.cz]

    [www.balsamina.cz]

    [www.balsamina.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (12.12.2014 10:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.04.2014 12:22
     

    vincentka je dobra nebo slana morska voda

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 29.04.2014 10:47
     

    Tak já mám po další návštěvě na ORL. Žádný zánět nemám, ani bacil tam není. Prý je to alergie sad smiley Nevím na co a docela se tomu vyšetření vyhýbám, protože můžu být alergická na tisíc věcí. Když tam nejdu, tak žádný alergik nejsem grinning smiley stydlin smiley

    Doma mám rhino konvičku. Tou si občas dutiny proleju se slanou vodou. Požeru pilule na alergii a snad to bude dobrý. V létě jeden k móři, tak musím být zdravá, jinak bych nepřežila letadlo.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 03.05.2014 22:53
     
    dscn9563.jpg

    Tak sem taky něco šoupnu , něco nového, taky mě bolí celé tělo, 5 dní mě bolí v krku, mám chřipajznu, chrchlám a od dnešního rána vstávám o berlích , neboť se nemohu zvednout , mám asi skříplý nerv nebo co . Na stole mám pár medikamentů , jako Stoptussin,,Florsalmin, Coldrex,Paralen , Dorsiflex, Nurofen,,Ibalgin,, Ultracod, Discofenac,,Indometacin.. ještě že u baráku nejsou železniční koleje tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 03.05.2014 23:36
     



    Arturka napsal(a):

    Tak já mám po další návštěvě na ORL. Žádný zánět nemám, ani bacil tam není. Prý je to alergie sad smiley Nevím na co a docela se tomu vyšetření vyhýbám, protože můžu být alergická na tisíc věcí. Když tam nejdu, tak žádný alergik nejsem grinning smiley stydlin smiley

    Doma mám rhino konvičku. Tou si občas dutiny proleju se slanou vodou. Požeru pilule na alergii a snad to bude dobrý. V létě jeden k móři, tak musím být zdravá, jinak bych nepřežila letadlo.

    ... alergie je svině. Na alergologii docházím už 12 roků a teprve po sedmi letech jsem zažil jaro a léto bez alergických příznaků. Každý den prášek a jednou za měsíc na injekci. Alergie na roztoče, plísně, jívy, břízovité, trávy 1 a 2 (?), lípy, ... .

    U moře alergie neexistuje, tam se mi vždycky ulevilo.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 03.05.2014 23:40
     

    Mě je teď dobře, našla jsem sama svůj alergen a tady v okolí není. Mě týrají hnusné smrduté střemchy, jako by mi hodil někdo písek do očí.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 04.05.2014 11:19
     

    taku a čím se projevuje tvoje alergie? Rýma?

     
  • Autor: Vochomurka
    Status: nováček

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.05.2014 16:23
     

    Ahoj já když mám takový ten pocit že mě všechno bolí, všeho mám plné zuby a chci si v klidu odpočinout, zrelaxovat a zregenerovat, tak se zamknu v koupelně zapálím svíčky namažu se bahnem a chvíli relaxuji. Potom si dám pořádnou koupel a to dělá zázraky. grinning smiley Posílám odkaz na zázračné bahýnko z mrtvého moře [www.morespa.cz] Jen bych takový relax potřebovala obden tongue sticking out smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 04.06.2014 20:29
     

    bolí mě celej člověk, chvilku si budu číst winking smiley už mám bobuli na záda i na spaní grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 04.06.2014 20:39
     

    Kordul, já kdybych za den porvala tolik práce co ty, tak do západu slunce zhebnu winking smiley S prací to nijak nepřeháním a dnes jsem si dopřála masáž zad a šíje. Jsem nějaká prkená.

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 04.06.2014 20:42
     

    Vstala jsem ze záhonku a jsem celá hrbatá, musím u pletí klečet jinak to nedokážu, ale to vstávání, to je síla.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2014 07:36
     

    ..už mě trochu otrnulo,není to úplně OK, ale je to lepší, tak jsem si oholila nohy, winking smiley v sobotu máme sraz ze základky po 45 letech, nevím teda jestli půjdu

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2014 08:31
     

    Když už sis oholila nohy, tak MUSÍŠ !!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.