pátek 29. března, 08:30 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2014 19:55
     

    No a určitě máš jiný přeliv , tak opravdu musíš grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2014 20:00
     



    Frantisek napsal(a):

    No a určitě máš jiný přeliv , tak opravdu musíš grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    .......hi, hi, jsem úplně šedivá, tedy skoro,.... neohnu se nad umyvadlem grinning smiley ,.. vy dva teda máte starosti eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.03.2016 18:19
     

    Chci povídat o docela zákeřné nemoci a to je růže. Proč docela : dnes máme jiné léky a tuto nemoc lze léčit. Kdybych tuto nemoc měla asi tak před 30 lety byla bych dnes už někde jinde. Jsem ráda moc ,že naše věda ve zdravotnoctví takto pokročila a to teda dsost. Měla jsem dost vysoké horečky kolem 39 °C a byla jsem dost mimo . Noha natékala jako Ragbioví míč , nemohla jsem si na ni ani stoupnou. Návštěva WC byla tak obtížná ,že někdy jsem byla jak malé dítě. Nepřeji nikomu takové bolesti co zažívala moje noha. Když jsem chtěla usnout tak jsem se převracela nejméně dvě hodiny než jsem našla polohu pro mou oteklou nohu. Zábaly mokrých hadrů na hlavu na nohu chvilku pomohly. Začalo to vždy znova a znova ,každý večer zimnice a teplota. Jsem tak jakštak trochu z toho venku. Jinak bych ani snad nepsala ani na počítači. Učím se chodit jak malé dítě vliv rodiny byl tak bezva ,že jsem zjistila jak jsou i přátelé bezvadní. Řeknu vám ,že tohle bylo něco co mě neustále povzbuzovalo do života. Nevím zda bych tohle vše zvládala bez nich. Všem moc děkuji i touto cestou třeba to číst nebudou. Svět je krásný když máte kolem sebe tak citově i krásně přátelské lidi. Jsem ráda za vše a těším se až jim to budu moci oplatit . Promiňte mě jestli jsem vás oslovila , ale měla jsem strašně velkou touhu to napsat. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.03.2016 18:30
     

    Balanclady, napsala jsi to moc pěkně ! Pro těžce nemocné jsou rodina a přátelé jedna z nejdůležitějších věcí.

    Přeji brzké uzdravení flower smiley .

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.03.2016 18:38
     

    Díky ti moc. thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.03.2016 21:19
     

    Balanclady, je nesmírné štěstí mít kolem sebe lidi, kterým na tobě záleží ... a nejen v době nemoci.

    Dávej na sebe pozor, růže se ráda vrací ... flower smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.03.2016 11:06
     

    Balanclady,vystihla jsi to perfektně. Jsou to dobré vztahy co uzdravují winking smiley love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.03.2016 11:46
     

    ach jo - je to 14 dnů . co je z toho samého venku můj dědek . neměl to tak dramatické ..ovšem komplikace nastaly po nasazení ATB jménem Augmetin .. selhaly mu ledviny .. a dostal horečky - děsné hodnoty v krvi i moči . naštěstí si dcera , zjistila na internetu , že tyhle ATB se nemají ordinovat starším lidem právě z toho důvodu a p. doktorce byla říct svoje .. dnes už je dobře, díky jinak zachovalému zdraví dědka , ale nervy to byly . angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.03.2016 12:16)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.03.2016 17:41
     

    AUGMETIN TAKÉ MĚLA ,ALE OD KOLIKA LET JE ČLOVĚK SARÝ TO TAM NEPÍŠOU. jESTLI AŽ PO 60 nebo 70 letech to tam nepíšou. Prostě to dobře dopadlo.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.03.2016 18:08
     

    dědek ho měl taky už předtím - a nic .. tentokrát to ale dobře nedopadlo .. a já ho mám v kartě vyloženě jako nežádoucí . je to hnůj ..

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.03.2016 18:39
     

    Kaaj jak to je s tím lékem nežádoucí pro tebe nebo pro všechny kdo s tím příjde do styku ?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.03.2016 18:52
     

    no já Augmetin nesnesu kvůli žaludku - a dědek ho jednou měl na tu růži a dobré - a ted´když dostal růži podruhé mu uškodil na ledviny. dcera si to vyhledala na PC a tam zjistila , že není vhodný pro starší lidi a může způsobit selhání ledvin . což se stalo . po vyšetření v laboratoři se potvrdily velmi vysoké hodnoty - nevím čeho všeho . doktorka měla nahnáno . naštěstí se to po vysazení dalo pomalu do pořádku . .doktorka byla obvodní - ted´ se léčí na kožním dostal i mast a už je to dobré . zítra tam jde na kontrolu .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (10.03.2016 18:59)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 10.03.2016 22:17
     

    Tu mastičku bys nenapsala mám pořád otok a už to mám 3 neděle a nemohu se toho zbavit.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.03.2016 07:40
     

    nevím co to je - je to namíchané --- velký kelímek .- teď mi říkal , že to má z kožního a spíše na doléčení povrchového exému . na otoky asi Heparoid .

    a přeju ti brzké uzdravení flower smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (11.03.2016 08:18)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 11.03.2016 17:50
     

    Díky moc tal ekzém ten nemám a Heparoid zkusím.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.