čtvrtek 28. března, 19:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Německo
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Německo
Posílejte fotografie! Na výlet k našim blízkým i vzdáleným sousedům
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Bodamske jezero

Datum: 22.08.2013 20:45
 
017.jpg
Další fotografie:
Na prvnich fotkach jsou tzv. Pfahlbauten (sruby na kulech), postavene na poc. 30 let l 20 st., v Unteruhldingen,samozrejme byly od te doby zrenovovane. Dokumentuji zivot pred 5000 -3500 lety pred Chr.,z doby kamenne az bronzove. 'Torza kulu existuji v jezere do dnesni doby. Uvnitr nebylo mozno fotit, tak jen zvenku. Jsou v nich k videni puvodni dobove nastroje, atd.
Na posl. fotce je nejvetsi vodopad v Evrope ve svycarskem Schaffhausenu(23 m). Bohuzel je to foceno dost zdalky, na me to delalo dojem vetsiho splavu. Dal me jeste rusily stavby nalevo od splavu, ktere se tam vubec nehodi.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 21:01
    Hodnocení fotografie "Bodamske jezero": 5
     
    Ty první snímky jsou zajímavé. Musela jsem se přesvědčit, že koukám do galerie Bodamského jezera a ne na nějaké fotky z Asie smiling smiley
    Muselo tam být krásně, co?
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 21:35
     
    116.jpg
    Další fotografie:
    Verko, krasne tam bylo, je tam pekna krajina, vsude okolo jsou vinice a ovocne, hlavne jablecne sady, takze je tam nadherne i na jare, kdyz stromy kvetou.Ale je tam pekelne draho napr. ve srovnani s oblasti, kde zijeme. Neni problem tam za vcelku obyc. veceri pro 3 lidi vysolit 70-80 Euro. A ze by vzdy ta cena odpovidala kvalite, to se rict neda. Rovnez vstupy do muzei apod. Nikde nezaparkujes, aniz bys musela calovat atd.
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 21:40
     
    071.jpg
    Další fotografie:
    Par fotek z mestecka Überlingen, kde jsme bydleli.
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 22:10
    Hodnocení fotografie "Bodamske jezero": 5
     
    Didi, pěkná dovolená mls smiley a moc pěkné fotky thumbs down flower
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 22:11
     
    thumbs down
    ty chajdy na kůlech, to je jak na Bahamách thumbs down
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 22:23
     
    Přidala jsi další krásné fotky thumbs down
    A máš pravdu, Německo je dost drahé. Já teď hledám ubytování u Rýna, chceme tam jet na kola. Na stejný termín mi naskakuje i nabídka ve Vídni a zhruba za poloviční cenu! Tady jsem našla nejlevnější dvoulůžák na 4 noci za cca 6 800.
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 22.08.2013 22:39
     
    Verko, ubytovani celkem slo. Byt nas vysel na 14 dni na 918 Euro, coz je na lokalitu a hlavne obdobi prazdnin prijatelne. Ale je fakt, ze jsem to zabukovala zu nekdy v unoru a dost dlouho jsem vybirala.
    Ale jinak by tam chteli zaplatit snad i vzduch, ktery jsme dychali.Vstupy do muzei apod. nas vysly vzdy i pres 20 E. pro 3 osoby a hlavne to jidlo bylo nesmirne predrazene.
    Nejvic me nakrkli v Friedrichshavenu, kam jsem jeli pres silne protesty mladeho, takrka jsme ho vydirali, manzel se tesi na Zeppelin Museum, ja hlavne na vzducholod a nakonec tam byly jen same fotky a jeden blby motor ze vzducholode, pritom jsem v prospektech cetla, ze tam maji dokonaly model vzducholode na prohlednuti zblizka.
    Byla jsem tak nastvana, ze jsem tam ani nic nefotila. Naviv to mesto je vylozene nehezke.
    Ono je to tedy o teto oblasti dost zname. Treba Oberpfalz nebo Franky, kde bydlim, jsou taky moc pekne, ale je to tu podstatne levnejsi. Akorat to jezero tu tedy neni. Ale fakt je, ze tam maji skoro vsude hrozne dobre ryby a rybi polevky. Je videt, ze je to rybyrska oblast.Jezdit na kole se tu da taky, jsou tu pekne stezky.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 23.08.2013 00:34
    Hodnocení fotografie "Bodamske jezero": 5
     
    Juj, hneď by som išla. Vyzerá to tam kúzelne. Foto thumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Bodamske jezero

    Datum: 23.08.2013 06:43
    Hodnocení fotografie "Bodamske jezero": 5
     
    Věrko, přesně to jsem si říkala, kde ta Didi vlastně byla, že to je jak někde v Asii. Bodamské jezero podle první fotky bych teda netipla ani omylem.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Německo (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.