úterý 16. dubna, 16:32 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Severní Čechy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Severní Čechy
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Panorámata

Datum: 29.08.2017 13:18
 
21082997_10208282090124114_2977681497920288297_o.jpg
Další fotografie:
Při návratu z výletu jsem viděla ve zpětném zrcátku tak krásnou krajinu, že jsem musela na chvilku zastavit a fotit. Bylo to trochu v oparu, tak fotky nejsou moc pěkné, ale atmosféru snad vystihují.Vzpomněla jsem si na album od Hespy [www.week.cz]
Ten zámek je v Jimlíně a na poslední fotce jsou záběry na Doubravku (to jsem fotila při cestě od Komáří vížky do Teplic).
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Panorámata

    Datum: 29.08.2017 20:32
    Hodnocení fotografie "Panorámata": 5
     
    krásný thumbs down
     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Panorámata

    Datum: 30.08.2017 07:51
     
    SPIKE, jsou thumbs down , jevím se nad tím pokaždý, když se vracím z Prahy winking smiley. A nejen já - nedávno jsme měli sraz ze základky a shodli jsme se všichni, že jakmile se přehoupneme přes ty poslední vršky a otevře se nám tenhle výhled na Středohoří, máme intenzivní pocit radosti, že se vracíme domů. Asi senilníme eye rolling smiley.
    Jezdili jsme na školní výlety buď do Libochovic nebo na Peruc. Peruc byla horší, ve všech místnostech zámku všude jen samé obrazy Středohoří ve všech ročních obdobích a osvětlení. Nechápala jsem , jak toho Filu mohlo bavit malovat furt to samý eye rolling smiley. Dneska chápu, neměl foťák, tak maloval winking smiley, aby zachytil tu krásu, která je pokaždý jiná, ale nikdy se neokouká winking smiley. Už se mi několikrát stalo, že při příjezdu z Prahy jsem viděla tak krásný "obraz", že jsem prostě musela zastavit a vyfotit si to winking smiley. Někdy je to nasvícení prostě úchvatně kouzelný a člověk se nemůže vynadívat..

    Mmch., koukám, žes to brala ne po okreskách, ale dokonce skoro po cyklostezkách grinning smiley, jezdíš podle turistický mapy? Vezla jsem v pondělí syna ke kamarádovi na chatu na Markvarec a navigoval mě právě takovýma silničkama, kudy jsem snad nikdy před tím nejela ( páč si to pamatoval, jak jel na kole minule zpátky). Na Markvarec je to z Hřivic hoodně do kopce, ale když se jede odtamtud, je to krásný výhled a pro mě z úhlu, který je pro mě nový neokoukaný. Bylo krásně, byly vidět Krušky, mooc hezké pokochání to bylo smiling smiley.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Panorámata

    Datum: 30.08.2017 12:00
     
    Tak to jsem udělala chybu, když jsem se v Peruci před pár týdny nešla podívat i do zámku na Filovy obrazy. Někdy to napravím.
    Potřebovala jsem jet přes Rakovník, tak jsem musela z hlavní trochu odbočit. Musela jsem víc hlídat mapu, ale zase tam bylo klidněji i na to focení (navigaci nemám).
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Panorámata

    Datum: 30.08.2017 12:08
    Hodnocení fotografie "Panorámata": 5
     
    thumbs down
     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Panorámata

    Datum: 30.08.2017 13:06
     
    SPIKE, nevím, jestli není zámek aktuálně zavřený. Kdysi ho vykradli, loni tuším změnil majitele, vůbec nevím, jaký je aktuální stav. Ale tak minimálně je tam ještě Boženina studánka a Oldřichův dub winking smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Panorámata

    Datum: 30.08.2017 13:43
     
    U dubu i u studánky jsme byli, obešli jme to tam všude kolem, do malého muzea v zahradě zámku jsme jen nahlídli, trochu jsme spěchali.
     
  • Status:

    Re: Panorámata

    Datum: 01.09.2017 18:25
    Hodnocení fotografie "Panorámata": 5
     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Panorámata

    Datum: 01.09.2017 19:36
    Hodnocení fotografie "Panorámata": 5
     
    thumbs down thumbs down
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Panorámata

    Datum: 06.09.2017 11:51
    Hodnocení fotografie "Panorámata": 5
     
    Jo !!! thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Severní Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.