čtvrtek 18. dubna, 05:46 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: klarin
Status: začátečník

Biorezonance

Datum: 24.04.2013 23:24
 

Pomáhá to nebo ne?? Kouřím už pár let a chtěla bych na to zajít. Byl jste na tom někdo nebo víte o tom něco víc?? Vážně už bych chtěla přestat grinning smiley začla jsem teď bydlet sama a tolik peněz co vrazím do cigaret to je šílený smoking smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 25.04.2013 21:43
     

    hele byla jsem na tom uplne stejne jak ty..taky jsem kourila a bohuzel hodne nono smiley a kamarad mi rekl ze na tom byl at si zajdu taky...no a tak jsem zasla a super thumbs down no super jako nebylo to zrovna moc prijemny ale hlavni je ze to pomohlo a ze to ani nestalo tolik penez thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Biorezonance

     
     
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 26.04.2013 09:50
     

    jakto že to nebylo moc příjemný?? a kolik tě to stálo?? teď se toho začínám celkem bát chtěla jsem na to zajít sad smiley

     
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 26.04.2013 11:18
     

    vsak koukni sem bionce je to tam vsechno napsany i s cenou a kde to presne je..a nebylo to prijemny proto, ze ty si vlastne musis zapalit maji na to vyhrazeny i takovy balkonek grinning smiley a potom tu cigaretu a ten popel doneses doktorce a ona to pomoci pristroje ti dava do tela ty hnusy co jsou v tech cigaretach no ale na kazdyho to musobi jinak treba ti to nebude tak neprijemny thumbs down

     
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 15.05.2013 11:00
     

    tak jsem koukala na ty jejich stránky a nemají to zas tak drahý, čekala jsem teda víc za takovou proceduru, ale díky za typ, vždy je lepší jít někam kde víš jaký to je smiling smiley ale to celkem divný že chcou tu cigaretu a ten popel eye popping smiley

     
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 19.05.2013 16:39
     

    maji to skoro za pusu vazne je skoda na to nejit jestli uz nevim jak prestat a nic se ti nedari thumbs down a me to ani tak divny neprijde..tak kdyz to potrebuji k tomu aby te vysetrili...to je jak kdyz ti doktorka bere krev grinning smiley ted jsem si vzpomela ze vlastne musim v pondeli na krev neeee sad smiley

     
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 23.05.2013 10:56
     

    to máš vlastně pravdu smiling smiley a s tou pusou taky grinning smiley a tu krev ti vážně nezávidím, nemám to vůbec ráda, jednou jsem aji omdlela a vůbec jsem o sobě nevěděla confused smiley a to jsem těď byla nedávno na alefgologii a tam mě brali asi 5 ampulek hrůůůůza sad smiley

     
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Biorezonance

    Datum: 26.05.2013 09:32
     

    uz to mam nastesti za sebou ty odbery..nechapu jak se na to v klidu muze nekdo koukat...pritel mi vzdycky rika ze se na to koukam jak mu to tam picha a ze se mu libi jak ta krev tece do te ampulky..proste magor grinning smiley ale kazdymu dela neco jinyho zle..a co pujdes tam nebo ne??

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.