středa 24. dubna, 09:31 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 19.10.2011 20:02
     

    Jak nezaslouží, vždyť to všechno po tý starý podědí. grinning smiley

     

    Amee, no ty tam mám už půl roku minimálně, vozim je ségře, ale pokaždý jí je zapomenu dát. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 19.10.2011 21:51
     

    Jo tak tohle znám grinning smileygrinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 19.10.2011 23:30
     


    Amee napsal(a):

    Trixinko, mě tedy v tvém "bordelu" zaujaly nůžky na drápky. thumbs down

    Jen jestli to spíš nejsou nůžky na odstřižení revků rostlinek, které potká po cestě smoking smiley . Takové kleštičky se hodí vždy...že Hespo? winking smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 07:52
     


    Missi napsal(a):

     

    Amee napsal(a):

    Trixinko, mě tedy v tvém "bordelu" zaujaly nůžky na drápky. thumbs down

    Jen jestli to spíš nejsou nůžky na odstřižení revků rostlinek, které potká po cestě smoking smiley . Takové kleštičky se hodí vždy...že Hespo? winking smiley


    To mi připomíná jak chodím na procházku s kočárkem a v kabelce přidělané na rukojeti vozím zahradnické nůžky - kdyby něco. Teď zrovna se hodí větvičky šípků nebo neopadavých keřů pro podzimní dekorace apod. grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 09:02
     

    Simi, na stejné účely mám v kabelce staré man. nůžtičky a v autě vozím neustále zahradnický kleště a lopatku winking smiley .

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 09:34
     

    Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama a že jsou i horší - viz ta lopatka. grinning smiley Missi, na co vlastně vozíš tu lopatku? confused smiley Já jen, že mám v kabelce ještě místo. grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 09:39
     

    zahradní nůžky tahám taky pořád grinning smiley - v batůžku, kabelku vůbec nemám smiling smiley

    Mám totiž v práci perfektní nůžky, zatímco doma staré mizerné, tak si je doma půjčuju winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 09:58
     

    Missi, nůžky jsou hned pod kleštičkama, jsou skládací. grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 11:11
     


    Simi napsal(a):

    Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama a že jsou i horší - viz ta lopatka. grinning smiley Missi, na co vlastně vozíš tu lopatku? confused smiley Já jen, že mám v kabelce ještě místo. grinning smiley

    Ta je tam od dob, co jsem s Hespou jezdila na kytí do zrušených zahrádek winking smiley . V té době jsem vozila i polní lopatku...tu jsem již vyndala.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 12:49
     

    Hani, u nás je to přesně naopak, v práci stojí všechni za hovno, tak si různé vybavení půjčujem z domu grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 12:58
     


    Trixinka napsal(a):

    Irisko, tak to netřiď a prostě to přesyp. grinning smiley


    Doporučuji, praktikuji smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.10.2011 16:52
     

    Anavi to tý nový kabele nemůžu udělat.....a fakt potřebuji ty paragony a papíry a bůhví co přebrat....ale na to fakt musí být náladaeye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:02
     

    Krom věcí popsaných na první straně mi přibyl podstatně větší mobil, k svinovacímu metru jsem přidala ještě kovovou lžíci na boty stydlin smiley a jednu kapsičku plnou prášků na různé neduhy, včetně průjmu spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

    Taky mívám v kabelce tiktak a nějaké ňamky pro příležitostně pozdravené cizí psy a minimálně jedno nescafe 3v1, kdyby mi někde nabízeli turka winking smiley a pak se mi tam občas vytvoří klasický bordel z účtů a jiných veledůležitých papírků, což ale zpravidla rychle zlikviduju.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:14
     

    ... a mně tam dneska přibyla černá tanga ... kolegyně je viděla, prý si na mě hned vzpomněla a zakoupila mi je... no a kam v práci s nima, že jo? Tak šup do kabelky... doufám,že to odpo někde vytřesu při placení eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley , až se chytěj do cvoku u peněženky grinning smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:19
     

    Já byla v pondělí v Ledči na vstupní prohlídce a vzala jsem si skleničku s ranní močí.Doktorka jí nechtěla a já jí vyhodila až včera,když jsem si jela projet trasu do Votic a do Sedlčan eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley takový jsem prase thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.