pátek 19. dubna, 07:40 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:17
     

    grinning smiley zatím je prázdná, páč na vyklizení tý starý budu potřebovat náladugrinning smiley a čas

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:26
     

    Vyklidit kabelku je horší než vyklidit půdu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:31
     

    svatá to pravdathumbs down grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:36
     

    na půdě ten čurbes více méně očekávám, ale to , co se na mě vyvalí z mé kabelky, mě, jako dámu, vždycky překvapí. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 08:51
     

    los: ... tak teď jsi mě pobavila... thumbs down taky si říkám: Jak taková dáma jako já může mít takovej bordel v kabelce? eye popping smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 09:57
     

    Jestli vás to uklidní,tak já se za dámu nepovažuju a bordel tam mám takywinking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:01
     
    p1010289.jpg

    Mno, co k tomu říct. grinning smiley Jen jsem vás ušetřila účtenek a peněženky, tu mám v bundě. Tohle v kabelce, by dámu asi zabilo. grinning smiley stydlin smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Trixinka (16.10.2011 14:02)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:03
     

    Ani jeden posmrkanej kapesníčekeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley to jsi teda žabařwinking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:09
     

    Nejsem, ty si skladuju v kapse u bundy. stydlin smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:17
     

    A kde je nějaká strouhanka z svačin? smoking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:27
     

    Neni, jsem s klukama doma, takže zatim dodržujem sváči doma. A pokud něco kupuju venku, tak to skladuju po kapsách, kabelku na procházky nenosim, překáží při nahánění, sundavání a vysazování kluků odkudkoliv kamkoliv. grinning smiley Mě tak napadá, že ten pravej bordel mám pouze po kapsách. Jsem tak líná, že mě nebaví otevírat kabelku, abych to tam naházela zpátky.eye popping smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 14:31
     

    Tak já mám plnou kabelku tabákueye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 19:09
     
    Trixinka napsal(a):

    Mno, co k tomu říct. grinning smiley Jen jsem vás ušetřila účtenek a peněženky, tu mám v bundě. Tohle v kabelce, by dámu asi zabilo. grinning smiley stydlin smiley 

    Jejda, Trixi, tuhle automobilovou výbavu mívám v kabelce taky! eye popping smiley grinning smiley Minule jsem u kasy místo peněženky tasila formuli Ferrari grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (16.10.2011 19:09)
     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 19:35
     

    No, nevím, ale já jsem kupovala vždycky laciné kabelky (tak do 600 Kč), protože drahé jsou pro mě škoda...Měla jsem i podstatně dražší, ale vždy, když letěla do koše, tak mi jí bylo líto a tak jsem si řekla, že si raději koupím 2x do roka novou levnou kabelku, než neustále ošetřovat tu drahou starou..Tahám to s sebou všude, pokládám na různé povrchy ( např. v práci ve skladu na zem), tak že drahá je pro mě škoda. A navíc jsem na kabelky hrozný bordelář...

    Malá kabelka je nanic, tam se nic nevejde ( moje maminka vždycky říkala, že kabelka musí mít minimální rozměr takový, aby se do ní vlezly 2 l mléka a alespoň jedna štricle chlebagrinning smiley ), mám ráda takové ty větší, ovšem protože jsou levné tak podšívka většinou vydrží jen chvilku, udělá se tam díra, zapadnou tam cigára, zapalovače, léky, propisky, doklady, cestovní pas a a další životně důležité věci...Tak že to řeším tak, že až se protrhne podšívka a kabelka začne opovážlivě těžknout- což znamená, že má asi 6 kg, tak to vysypu, přeberu, přinejhorším zašiju a když už to nejde, koupím novou... Z té minulé, která byla podezřele těžká, jsem minule vytáhla dlouho hledaný hasák....grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.10.2011 19:36
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.