úterý 23. dubna, 19:41 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 04.03.2011 19:26
     

    Jo, jo já koupila psékovi kostičku (už v úterý) a dala ji do kapsičky,kde mám klíček od skřínky v práci.Takže každej den po příchodu na šatnu.....angry smiley angry smiley angry smiley .No,snad se chudák chlupáč dočkágrinning smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 04.03.2011 19:28
     

    Yago, to je přesný grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 26.04.2011 21:26
     

    Snad se nebudete zlobit, známá si s manžou otevřela e-shop s kabelkama, tak vám chci ukázat, že kabelka nemusí být jen na formát A2 grinning smiley . Pokud tím porušuju nějaké pravidla, tak se omlouvám a v tom případě prosím mody o smazání. [www.kabelkovyslon.cz]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 07.10.2011 23:40
     

    eye rolling smiley Dnes jsem zjistila, jak může být binec i v prázdné kabelce. No spíš v tašce, je docela objemná a má mnoho kapes a kapsiček. Už jsem ji dlouho nepoužívala a dnes jsem ji vytáhla, abych si ji vzala na kurz angliny (vejde se do ní v pohodě i velký sešit, svačina a jiné důležitosti). Cestou v metru jsem v ní něco hledala a z jedné kapsičky jsem vytáhla neznámý sáček s ještě neznámějším obsahem - a na něm nalepená cedulka "SPIKE, mína lobata". Takže mi svitlo, že to jsou semínka míny, která mi donesla nějaká dobrá duše (omluvám se, ale už si nepamatuji, kdo to byl) před 2 (slovy: DVĚMA !) roky na setkání v pizzerii v Praze.

    No chápete to!? confused smiley Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 08.10.2011 18:47
     

    Ano, Věro, já to naprosto chápu. Celou cestu na kurz jsi se těšila, jak si ty semínka konečně vyseješ. winking smiley grinning smiley

    Já jsem si koupila kabelku, která je z obou stran naprosto stejná. Uprostřed velká kapsa a směrem ke krajům menší a nejmenší. Je to fajn do té doby, než něco hledám. Sice přesně vím, co v které kapse mám, ale nikdy nepoznám která strana je právě vepředu než do ní vlezu. Rady o pom, abych si jednu stranu označila mi neudílejte eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileybylo by to házení hrachu na zeď. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.10.2011 23:01
     

    semínka bych v kabeli našla ráda winking smiley, já našla s několika týdenním zpožděním v jedné malé nanicdobré kapsičce mokré plesnivé kapesníky stydlin smiley.

    Měla jsem pocit, že ji nemůžu nechat prázdnou nono smiley, tak jsem tam strčila ty šnuptychly. A když nám o dovolené napršelo do stanu (bez dovolení protékal potůček prostředkem kempingového stanu eye rolling smiley), a já sušila věci, tak jsem na milou kapsičku zapomněla... a jak to dopadlo už víte. winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.10.2011 07:22
     

    Hano, v jistých situacích, kdy u sebe nemám vůbec NIC vhodného,bych se radovala i z mokrého kapesníčku winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.10.2011 19:44
     

    já si předvčírem dělala ordunk v peněžence.....samej paragon a složenka a papírky co nemám zapomenout, co musím koupit ....taky milion kapsiček na kreditky a ejhle.....v jedný složených 600,- českých......očička mi zablikala, ústa roztáhla a už budu objednávat u p. Basíkagrinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.10.2011 21:31
     

    Irisko, to je thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 15:57
     

    Iris, není nad to, udělat si občas pořádek v kabele grinning smiley Kdyby někdo vysypal mojí kabelu, ten by se divil, co by se tam našlo grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 17:51
     

    Kdyby někdo vysypal tu moji, propadla bych se hanbou... Jen tak namátkou: papírky po dvou snědených Kinder tyčinkách, účtenek nepočítaně, určitě nějaký leták eye rolling smiley stydlin smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 19:56
     

    tak já to ani říkat nebudu, co tam vše mám.....i kousek housky jsem tam dnes našlastydlin smiley . ALE....dnes jsem si koupila novou, tak jsem zvědavá, jak se mi osvědčísmiling smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:03
     

    Pojď se vsadit, že tak za tři dny v ní bude stejnej čurbes jako v tý starý grinning smiley ( z vlastní zkušenosti)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:07
     

    nesázím se, vím to takygrinning smiley , ale když jsem našla ty kačky, tak jsem si udělala radost a nech mi aspoň kousek radosti, že je ještě prázdná bez bordelugrinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.10.2011 20:12
     

    tyhle iluze o pořádku v nové kabelce mi vždycky vydrží nejdýl do prvního dne ,kdy si ji vezmu, páč tam přemístím spoustu důležitých věcí s ostatních kabelek. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyFajn je, že mám jen jeden bordel, který přemisťuju z kabele do kabele /+-pár drobností, které tvoří jakýsi základ v každé kabelce / winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.