úterý 23. dubna, 21:33 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 19:57
     

    Majko, ale ty pohledy pumpaře když zahlédl co se mi z kabelky noří :-) šunka olepená psími granulkami a pod .-). Docela se budu bavit až tam půjdu příště :-) je to nejbližší pumpa, jsem tam častým zákazníkem.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 23:00
     

    z hlubin baťůžku, co mám místo kabelky (dáma, že ano eye rolling smiley) lovím taky různé poklady, speciálně množství jablek - chystám si sváču + pár jablek, kdybych měla hlad a nějaké zbyde, zítra to samé, pozítří to samé a v pátek tahám kilo jablek winking smiley

    Klíče jsem teda vyřešila, mám je připlé karabinkou k takovému poutku uvnitř batohu, takže ty se hledají snadno (ehm, pokud je tam připnu a nestrčím do kapsy spinning smiley sticking its tongue out )

     
  • Autor: Meruna
    Status: nováček

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 23:55
     

    Dobrej klubík thumbs down

    Ani nechtějte vidět tu mojí. Občas rozsypané žvejkačky se slepeným bonbonem na kapesníčkách. eh smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 15.12.2010 00:06
     

    to jsem se zase uklidnila. Nedávno jsem se vracela z půlky cesty do práce domů pro mobil. Minuty letí, prohledám celej barák, zase zpátky do auta, znovu prohledat kabelku a co myslíte? Byl tam!!! eye popping smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.12.2010 01:20
     

    Tak jsem si s gustem přečet co nového v kalhotkách, a od srdce jsem se zasmál a konečně mám lepší náladu, den stál za prd, ale tohle mí vrátilo život. Díky holky love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.12.2010 07:00
     

    Carlos, že by Freud??? grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.12.2010 08:07
     


    Anavi napsal(a):

    to jsem se zase uklidnila. Nedávno jsem se vracela z půlky cesty do práce domů pro mobil. Minuty letí, prohledám celej barák, zase zpátky do auta, znovu prohledat kabelku a co myslíte? Byl tam!!! eye popping smiley angry smiley angry smiley angry smiley

    Co ty rozzuřený smajlíky? Buď ráda, byla středa a byl tam, tak je snad všechno v pořádku.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 16.12.2010 15:52
     

    Já jsem si pro jistotu koupila 2 nové, tak uvidíme, třeba budou pořádnější. winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 18.12.2010 00:49
     

    Houby Freud, náš obchodní ředitel a hlavní vedoucí, kéž by je chtělo něco trefit, a just před svátkama, zmetky jedny angry smiley . No nic já pro změnu prohledával kabelu a hledal jelení lůj na pysky. Jasně že nenašel, ale zítra ji vysypu a určo tam bude ludra malá, krpatá eye rolling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 18.12.2010 02:37
     

    Carlosi spolu s Hozikom grinning smiley ....jednoducho ste nasi ludia!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 20.12.2010 23:56
     


    Blb napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

    to jsem se zase uklidnila. Nedávno jsem se vracela z půlky cesty do práce domů pro mobil. Minuty letí, prohledám celej barák, zase zpátky do auta, znovu prohledat kabelku a co myslíte? Byl tam!!! eye popping smiley angry smiley angry smiley angry smiley

    Co ty rozzuřený smajlíky? Buď ráda, byla středa a byl tam, tak je snad všechno v pořádku.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 21.12.2010 18:56
     

    dneska jsem byla zas za blba.....určila jsem si, že jen do jedný velký kapsy v kabele budu dávat vše.....no dávám, ale klíče od auta nikde.......postupně jsem v Olympii vyndavala z kabely vše na košíky, páč jsem nemohla najít klíče, kde mám na přívěsku toho blbečka do košíku. Našla jsem ho po delší době a byla jsem při tom rudá až na pr...iangry smiley . Lidi koukali jak prdlý, co tam vytvářimstydlin smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.01.2011 13:03
     

    já dnes zase nenašla svačinu sad smiley , ovšem nebylo to bincem v kabelce (i když jsem tam našla 200 g čokonavař na vánoční cukroví a vázací drát na vánoční výzdobu stydlin smiley ) - zůstala ležet na lince thumbs up

    (nezhubnu, koupila jsem si jinou)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (03.01.2011 13:04)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.03.2011 17:16
     

    Zlepšilo se to mám o něco menší tašku a neustále něco hledám.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 04.03.2011 18:54
     

    Já si dělal včera ordnung, a kupodivu už není tak těžká a nafouklá grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.