sobota 20. dubna, 06:12 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 24.08.2010 07:17
     

    [www.ecobag.cz]

    znáte někdo nebo dokonce vlastníte?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 24.08.2010 09:03
     

    Vlastním dvě od oriflam, dostala jsem je jako dárek od skorosnachy a jsem jí vděčná. Tu druhou právě o víkendu, byla jsem totiž nepříčetná, když ekotaška zůstala v druhý kabelce a já potupně (i když oproti Eviný potupě to je prd), požádala u pokladny o igelitku.

    Do té mojí mrchy se vejde nákup velikosti zahradního domku a unese to neskutečnou váhu. Ty tesco ekoigelitky se totiž rozloží už na cestě k parkovišti.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 24.08.2010 09:11
     

    já mám silonovou skladnou do kabely,,,,taky pojme dost, že to ani neunesu. A od Oriflamu jsem dala dceři, taky jsem dostala jako dárek, byla z ní nadšenáthumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 24.08.2010 09:14
     

    Já mám tu Tesco eko obr tašku kdybych ji naplnila neunesu ji, mám takovou tu jako pytlovou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 21.10.2010 19:57
     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 21.10.2010 21:58
     

    Tak nedávno jsem měla infarkt{ říkám jako´} mám dost velkou tašku koupila jsem si ji u Tchibo a hledala jsem dost velkou peněženku málem mě kleplo.V té velké tašce jsem ji nemohla najít měla jsem snad i zástavu ,to snad všichni poznáte a to je teda něco . Vyklopím celý obsah a opravdu tam byla.Zároveň udělám generální úklid. To je úleva to se opravdu člověku tak krásně uleví.eye popping smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.11.2010 09:16
     

    Mám kabelku a ta má 4 díly a každej na zip.No a hledejte v tom mobil,když zvoní!angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.11.2010 09:25
     

    ono je jedno jestli má kabela víc kapes nebo jen jednu velkou. Hledám furt a těch zástav už jsem měla nepočítaně a nepoučím se a nepoučímsad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.11.2010 15:01
     

    Mám dvě velké kapsy a binec je tam taky... eye rolling smiley Občas je to třeba vykydat....

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.11.2010 22:41
     

    Tak s t;ím mobilem to je taky cvěc mám dva jeden pracovní a druhý svůj ,ten je menší.Dávám si ho do kapsičky v tašce a jednou vypadl mimo .Samozřejmně do tašky neboli velkého vaku a musela jsem si ho prozvonit ,abyc si byla jistá ,že tam opravdu je.To bylo taky něco.angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 03.11.2010 23:48
     

    Vykydala jsem zrovna dneska grinning smiley, to zase bylo "důležitých" věcí... eye rolling smiley stydlin smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 06.11.2010 11:09
     

    Kashika tak to jsi mě i vylekala snad si radši sedat nebudu,protože tam toho šotka {kurvašotka }mám věčně a už vím kvůli čemu to je nobo kvůli komu.Budu jedině stát to budou galeje. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 11:40
     

    tak jak vypadaj předvánoční kabele?grinning smiley Já tam těch paragonů zase mám nepočítaně......kolikrát i místo papírovýho kapesníku vytahuju paragongrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 18:52
     

    Tak dnes jsem zabodovala na pumpě, ještě se červenám, natankovala jsem skoro za 900,- a jdu platit, ještě kecám s obsluhou (mladý pohledný jak jinak , že?) o té bouračce na trati a ledabyle hledám kartu v peněžence, nic. Je plná paragonů z nákupu, v pouzdru na doklady, nic, to už hovor vázne .-) z těch všech papírů v peněžence nakonec tak nějak začínám dolovat alespoň po kousíčkách hotovost. Mám asi málo. Vybízí mě ať vysypu kabelku na pult, že to najdem, nemohla jsem v kabelce volně ložená šunka co se vybalila z papíru (byla pro pejsky na odměnky, že hezky v autě čekali....) hrst drobků z rohlíku, pozůstatek mojí sváči, menší hrstička psích granulí (odměnky). Jedna ponožka (kdo ví jak se tam dostala), a tři černé rukavice. To se vysypat nedalo to pochopí každý, navíc rozpáraná podšívka..... Makonec jsem hrábla na dno a vyhrábla stovku no hotovost jsme dali dokupy a já odjela...

    Doma hrábnu do kabelky a na první hmátnutí karta byla na světě :-). Nezabily by jste mě?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.12.2010 19:00
     

    Jájo, naprosto standardní situace.

    Já si těď pořídila pískátko na klíče, abych nemusela zmatkovat, že v tý zasraný kabele nikde nejsou. Uvažovala jsem, že si ho dám na peněženku. Jenže ta svině alarm řve, i když se zasměju, když cinknu klíčema, řval z předsíně, když mi upadla formička na kredenci... řve nekontrolovaně v autě, to se mu nelíbí vůbec. Přitom to má reagovat na zapískání. Asi půjde z baráku a já se radši budu nervovat při každém hledání v hllubinách kabelky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.